Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:

1. ArturB6

2.Daras

3.Thumas

4. Grzechu (10%)

5. Jędrek

6. WIŚNIA

7. Kierownik

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

grzechu turbo timer-a nie warto brac do Disla , szkoda kasy

chodzi mi o podgląd ładowania turbo....myśle że warto mieć na to oko:mysli:
Opublikowano

grzech a ty będziesz na spocie czy jaja sobie robisz?

Opublikowano

ledy we wnętrzu i schowku ogarnięte :dance:

jeszcze bagażnik i w nogach :cool1:

Wiśnia nie wiem,jak co to na koma wal :wink4:

Opublikowano

Grzechu, turbo timer sluzy do studzenia turbiny... a to co chcesz to wskaznik doladowania turbiny..

Opublikowano

ledy we wnętrzu i schowku ogarnięte :dance:

jeszcze bagażnik i w nogach :cool1:

Wiśnia nie wiem,jak co to na koma wal :wink4:

:good:

Opublikowano

Grzechu, turbo timer sluzy do studzenia turbiny... a to co chcesz to wskaznik doladowania turbiny..

nooooooooooooo o to mi chodzi :kox:

:good:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 17:34_________________________________________________dokładnie taki : http://moto.allegro.pl/cisnienie-doladowania-wskaznik-turbo-auto-gauge-i1450104718.html

a co do obudowy to musze pomyśleć czy w słupek (wtedy będe musiał przerabiać na biały) czy gdzie indziej :mysli:

Opublikowano

Juz po spocie , jak zwykle dziękuje wszystkim , a ci co nie byli niech żałują :wink4:

Arturo jak można to podeślij mi na maila to co VAG pokazał :hi:

Opublikowano

Również dziękuję :hi:

Opublikowano

Dzikeuje za spota :notworthy:

Mi w drodze powrotnej znowu przestal swiecic trzeci stop... :wallbash:

Opublikowano

Spot :good: naprawa błotnika poczeka,silnik ważniejszy :naughty:

Opublikowano

:D Fajnie bylo !! Ale troche za zimno!! :D

Moze nastepnym razem juz bedzie troche cieplej!!

Opublikowano

dsc01030g.jpg

Co powiecie na te felgi + moja buda?

Opublikowano

Mam pytanko czy kierownic od a4 z 2000 roku bedzie pasowala do rocznika 98??

Opublikowano

dsc01030g.jpg

Co powiecie na te felgi + moja buda?

na moje rewelacja :good:
Opublikowano

dsc01030g.jpg

Co powiecie na te felgi + moja buda?

to są co najmniej 18"

Opublikowano

Więcej niż 17" nie będę ładował. Może nie będzie tak dobrze wyglądało, ale będzie lepiej niż na moich 16".

Opublikowano

manny , jak przerabiałeś temat ukł. kierowniczego to nie widziałeś gdzieś tam w bydgoszczy zakładu który zajmuje sie regenerowaniem pomp wspomagania ? :wink4:

Opublikowano

a sam nie możesz :naughty: trochę zabawy nie zaszkodzi :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:21_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38114.15 bede sie bawił :naughty:

Opublikowano

a jest dostęp do wszystkich części ? Bo jak tak to :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.