Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 10:37_________________________________________________widze że spocik sie udał :) czyli pozytywnie było :good: ja niestety nie mogłem dojechać :no:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pytanie :polew: Wale w tyłki co kupic kobiecie :naughty:

Opublikowano

zabierz gdzieś do restauracji...chociaż nie wiem czy to najlepszy pomysł... musisz zarezerwować stolik 3 dni wcześniej,zabierz gdzieś na wycieczkę jeśli masz wene twórczą przygotuj jakas kolacje w domciu, jeśli Twoja kobieta lubi biżuterie to możesz kupić coś sympatycznego z błyskotek, albo poprostu kup wielkiego pluszaka :) możliwości jest cała masa

Opublikowano

Pytanie :polew: Wale w tyłki co kupic kobiecie :naughty:

zabierz gdzieś do restauracji...chociaż nie wiem czy to najlepszy pomysł... musisz zarezerwować stolik 3 dni wcześniej,zabierz gdzieś na wycieczkę jeśli masz wene twórczą przygotuj jakas kolacje w domciu, jeśli Twoja kobieta lubi biżuterie to możesz kupić coś sympatycznego z błyskotek, albo poprostu kup wielkiego pluszaka :) możliwości jest cała masa

:polew: to sie dobrali [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 15:15_________________________________________________łukasz ty ciapo jak dla swojej dziewczyny to ty powinienes wiedziec co kupic :tongue4:

zalezy tez od tego jaka okazja :) bo jak bez okazji to nawet najmniejszy drobiazg powinien byc dobry :decayed:

Opublikowano

Nowekowi chodziło o walentynki ;)

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: wera nie zaczila o co chodzi :polew: :polew:
Opublikowano

:bry:

Majki fotki super - najlepsze były Twoje podchody.

Mój porysowany zderzak też się załapał :wallbash:

Zapowiada mi się luźniejszy tydzień - codziennie tylko po 1 kursie = będzie lipna wypłata.

Opublikowano

:siema: widzę spocik sie udał :good:

majki nową furę ma widzę,czy do hondy maskę od b6 wyrezałeś ? :mysli::polew:

Opublikowano

:siema: widzę spocik sie udał :good:

Mogłeś się ruszyć leniu :gwizdanie:

Dzisiaj kolega mnie podpuścił jak go odwoziłem - zmieniłem z 2 na 3 coś koło 80, a on co 100 nie poleci - trzeba było sprawdzić - 2 90 i odcinka; 3 140 odcinka; 4 lekko ponad 180 odcinka; 5 hamowanie :embarrassed:

Opublikowano

podświetlenie pod nogami z tyłu zrobione :kox:

Opublikowano

CENA ZA SZTUKĘ,SPRZEDAŻ TYLKO W KOMPLECIE??? w komplecie z opona :polew: jak sprzedaje tylko 4szt razem to na ciul pisze cene za sztuke...... to sa 17? jakie et?

Opublikowano

CENA ZA SZTUKĘ,SPRZEDAŻ TYLKO W KOMPLECIE??? w komplecie z opona :polew: jak sprzedaje tylko 4szt razem to na ciul pisze cene za sztuke...... to sa 17? jakie et?

17 CALI. SZEROKOSC 8.CALI ET 48

Zdesio poliftowy z parktronikiem niedaleko http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-audi-a4-lift-parktronic-99-01-i1431987207.html

Opublikowano

Ma całego angola polifta 2000r 2,5v6 TDI. Już pisałem o listwy drzwiowe dolne.

To jak podejdą tamte alu - SZEROKOSC 8.CALI ET 48 ? Cena niewielka

Opublikowano

powinny podejsc :good: no chyba ze masz cos nie typowego jak Rafi :gwizdanie:

Opublikowano

Ma całego angola polifta 2000r 2,5v6 TDI. Już pisałem o listwy drzwiowe dolne.

To jak podejdą tamte alu - SZEROKOSC 8.CALI ET 48 ? Cena niewielka

powinny podejsc :good: no chyba ze masz cos nie typowego jak Rafi :gwizdanie:

ogolnie cene jest spoko, ale wydaje mi sie ze moze byc troche piz*owato bez dystansow....

Opublikowano

pewnie ze dropson masz racje...ale Kepes pytal czy podejda a nie jak beda wygladaly :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.