Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: ja tobie mówie mówie,ja tobie mówie mówie, to są najlepsze dziunie tutaj U NICH w klubie :polew:

eeeee łłłluuuuuu :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24240/manboob425.jpeg nie ma to jak facet z cycami :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Chinski-rolnik-ma-piersi-jak-kobieta-Zobacz-zdjecia,wid,12120381,wiadomosc.html?ticaid=5b8ed

:polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:03_________________________________________________Nie może jeździć traktorem :polew:

Opublikowano

Wiśnia nie pal już tego świństwa :polew:

Opublikowano

Wiśnia nie pal już tego świństwa :polew:

jeden buch z fajki wodnej odmula... :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24240/manboob425.jpeg nie ma to jak facet z cycami :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Chinski-rolnik-ma-piersi-jak-kobieta-Zobacz-zdjecia,wid,12120381,wiadomosc.html?ticaid=5b8ed

:polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:03_________________________________________________Nie może jeździć traktorem :polew:

Nie ładnie tak śmiać się z cudzego nieszczęścia :no:

Opublikowano

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24240/manboob425.jpeg nie ma to jak facet z cycami :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Chinski-rolnik-ma-piersi-jak-kobieta-Zobacz-zdjecia,wid,12120381,wiadomosc.html?ticaid=5b8ed

:polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:03_________________________________________________Nie może jeździć traktorem :polew:

Nie ładnie tak śmiać się z cudzego nieszczęścia :no:

Paulnka, po świateczną depresje masz? :shocked:

Opublikowano

Absolutnie, humorek jak najbardziej :good: to poprostu nie jest śmieszne, tymbardziej, że facet nie może tego wyleczyć... Tobie by nie było do śmiechu jakbyś był na jego miejscu no nie? (Tfu, tfu oczywiście)

Opublikowano

Paulina jak już to bez Izy będe, bo młody zachorował i z nim zostanie w domu :wink4:

Opublikowano

Paulina jak już to bez Izy będe, bo młody zachorował i z nim zostanie w domu :wink4:

Uuuu szkoda :kwasny:. Bym sobie z nią pogadała, no ale jak młody chory no to wiadomo... Jak Wasze koty?

Opublikowano

Jak Wasze koty?

Jej koty :wink4: ja mam żabe :kox:

a tak to spoko,poza tym że dzisiaj sok zbiły w kuchni :disgust:

Opublikowano

Aaaa no tak Jej koty hehe :decayed:

Opublikowano

jakby to były moje koty to już na Allegro by były wystawione dawno :sarcastic:

Opublikowano

jakby to były moje koty to już na Allegro by były wystawione dawno :sarcastic:

Hehe no co Ty, takie słodziaczki...

Opublikowano

eeeee łłłluuuuu

Reniu co ty chcesz od ełłłłłłłłłuuuuuuuu? :polew:

Opublikowano

Witam, witam. Panowie może jakiś spontan spot w Trn w weekend?? :decayed:

Takie pytanko mam przy okazji, czy podczas spotu jest opcja zeby ktoś zrobił

logi mojej Audi? Oczywiście nie za darmo :wink4:

Pozdrawiam

Opublikowano
:no:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:29_________________________________________________moze w bydgoszczy
Opublikowano

:decayed:

podborka46.jpg

001tetp3.jpg

Opublikowano

Witam, witam. Panowie może jakiś spontan spot w Trn w weekend?? :decayed:

Takie pytanko mam przy okazji, czy podczas spotu jest opcja zeby ktoś zrobił

logi mojej Audi? Oczywiście nie za darmo :wink4:

Pozdrawiam

kolego najbliższy spot jest w Bydgoszczy...

Opublikowano

no to moze kolejny spot zrobmy w swieciu :cool1:

jestem za :good: tu tylko fani VW golfa maja jakieś spoty a audi :no: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011' date=' 09:18[/size']_________________________________________________

i prawie żadna nie przyjeżdża.. :thumbdown:

a jest ich w tutaj pełno,aż sam w szoku jestem i to nawet ładnie zrobione :good:

Wczoraj był spot z vagkujawy pod Lidlem, ale masz rację były 3 Golfy III, jeden Golf IV i ja.

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.