Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPOT GRUPY KUJAWSKO-POMORSKIEJ - 23.01.2011 - PARKING PRZY KRZYŻU POPIEŁUSZKI - GODZ. 16.30

1.Grzechu

2.Damian

3.Krzychu

4.Wiśnia

5.Nowek

6.Majki

7.Reniu (50%)

8.Konrad

9.Wera (50%)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzechu.. szczerze mówiąc nie widzę sensu wkładania nowych rzeczy jak co chwile powtarzasz, że chcesz sprzedać... ja bym na Twoim miejscu wkładał nowe rzeczy jak się nie sprzeda i zdecydujesz, że zostaje.. bo to bez sensu lekko mówiąc

Opublikowano

Grzesiu jak to Grzesiu :dance2:

Dobrywieczórek wszystkim :hi:

Opublikowano

Grzechu.. szczerze mówiąc nie widzę sensu wkładania nowych rzeczy jak co chwile powtarzasz, że chcesz sprzedać... ja bym na Twoim miejscu wkładał nowe rzeczy jak się nie sprzeda i zdecydujesz, że zostaje.. bo to bez sensu lekko mówiąc

grześ jej nie sprzeda :wink4: to sie nazywa miłość :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:07_________________________________________________

Nie dopisywałem się nigdy i nie dopiszę się teraz - mam plan żeby przyjechać a plany się lubią zmieniać. Miałem plan jutro kaca leczyć ale się wszystko posypało i znowu sam sączę browara przed kompem.

już sie nie tłumacz,jutro jak nie przyjedziesz to będziesz sie wieczorem na forum tłumaczyć :evil:

Opublikowano

Grzechu.. szczerze mówiąc nie widzę sensu wkładania nowych rzeczy jak co chwile powtarzasz, że chcesz sprzedać... ja bym na Twoim miejscu wkładał nowe rzeczy jak się nie sprzeda i zdecydujesz, że zostaje.. bo to bez sensu lekko mówiąc

bezsensu jest zbierać na złotą trumne :naughty: kasa jest po to żeby ją wydawać :kox: ja nie lubie forsy i ona mnie nie lubi...więc po co mamy być razem :mysli:

:polew:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:32_________________________________________________nowy mod się szykuje :kox:

nowe kółka :good:

http://allegro.pl/kolo-kolko-przednie-quinny-buzz-sprawne-okazja-i1396769141.html

Opublikowano

Grzechu.. szczerze mówiąc nie widzę sensu wkładania nowych rzeczy jak co chwile powtarzasz, że chcesz sprzedać... ja bym na Twoim miejscu wkładał nowe rzeczy jak się nie sprzeda i zdecydujesz, że zostaje.. bo to bez sensu lekko mówiąc

bezsensu jest zbierać na złotą trumne :naughty: kasa jest po to żeby ją wydawać :kox: ja nie lubie forsy i ona mnie nie lubi...więc po co mamy być razem :mysli:

:polew:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:32_________________________________________________nowy mod się szykuje :kox:

nowe kółka :good:

http://allegro.pl/kolo-kolko-przednie-quinny-buzz-sprawne-okazja-i1396769141.html

chyba do przyczepki :decayed:

Opublikowano

Grzechu.. szczerze mówiąc nie widzę sensu wkładania nowych rzeczy jak co chwile powtarzasz, że chcesz sprzedać... ja bym na Twoim miejscu wkładał nowe rzeczy jak się nie sprzeda i zdecydujesz, że zostaje.. bo to bez sensu lekko mówiąc

Wierzysz, że grzechu opchnie żabkę? :P

Opublikowano
:drunk: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KRZYSIU :drunk:
Opublikowano

Grzechu.. szczerze mówiąc nie widzę sensu wkładania nowych rzeczy jak co chwile powtarzasz' date=' że chcesz sprzedać... ja bym na Twoim miejscu wkładał nowe rzeczy jak się nie sprzeda i zdecydujesz, że zostaje.. bo to bez sensu lekko mówiąc

[/quote']

grześ jej nie sprzeda :wink4: to sie nazywa miłość :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:07_________________________________________________

Nie dopisywałem się nigdy i nie dopiszę się teraz - mam plan żeby przyjechać a plany się lubią zmieniać. Miałem plan jutro kaca leczyć ale się wszystko posypało i znowu sam sączę browara przed kompem.

już sie nie tłumacz,jutro jak nie przyjedziesz to będziesz sie wieczorem na forum tłumaczyć :evil:

Nie tłumacze sie, a kac pewnie bedzie bo pare jasiow zapitych browarami poszlo

wszyscy spia??

Opublikowano

:hi:

najlepszego KrzychuTrn, dużo zdrówka przede wszystkim :>

:kawa:

Opublikowano

zdrowia,szczescia Krzychu :drunk:

Opublikowano

:hi:

:banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

najlepszego Krzychu images?q=tbn:ANd9GcSZr5Ecm08-Nbhel1xuIbrBNWh-UV_Vzc96cPGYxquIBe8pE8qjPw&t=1

to pijemy na spocie :naughty:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Wszystkiego najlepszego :drunk:

Opublikowano

Grzesiu masz dla mnie żarówki??? :pleasantry:

Opublikowano

robie co moge by byc mala awaria wahacza ;(

Opublikowano

KRISTOFER wszystkiego naj :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Grzesiu masz dla mnie żarówki??? :pleasantry:

jeszcze nie :wallbash: przy okazji jak tam będe to wezme :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.