Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Oto coś ode mnie dla Was :) Filmik jak zdemontować lampy po liftingu a dokładnie jak ściągnąć klosz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Oto coś ode mnie dla Was :) Filmik jak zdemontować lampy po liftingu a dokładnie jak ściągnąć klosz :)

dobry tutorial :good:, a ja sie z szuszarką męczyłęm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA, czy to czasem nie ciebie mijałem dzisiaj na grunwaldzkiej?? Zamyśliłem się troszkę, a jak już w lusterko patrzyłem to wydawało mi się, że ramki klubowe widzę ;P

BTW, duże zniszczenia? :wallbash:

taa... wracałem z tyry z kolegom :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:32_________________________________________________Błotnik ma dość duży wgniot jak sie zderzak kończy u góry,a zderzak podrapany :wallbash: jeszcze dzisiaj jej wstawiłem troche jak jechałem do CSW i łańcuszek do wymiany doszedł bo klepie o obudowe że masakra :wallbash: [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:35_________________________________________________Kempes :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: za szybka pomoc :notworthy:

Niema sprawy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto coś ode mnie dla Was :) Filmik jak zdemontować lampy po liftingu a dokładnie jak ściągnąć klosz :)

a co będzie w następnym odcinku? :naughty: wymiana łańcuszka rozrządu w 1.8T? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy czytaliście, ale ten zlocik, który ma się odbyć na Warmii i Mazurach będzie jednak dwudniowy, a nie trzydniowy. mam nadzieję, że i tak pojedzie ktoś oprócz mnie z naszego regionu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy czytaliście, ale ten zlocik, który ma się odbyć na Warmii i Mazurach będzie jednak dwudniowy, a nie trzydniowy. mam nadzieję, że i tak pojedzie ktoś oprócz mnie z naszego regionu :gwizdanie:

Oczywiście że przeczytane i ja również jadę nawet na 2 dni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam :wink4:

STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!!

Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym jeździł A4 to bym przesłał zdjęcie... :decayed: ale może już niedługo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...