Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedziemy? :-> ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki termin i jaka kasa? a wtedy decyzja :decayed:

Opublikowano

Czemu nie ;) GRaznego już znamy ;D Niech tylko się jakieś szczegóły pojawią...

Pytanie:

Ktoś ogarnie gdzie znajdę bezpiecznik S5?? To jest zwykły bezpiecznik nr5 czy "S" to jakieś inne bezpieczniki?

PS napisałem do kolegi Zaleczeq, żeby dał znać jak będzie znał szczegóły :good:

Opublikowano

Ogolnie to tamtym roku zlot był sobota-niedziela ostatni weekend kwietnia :)

koszt wtedy był

KOSZTY IMPREZY WTAMTYM ROKU:

- GRILL 35zł ( za jedną osobę)

(bigos, karkówka z rusztu x2, kaszanka, smalec, ogórki kiszone, sałatka, gorąca herbata, chleb, ketchup + musztarda)

- Śniadanie 15zł (za jedną osobę - szwedzki stół)

- Zakwaterowanie:

1) pokój jednoosobowy 65zł

wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 115zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie)

2) pokój jednoosobowy z dostawką 95zł (65zł +30zł) czyli koszt pokoju dzielimy na dwie osoby i jest taniej

wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 97,50 ( zakwaterowanie + grill + śniadanie

3) pokój dwuosobowy 100zł

wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 100zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie)

4) pokój trzyosobowy 135zł

wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 95zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie)

W tym roku zobaczymy czy bedziemy robic tez 2 dniowy czy moze 3 dniowy :kox:

Tu macie stronke osrodka http://klobuk.osir.olsztyn.pl/

W tym roku Świeta Wielkanocne wypadaja pózno :naughty: to myslelismy nad terminem 13-15 Maj

Jak bedziemy miec wiecej szczegółow to poinformujemy Was :cool1:

Opublikowano

ja jestem chętny na taki wypadzik... :naughty: Może ktoś jeszcze pojedzie Panie i Panowie??

Opublikowano

W tym roku Świeta Wielkanocne wypadaja pózno :naughty: to myslelismy nad terminem 13-15 Maj

matury mam :(

Opublikowano

Podoba mi się taki pomysł :good:

***

Manny... pytałeś może o Dirta 2 dla mnie? :embarrassed:

Opublikowano

Pytałem, jak na razie złe wieści - brak ori. Ale jeszcze 2 kumpli mi nie odpowiedziało ;)

Opublikowano

No właśnie... moi znajomi też mają alergię na oryginały :pleasantry: no ale nic... może się jeszcze uda :przebiegly:

Opublikowano

ja też będę chętny na taki wyjazd :) koszty są ok :good:

Opublikowano

ja tez sie pisze na ten wyjazd :kox:

Opublikowano

ja też będę chętny na taki wyjazd :) koszty są ok :good:

ale to było rok temu :naughty: i 1 nocka w tym roku planujemy 2 nocki takze troche drozej bedzie :przebiegly: ale jak bedziecie chetni to zapraszamy :naughty: wkoncu trzeba sie integrowac :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

no ja zobacze jak z tymi dwiema nockami by było.. ale myśle że na jedna to pojade napewno :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

no niestety pewnie trzeba będzie wolne kołować na piatek :decayed::naughty:

bo z piątku na sobotę byśmy dali w dekiel :drunk: :drunk: :dance: w sobotę umieramy :polew: :polew: i leczymy kaca :cool1: a w niedziele rześcy i gibcy wracamy do domów :naughty:

1. piatek melanz

2. sobota gry i zabawy :kox::naughty::decayed:

3. niedziela pełna kulturka i powrót :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Co prawda do tego wyjazdu to jeszcze 3 msc ale mam nadzieje że troche nas pojedzie na te 2 dni :kox:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 08:29_________________________________________________Powinno być już w miarę ciepło :tongue4:

Opublikowano

no niestety pewnie trzeba będzie wolne kołować na piatek :decayed::naughty:

bo z piątku na sobotę byśmy dali w dekiel :drunk: :drunk: :dance: w sobotę umieramy :polew: :polew: i leczymy kaca :cool1: a w niedziele rześcy i gibcy wracamy do domów :naughty:

1. piatek melanz

2. sobota gry i zabawy :kox::naughty::decayed:

3. niedziela pełna kulturka i powrót :gwizdanie:

no podoba mie sie to...wstepnie jestem chetny :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.