Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Majki chcial napisac 120% ale mu nie wypadalo :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadkowa ma byc frekwencja więc ułożyłem to troszkę jak należy :polew:

Artur a nie mówiłem :tongue4: czy to zbieg okoliczności że 2 razy w toruniu nie byłeś, przez 2 tygodnie na forum nic, w bydzi spot i pierwszy się wyrwałeś z listą :gwizdanie:

nie powinno tak być :tongue4::polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 17:40_________________________________________________LISTA na SPOT BYDGOSZCZ NIEDZIELA 6-02-2011 godz: 18:00 TESCO

1. ArturB6 (100%)

2. Kierownik (100%)

3. Jedrekx (100%)

4. Siucek (70%)

5. Damian (50%)

6. Newman (50%)

7. Reniu (30%)

8. Majki (20%)

Opublikowano

Majki ja tlumaczyc sie nie bede...jakbys czytal forum to bys wiedzial ze konczylem studia i to byla ostatnia sesja w omim zyciu...wiec o spotach nawet nie myslalem ...wiec czytaj co kto pisze i nie komentuj :thumbdown:

Opublikowano

Majki ja tlumaczyc sie nie bede...jakbys czytal forum to bys wiedzial ze konczylem studia i to byla ostatnia sesja w omim zyciu...wiec o spotach nawet nie myslalem ...wiec czytaj co kto pisze i nie komentuj :thumbdown:

tak sie składa że czytam, a jeszcze bardziej pamiętam co mówiłeś na spocie w bydzi gdy zapraszałem na spot do torunia :naughty:

powiedziałeś ,,ja napewno będe podjede, nie ma problemu majki" :gwizdanie:

a komentowac niestety będe, nic na to nie poradzisz narazie :tongue4:

a co do sesji to graty dla Ciebie, to tyle :>

Opublikowano

są sprawy ważne i ważniejsze. ja też nie byłem 2 razy w Toruniu z tego samego powodu co Artur. i w pełni Go rozumiem :good:

Opublikowano

LISTA na SPOT BYDGOSZCZ NIEDZIELA 6-02-2011 godz: 18:00 TESCO

1. ArturB6 (100%)

2. Kierownik (100%)

3. Siucek (70%)

4. Damian (50%)

5. Newman (50%)

6. Reniu (30%)

7. Majki (20%)

8. jedrekx (100%)

9. Wera (100%) bo do pracy hehehe :polew:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

LISTA na SPOT BYDGOSZCZ NIEDZIELA 6-02-2011 godz: 18:00 TESCO

1. ArturB6 (100%)

2. Kierownik (100%)

3. Siucek (70%)

4. Damian (50%)

5. Newman (50%)

6. Reniu (30%)

7. Majki (20%)

8. jedrekx (100%)

9. Wera (100%) bo do pracy hehehe :polew:

10.WIŚNIA (0%) :naughty:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

LISTA na SPOT BYDGOSZCZ NIEDZIELA 6-02-2011 godz: 18:00 TESCO

1. ArturB6 (100%)

2. Kierownik (100%)

3. Siucek (70%)

4. Damian (50%)

5. Newman (50%)

6. Reniu (30%)

7. Majki (20%)

8. jedrekx (100%)

9. Wera (100%) bo do pracy hehehe :polew:

10.WIŚNIA (0%) :naughty:

11. Thumas

Opublikowano

No i ja ;)

Opublikowano

LISTA na SPOT BYDGOSZCZ NIEDZIELA 6-02-2011 godz: 18:00 TESCO

1. ArturB6 (100%)

2. Kierownik (100%)

3. jedrekx (100%)

4. Wera (100%) bo do pracy hehehe

5. Siucek (70%)

6. Damian (50%)

7. Newman (50%)

8. Reniu (30%)

9. Majki (20%)

10. WIŚNIA (0%)

11. Thumas

12. manny90

Opublikowano

Co tam Reniu? Bezsenność? ;)

Opublikowano

Ależ skąd :wink4: zakończyłem właśnie pracę na dzisiaj :cool1: ide się przespać ze trzy godziny :naughty:

Opublikowano

Cholera... Zastanawiam się, czy iść teraz A4 posprzątać w środku, jutro trasa na Gdańsk, musi być perfekt... Tylko pora już nie ta...

Opublikowano

oj spiochy spiochy

przeca zycie jest zbyt krotkie zeby spac....

p.s. uwielbiam spory majkela z artkiem.. :tongue4:

Opublikowano

Przecież nie śpimy :tongue4:

Opublikowano

A4 wysprzątane, lecę na Gdańsk, do wieczora :good:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: Newman przeciez My sie nie spieramy...poprostu Majki musial mi wyjasnic :tongue4:
Opublikowano
:sarcastic: siemanko :siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.