Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowek miał ostatnio taki przypadek, także będzie najlepiej zorientowany co trzeba zrobić.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: pytanie mam... wlasnie dostrzeglam iz nie mam rejestracji z przodu i nie wiem czy ktos ja ukradl czy zgubilam co w takie sytuacji???

musisz isc do urzedu rejestracyjnego

1.jak powiesz ze ci ukradli to musisz wyrobic nowe blachy

2.jak powiesz ze zgubilas to zrobia ci duplikat i chyba zaplacisz ok 80zl

jest jeszcze jedno ale chyba trzeba zglosic to na policje bo pozniej moga uzyc twoich numerow do np. kradziezy paliwa albo foto-radar zrobi zdjecie a jak masz papier z policji masz podkladke swojej niewinnosci

Opublikowano

:hi:

Dzięki za koszulkę, jest konkretna :wink4: dzisiaj na uczelni kilka osób pytało mnie co to za klub, znalazł się nawet nowy właściciel a4, może do nas dołączy w najbliższym czasie :>

Ale właściwie to chciałem się coś spytać. Moja kochanka znowu mi się psoci, tym razem centralny zamek. Ciężko jest otworzyć drzwi bo centralny cały czas je zamyka. Jak się już dostanę do środka to po chwili się zamykają i jest z kolei problem z wyjściem :wallbash:

W czym może być problem, że się sam zamyka? :decayed:

Opublikowano

Prawdopodbnie zmarżnięte są te przewody które dają "wycisk" żeby otworzyło zamki

Opublikowano

Kurde, ale wczoraj śmigałem na bluzie, +4 było na dworze i się tak działo :mysli:

Opublikowano

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,8928937,Akcja_Dziurawiec__Kierowco__Strzez_sie_tych_miejsc.html

Szalę przelały wieści z konferencji prasowej Jana Siudy, dyrektora Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Oznajmił, że w mieście jest ok. 52 tys. metrów kwadratowych dziur do załatania. Potrzeba ponad 90 dni ciągłych prac, aby się z tym problemem uporać. I kwoty rzędu 8,5 mln zł. W budżecie jest niewiele ponad 1,6 mln zł. Logicznie rzecz biorąc - nie ma szans, żeby drogowcy załatali dziury do następnej zimy.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

hmm no nie wiem :) ja bym stawiał na przewody a jak wygląda sytuacja z kluczyka jak otwierasz? czy nie masz pilota

Opublikowano

ja odnośnie fordów powiem tyle - nowe fordy są fajne. poprzednim moim autem było Mondeo z 2004, auto rewelacyjne (silnik 2.0 tdci 116 konne), mało awarii, mało paliło.. wada to w moim wypadku golas i plastikowo w środku.. w firmie mamy też 2 focusy I gen z 2004 roku 1.8 tddi 90 koni i się w ogólnie nie psują... także ja na te fordy złego słowa nie powiem :good:

Jędruś podpisuję się pod Twoimi słowani, również miałem Mondziaka MK3 z 2005r. Jeździłem nim ponad rok zero awarii. Silniczek ten sam, ekonomia i wystarczająca dynamika!!!!!!

Także dla Fordzika wielkie :good: :good: :good: :good:

Pozdrawiam

Opublikowano
ja odnośnie fordów powiem tyle - nowe fordy są fajne.

Wszystko co nowe jest z małymi wyjątkami fajne ;) Problemy zaczynają się później, tzn wtedy kiedy takie auta sa przystępne cenowo ;)

Opublikowano

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,8928937,Akcja_Dziurawiec__Kierowco__Strzez_sie_tych_miejsc.html

Szalę przelały wieści z konferencji prasowej Jana Siudy, dyrektora Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Oznajmił, że w mieście jest ok. 52 tys. metrów kwadratowych dziur do załatania. Potrzeba ponad 90 dni ciągłych prac, aby się z tym problemem uporać. I kwoty rzędu 8,5 mln zł. W budżecie jest niewiele ponad 1,6 mln zł. Logicznie rzecz biorąc - nie ma szans, żeby drogowcy załatali dziury do następnej zimy.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:

co roku ten sam problem... nie mam pojecia jak oni myślą... chyba swoją kieszenią . Gdyby tak naprawde budowało się drogi od razu z lepszej mieszanki asfaltu i wydało ciutke wiecej, nie było by takich problemów z zimą...

Opublikowano

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,8928937,Akcja_Dziurawiec__Kierowco__Strzez_sie_tych_miejsc.html

Szalę przelały wieści z konferencji prasowej Jana Siudy, dyrektora Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Oznajmił, że w mieście jest ok. 52 tys. metrów kwadratowych dziur do załatania. Potrzeba ponad 90 dni ciągłych prac, aby się z tym problemem uporać. I kwoty rzędu 8,5 mln zł. W budżecie jest niewiele ponad 1,6 mln zł. Logicznie rzecz biorąc - nie ma szans, żeby drogowcy załatali dziury do następnej zimy.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:

100 lat za murzynami :facepalm:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nasze drogi przy tym to dywan :polew:

A wy narzekacie na Polskie drogi...[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:55_________________________________________________a ci panowie maja mistrza :polew:

Opublikowano

ten 1 filmik masakra ...

Opublikowano

A'propos laserfight i innych takich cudów to czy ktoś był na paintball'u na Glinkach?

http://www.paintball-planet.pl/

Czy jeszcze w innym miejscu w BDG można się w to pobawić?

Opublikowano

A'propos laserfight i innych takich cudów to czy ktoś był na paintball'u na Glinkach?

http://www.paintball-planet.pl/

Czy jeszcze w innym miejscu w BDG można się w to pobawić?

ja bylem, bylem tez w kilku innych miejscach (poza bydgoszcza) i paint na glinkach to dla mnie porazka. Sa tylko i wylacznie opony, jeden budynek wielkosci polowy klatki schodowej i ta nieszczesna karoseria za ktora i tak sie nie schowasz... Jak chcesz sie fajnie pobawic, to polecam torun (w razie co moge dac namiary :D)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.