Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepszego petara :drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystkiego naj naj Petara :)

I dzien dobry wszystkim :hi:

Opublikowano

najlepszego petara :naughty: petare spotkalem bedzie na spocie :naughty:

Opublikowano

Najlepszego :hi:

Opublikowano
Opublikowano

:>

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego :>

Opublikowano

najlepszego Petara! :hi:

Opublikowano

najlepszego petara :naughty: petare spotkalem bedzie na spocie :naughty:

to nie był On :tongue4:

Petara już nie jeździ na spoty :polew::tongue4:

Opublikowano

Ja tam go pamiętam ze spotu na którym Ciebie nie było :naughty:

Opublikowano

Najlepszego Petara! :good:

Opublikowano

Ja tam go pamiętam ze spotu na którym Ciebie nie było :naughty:

po pierwsze nie szukaj zaczepki :tongue4:

po drugie już nie miałem audi :gwizdanie:

po trzecie i tak częściej niż niektórzy podjeżdżam nadal :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ja tam go pamiętam ze spotu na którym Ciebie nie było :naughty:

po pierwsze nie szukaj zaczepki :tongue4:

po drugie już nie miałem audi :gwizdanie:

po trzecie i tak częściej niż niektórzy podjeżdżam nadal :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Hmmm... Petara nie był Audi ;)

Opublikowano

Ja tam go pamiętam ze spotu na którym Ciebie nie było :naughty:

po pierwsze nie szukaj zaczepki :tongue4:

po drugie już nie miałem audi :gwizdanie:

po trzecie i tak częściej niż niektórzy podjeżdżam nadal :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Po czwarte nie napinaj się tak :decayed:

Hmmm... Petara nie był Audi ;)

Owned :decayed:

Opublikowano

Ja tam go pamiętam ze spotu na którym Ciebie nie było :naughty:

po pierwsze nie szukaj zaczepki :tongue4:

po drugie już nie miałem audi :gwizdanie:

po trzecie i tak częściej niż niektórzy podjeżdżam nadal :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Po czwarte nie napinaj się tak :decayed:

Hmmm... Petara nie był Audi ;)

Owned :decayed:

ja to na luzaka

wyjebane mam

nie chciałbyś żebym zaczął tu wymieniać napinaczy :nabijasie:

Opublikowano

Wymieniaj, wymieniaj :decayed:

Przypomnij nam jeszcze kilka razy jakim jesteś masterem frekwencji i jak bardzo masz wyjebane na wszystko :sarcastic:

281111191393.jpg

Opublikowano

A cóż tu się znowu dzieje koledzy :tongue4:

Opublikowano

Nic, absolutnie nic, rozluźniamy atmosfere przed weekendem :naughty: Są żarty i odpowiedzi na żarty :rolleyes:

Opublikowano

Rozumiem rozumiem czyli nic nowego :polew: a wogóle kto wpada na spota ?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:21_________________________________________________Reniu zmień nagłówek żeby nowi użytkownicy wiedzieli co gdzie i jak a nóż widelec ktoś nowy wpadnie :)

Opublikowano

Nosz kutfa starość nie radość, zapomniałem zmienić, skleroza... :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.