Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :):hi:

Ojjj miły będzie dziś dzień bo wczoraj usłyszałem od mojego mechaniora że tempomat który z niewyjaśnionych przyczyn przestał działać już jest sprawny i będzie mnie to kosztować tylko 12000 jenów :polew: (czujnik + wymiana)

Okazało się że czujnik w sprzęgle twierdził, że mam cały czas włączone sprzęgło...

czyli 788 Kun CHorwackich :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bry :):hi:

Ojjj miły będzie dziś dzień bo wczoraj usłyszałem od mojego mechaniora że tempomat który z niewyjaśnionych przyczyn przestał działać już jest sprawny i będzie mnie to kosztować tylko 12000 jenów :polew: (czujnik + wymiana)

Okazało się że czujnik w sprzęgle twierdził, że mam cały czas włączone sprzęgło...

czyli 788 Kun CHorwackich :polew: :polew: :polew:

Jednak sie rozmyslilem 430 jenów :D Bo "nie te jeny" wziąłem pod uwagę :polew:

Opublikowano

hmmmm.... zwykła czarna perła ze złotymi wstawkami :gwizdanie:

Opublikowano

arturo pochwal sie lepiej co wymodzileś ostatnio u siebie :) Tomiczka już cie zdradził :kox:

Opublikowano

zrobilem caly seriws filtrowo-olejowy, kolcki i inne pierdoly, srodek juz tez ogarniety...zostalo tylko obszyc kiere i drazek...a zew. wymienilona siatka zderzaka przedniego i gorny grill pojdzie na czarno...moze w tym tygodniu sie zdazy :gwizdanie:

Opublikowano

no to widać ze nie nudzisz sie :) a jakieś foto jest ?

Opublikowano

ale czego?? :wink4: mam fotki w tel jak Tomiczka grzebal pod maska :evil:

Opublikowano

a to pewnie i tak zobaczę na spocie w niedziel tą kratkę zderzaka , a takie pytanie ... Ile cie wszystkie czesci wyniosły ?

Opublikowano

nie wiem ale cos ponad 600zl z wszystkim plynami

Opublikowano

Zdj_cie0023.jpg

Zdj_cie0024.jpg

Zdj_cie0025.jpg

Podświetlenie z tylu na nogi:)-Pass

Next Mozę grzane siedziska z tylu Hm...??? :gwizdanie: :naughty:

Felunek w trakcie painting :cool1:

Opublikowano
:evil: diabelska czerwień :naughty:
Opublikowano

to nie sprzedajesz w końcu Nowek?

Opublikowano

Masz pomysły :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:55_________________________________________________nowek zrób jeszcze ogrzewanie podłogowe :naughty:

Opublikowano

Masz pomysły :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:55_________________________________________________nowek zrób jeszcze ogrzewanie podłogowe :naughty:

haha ogrzewanie podłogowe :polew: zmiażdżyłeś tym
Opublikowano

hehe :gwizdanie: Powraca temat lapek u nowka jeszcze d*pa została do oświetlenia...I mi cos puka nie wiem co wiem napewno ze roletka ale cos jeszcze :mysli: juz wszystko wywalilem z paki a dalej cos jak by puka a za wiecha nowa wiec

Opublikowano

Masz pomysły :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:55_________________________________________________nowek zrób jeszcze ogrzewanie podłogowe :naughty:

haha ogrzewanie podłogowe :polew: zmiażdżyłeś tym

:polew: [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:03_________________________________________________kiedyś koleś fiatem seicento był w tvn turbo z podświetleniem nóg kierowcy które sam zrobił to szydzili z niego że jak w laczkach będzie jeżdził to go prąd popier.... :naughty:

Opublikowano

u siebie tylko z tylu dodalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:23_________________________________________________

Zdj_cie0039.jpg

Zdj_cie0060.jpg

:]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.