Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jeszcze tylko jeden egzamin :D Na stypendium jadę, będzie kasa na mody :evil:

Jędrek pytania jakie ja miałem wysłałem na forum naszego kierunku. Nie pamiętam pytań pozostałych 2 osób. Na pewno było też coś w stylu Czy zarządzanie projektami jest odrębną dziedziną nauki i dlaczego. Generalnie pełen luzik ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no słyszałem, że ogólnie lajtowo i podpowiadała trochę.. mam nadzieję, że mi też się uda chociaż na 3 i mieć spokój..

Opublikowano

no słyszałem, że ogólnie lajtowo i podpowiadała trochę.. mam nadzieję, że mi też się uda chociaż na 3 i mieć spokój..

Mi się udało na 5 rozwalić :D

Opublikowano

Nowek o ile sie nie myle to MichalG23 kupil gdzies w Twoich okolicach mieszkanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 16:26_________________________________________________jest tu ktoś czy kujawsko-pomorskie zapadło w sen zimowy :evil:

Opublikowano
:lazy:
Opublikowano

Nowek o ile sie nie myle to MichalG23 kupil gdzies w Twoich okolicach mieszkanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 16:26_________________________________________________jest tu ktoś czy kujawsko-pomorskie zapadło w sen zimowy :evil:

:cicho:

:mysli:

Opublikowano

witam rozbilem swoje a4 i sprzedaje na czesci to co zostalo potrzebuje ktos cos?

Opublikowano

A co zostało? :polew:

Opublikowano

jakieś zdjęcia ?

Opublikowano

witam rozbilem swoje a4 i sprzedaje na czesci to co zostalo potrzebuje ktos cos?

daj fotki

Opublikowano

szkoda ze nie awant... bo antene bym wzial.

Opublikowano

nie mam fotek czesciowo juz go rozebralem przod skasowany maska blotniki chłodnica lampyprzednia szyba reszta ok i tylni prawy blotnik i zderzak[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 00:01_________________________________________________jak cos to fotki czesci moge zrobic

Opublikowano

:hi:

Odnośnie mojej przygody z autkiem, uszczelka od pokrywy silnika przyczyną wycieku. Zastanawia mnie fakt, że w przeciągu 14 miesięcy użytkowania wymieniam ją już 3 raz :mysli: :mysli: Jakieś sugestie ???

Poza tym wyciek płynu chłodzącego. Ale w tym wypadku trzeba było dobry zacisk założyć gdzieś na trójniku.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!!

Opublikowano

:siema:

Siucek a moze cos tam masz krzwego...glowice czy cos :mysli:

Opublikowano

:hi:

Odnośnie mojej przygody z autkiem, uszczelka od pokrywy silnika przyczyną wycieku. Zastanawia mnie fakt, że w przeciągu 14 miesięcy użytkowania wymieniam ją już 3 raz :mysli: :mysli: Jakieś sugestie ???

Poza tym wyciek płynu chłodzącego. Ale w tym wypadku trzeba było dobry zacisk założyć gdzieś na trójniku.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!!

Ewentualne sugestie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184647.new#new

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 09:06_________________________________________________

:siema:

Siucek a moze cos tam masz krzwego...glowice czy cos :mysli:

To jest jedna z opcji!! Prawdopodobnie dam do sprawdzenia ale dopiero po 10-tym. A czy temperatura może mieć wpływ :mysli:

Teraz uszczelka poszła mi dzień po tym jak w nocy zapierdzielałem do Toronto, but był bardzo ciężki!! Następnego dnia jak tylko ruszyłem po rozgrzaniu silnika poczułem smrodek :disgust: :disgust:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Marek but nie powinnien miec na to wplywu...a jesli glowica jest walnieta o odrobine to wtedy but moze wysrac uszczelke

Opublikowano

A nie jest tak, że przy LPG może się szybciej upalić uszczelka? Majki zdaje się tak miał :mysli: Nowa uszczelka, planowanie i można śmigać dalej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.