Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ja z chęcią bym wpadł ale autko się robi u mechanika jeszcze... Mam nadzieje że w następny tydzień jak coś będzie organizowane to wpadnę zapoznać się z Wami :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ramki klubowe zamówione :cool1: w końcu niunia będzie naznaczona :evil:

Opublikowano

Reniu za duzo sie nie dowiedziałem z tego dekodera :confused4:

Opublikowano
:szukaj: a znajdziesz
Opublikowano

SPOT GRUPY KUJAWSKO-POMORSKIEJ - 23.01.2011 - PARKING PRZY KRZYŻU POPIEŁUSZKI - GODZ. 16.30

1.Grzechu

2.Damian

3.Krzychu

4.Wiśnia

5.Nowek

6.Majki

7.Reniu (50%)

8.Konrad

Opublikowano

Reniu za duzo sie nie dowiedziałem z tego dekodera :confused4:

To sprawdź inne. Jak w googla wrzucisz dekoder vin audi to wyskoczy Ci tego troche do sprawdzenia.

Opublikowano

Ramki klubowe zamówione :cool1: w końcu niunia będzie naznaczona :evil:

najpierw zakłada się lampy z polifta,potem ramki :gwizdanie:
Opublikowano

Lampki polift z przodu to mod obowiązkowy :cool1: najważniejszy mod w każdym przedlifcie :good:

Opublikowano

Lampki polift z przodu to mod obowiązkowy :cool1: najważniejszy mod w każdym przedlifcie :good:

tył to conajmniej po I lifcie przy poliftach z przodu :gwizdanie:
Opublikowano

Lampki polift z przodu to mod obowiązkowy :cool1: najważniejszy mod w każdym przedlifcie :good:

tył to conajmniej po I lifcie przy poliftach z przodu :gwizdanie:

tył mam po 1 lifcie :evil: a przód troche poczeka,a będa z czornym środkiem :naughty:

Opublikowano

Będziesz malował czy ktoś Ci to ogarnie? Jeśli myslisz o DEPO "czarnych z natury" to i tak trzeba je malować bo wyglądają ciulowo (za duzo chromu zostało niepomalowane).

Opublikowano
http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-95-99-black-angel-eyes-i1423968254.html może cos takiego :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:28_________________________________________________http://moto.allegro.pl/lampy-przed-angel-eyes-audi-a4-b5-99-01-czarne-i1383641771.html[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________nie mam pojecia jakie wybrać :wallbash:
Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem takich lamp :no: ringi to pasują ale do bmw :naughty:

Opublikowano

Albo zwykłe polifty + jakiś ksenon do tego. Przecież chcesz zderzak eSkowy więc spryski będą :gwizdanie:

Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem takich lamp :no: ringi to pasują ale do bmw :naughty:

ja miałem przy swojej audi ringi przez 2,5 roku :tongue4:

bałeś się mnie, coś o nich mówić :gwizdanie:

czy dusiłeś to w sobie do dziś :polew::tongue4:

Opublikowano

ringi fajnie wyglądają :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.