Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

REMONT ULICY W FORDOŃSKIEJ

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej uprzejmie informuje, iż w dniach: 21.01 – 23.01.2011r. czyli (od piątku, od około godz. 22:00 do godzin wieczornych w niedzielę) prowadzony będzie remont nawierzchni ul.Fordońskiej na odcinku od ul. Startowej do ul. Kamiennej (jezdnia południowa, w kierunku Fordonu) oraz remont nawierzchni ul. Fordońskiej pomiędzy ul. Sochaczewską i Kapliczną (pas prawy jezdni północnej w kierunku Centrum).

Więcej szczegółów w komunikacie:

http://zdmikp.bydgoszcz.pl/ufiles/komunikat.pdf

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nareszcie, codziennie tu jeżdżę i można nerwicy się nabawić, szczególnie w kierunku Bydgoszczy :decayed:

Jeszcze żeby Bernardyńską zrobili, bo tez tam ciężko przejechać... :blink:

Opublikowano

ja dopiero dotarlem do domu...cale popoludnie przy niuni...TOMICZKA :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

co znowu robiłeś zbóju? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co znowu robiłeś zbóju? :naughty:

Pewnie siedzi juz 3.0 TDi :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

kolejne zakupy do żabki zrobione :kox:

Opublikowano

ja dopiero dotarlem do domu...cale popoludnie przy niuni...TOMICZKA :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

kolejne zakupy do żabki zrobione :kox:

Obaj chwalić się co nabroiliście :cool1:

Opublikowano
:polew: ja kupiłem komplet bezpieczników i żarówki kierunkowskazów na przód...niedługo rezanko :polew:
Opublikowano

No to widzę grubo :naughty:

Opublikowano

No to widzę grubo :naughty:

całe 5,56zł wydałem :kox:

każda kosmetyka się liczy :wink4:

PS wie ktoś może czy któryś bezpiecznik bezpośrednio odpowiada za wyświetlacz z temperaturą?? bo mi nie pokazuje temperatury :disgust: a czujka jest :gwizdanie:

Opublikowano

Czujka może i jest, ale może nie być wyświetlacza...

Opublikowano

Czujka może i jest, ale może nie być wyświetlacza...

możliwe :blink:
Opublikowano

:hi:

i w Toruniu pruszy snieg...

Opublikowano

Czujka może i jest, ale może nie być wyświetlacza...

możliwe :blink:

Nie wszystkie liczniki mają. Jak bardzo chcesz to wiem, że ktoś na forum sprzedawał same wyświetlacze...
Opublikowano

Czujka może i jest, ale może nie być wyświetlacza...

możliwe :blink:

Nie wszystkie liczniki mają. Jak bardzo chcesz to wiem, że ktoś na forum sprzedawał same wyświetlacze...

to jak już bede chciał rezać białe tarcze to bym wrzucił wyświetlacz,możesz na PW napisać kto to taki :cool1:
Opublikowano

Czujka może i jest, ale może nie być wyświetlacza...

możliwe :blink:

Nie wszystkie liczniki mają. Jak bardzo chcesz to wiem, że ktoś na forum sprzedawał same wyświetlacze...

to jak już bede chciał rezać białe tarcze to bym wrzucił wyświetlacz,możesz na PW napisać kto to taki :cool1:

No właśnie nie pamiętam, przeszukaj dział sprzedam... Albo od razu w FIS zainwestuj :good:

Opublikowano

w FIS zainwestuj :good:

taki mam dalszy plan :gwizdanie: gdybym nie sprzedał :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.