Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz białe ewentualnie nawet żółte :good:

Zielone i inne to farmerstwo :facepalm::decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zielone i inne to farmerstwo :facepalm::decayed:

to wezme jedną niebieską a drugą zieloną :naughty:

nie no białe biore :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________lider w tym tygodniu :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

Opublikowano

a czarne są? albo grafitowe? :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________Może też bym sobie wziął :mysli:

Opublikowano

Może też bym sobie wziął :mysli:

to zamówimy 4 i będzie przesyłka tańsza
Opublikowano
:good: kto zamawia? :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________ciekawe jak by w podświetleniu gir świeciły :mysli:
Opublikowano

ciekawe jak by w podświetleniu gir świeciły :mysli:

jak to te same to można wrzucić w giry i potem zamówić jeszcze partie...i na pewniaka[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:02_________________________________________________Wiśnia coś ciężko było Ci żabke na trasie dogonić :naughty: TDI power :evil:
Opublikowano

wiśnia jest dział na forum o tym

białe ledy we wnętrzu :kox:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64301.0[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________Grzechu

36 mm , pojebalo mi sie z zafirą ojca :kox: srry

Opublikowano

Kieras gdzieś Ty chłopie był jak Cię nie było :naughty:

Opublikowano

bo miałem oganicznik kolo siebie :cool1: żonke moją :polew: póki nie wyrezam barku w schowku dla znieczulenia to szybciej jeździć nie moge :polew:

Opublikowano

Grzechu

36 mm , pojebalo mi sie z zafirą ojca :kox: srry

jeszcze nie zamówiłem :lol1:
Opublikowano

do ciebie to było gregory :naughty:

Opublikowano

do ciebie to było gregory :naughty:

:?:

o ograniczniku w postaci żony??

musze na hamownie się kiedyś wybrać bo pare osób mówiło mi że nie ma tam 90koni :mysli: może tam jest 3.0TDI wsadzony z b7-ki :naughty:

Opublikowano

do ciebie to było gregory :naughty:

:?:

o ograniczniku w postaci żony??

musze na hamownie się kiedyś wybrać bo pare osób mówiło mi że nie ma tam 90koni :mysli: może tam jest 3.0TDI wsadzony z b7-ki :naughty:

tak,cały czas mi nadawała nad uchem że mam zwolnic :wallbash:

Opublikowano

tak,cały czas mi nadawała nad uchem że mam zwolnic :wallbash:

ja jakiś czas temu na fordońskiej sobie wyścig urządziłem ze skodą fabią i passatem b6 to moja prawie mi kiere wyrwała :blink:

ale faktycznie wtedy adrenalina mnie poniosła bo praktycznie kilka cm od siebie wyprzedzaliśmy slalomem co się dało....kufer pelen zakupów :kox:

a ciasno było bo godziny szczytu :gwizdanie:

Opublikowano

a ja miejsca w uj i samochód pusty tylko my dwoje i jeszcze dostawałem joby ;(

Opublikowano

a ja miejsca w uj i samochód pusty tylko my dwoje i jeszcze dostawałem joby ;(

zawsze w łeb dostaje od młodej jak wyprzedzam i mi światłami mrugają z naprzeciwka :kox:
Opublikowano

a ja miejsca w uj i samochód pusty tylko my dwoje i jeszcze dostawałem joby ;(

zawsze w łeb dostaje od młodej jak wyprzedzam i mi światłami mrugają z naprzeciwka :kox:

moja mnie straszy że zajdzie w ciąże żebym wolniej jeździł :polew: jeszcze jak zrobie zaworek N75 to będzie wieksze kopyto :naughty:

Opublikowano

Wiśnia o tej czarnuli wczoraj gadałem :slina:

Opublikowano

Grześ,a widziałeś gdzieś zdjęcie zaworu N75 na forum? bo w googlach nic ni ma albo bardzo mały format :kwasny:

Opublikowano

moja mnie straszy że zajdzie w ciąże żebym wolniej jeździł :polew: jeszcze jak zrobie zaworek N75 to będzie wieksze kopyto :naughty:

Znajomy zatrzymał auto i kazał swojej teściowej wysiąść w połowie drogi pomiędzy BDG a TRN, jak się jej jazda samochodem nie podoba. Od tej pory ma spokój :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.