Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reniu mam nadzieje ze bedziesz sie dzis oszczedzal i sie jutro pojawisz :evil:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zobaczymy :evil:

Opublikowano

do :bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wyjaśnianie to domena Majkiego....także na trasie... :>

Opublikowano

:hi:

Wyjaśnianie to domena Majkiego....także na trasie... :>

:polew:

Opublikowano

:hi:

co tam :mysli: bo w temacie nie jestem :nabijasie:

Opublikowano

ale piźźźźźździ......

Opublikowano

no co ty.. ciepluchno.. tylko wmordewind

Opublikowano

troche wiatr :a4fan:

Opublikowano

no w nocy jak wracałem z imprezy (okolice 3 nad ranem :decayed: ) to FIS mi pokazywał temperaturę +7... tylko ten wiatr... :wallbash: dziś jeszcze nie jeździłem więc nawet nie wiem jaka jest temperatura :kox:

Newman możliwe, że Cię widziałem około północy w Fordonie? :decayed:

Opublikowano
:bry: pogoda całkiem "piękna" :decayed: :decayed: może jak będzie mocnej padac to mi się samochód umyje hehhehe :polew:
Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: pogoda całkiem "piękna" :decayed: :decayed: może jak będzie mocnej padac to mi się samochód umyje hehhehe :polew:

no jak do tego wiatru padałaby mżawka to prawie jak karcher :polew:

Opublikowano

no w nocy jak wracałem z imprezy (okolice 3 nad ranem :decayed: ) to FIS mi pokazywał temperaturę +7... tylko ten wiatr... :wallbash: dziś jeszcze nie jeździłem więc nawet nie wiem jaka jest temperatura :kox:

Newman możliwe, że Cię widziałem około północy w Fordonie? :decayed:

Na wybrzeżu miałem 10*C, ale wicher taki, że szkoda gadać... Nie musiałem skęcać kierownicą, żewy na autostradzie na lewy pas wjeżdżać :polew:

I cholera łożysko znowu do wymiany...

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: pogoda całkiem "piękna" :decayed: :decayed: może jak będzie mocnej padac to mi się samochód umyje hehhehe :polew:

no jak do tego wiatru padałaby mżawka to prawie jak karcher :polew:

:polew: poczekam na cud i może sam się umyje :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:05_________________________________________________a co tu tak cicho :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

:bry: pogoda całkiem "piękna" :decayed: :decayed: może jak będzie mocnej padac to mi się samochód umyje hehhehe :polew:

no jak do tego wiatru padałaby mżawka to prawie jak karcher :polew:

:polew: poczekam na cud i może sam się umyje :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:05_________________________________________________a co tu tak cicho :blink: :blink: :blink:

wyczyscilas fotele?

Opublikowano

:hi: Witam z wieczora

WIŚNIA ogarnąłeś auto??

Opublikowano

Tak,Grzesia :polew: fabryczne springi już ma :naughty: moja w poniedziałek idzie na kanał,pleciona już kupiona :decayed: w pracy poustawiany ze spawaczem bedzie rezał wydech :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 19:15_________________________________________________może bym wspornik pod qleera sobie zrobił z kwacha :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 19:17_________________________________________________a na zderzak od RS-a sie złożycie :rolleyes:

Opublikowano

a na zderzak od RS-a sie złożycie :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.