Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:szukaj::naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:30_________________________________________________ja już mam planów na renowacje mojej do wakacji :decayed: więc dziupla zamknięta od next weekendu :tongue4: dokończe tylko to co komu obiecałem i zabieram sie za moje maleństwo :naughty:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Lubiczu pod Toruniem regenerowałem maglownicę. Jakoś szczególnie nie szukałem, bo znajomy mi zakład polecił. Niestety nie pomogę :thumbdown:

Opublikowano
czytałem to już .... nawet te fotki z wątku na GG Tobie pokazywałem :cool1:
Opublikowano

Grzechu, ten wskaźnik co pokazałeś to drogawy trochę... na takie potrzeby jak Twoje (seryjne auto) wystarczy taki za 50-100zł..

a spot bardzo fajny mimo niezbyt sprzyjającej pogody :good:

Opublikowano

Grzechu, ten wskaźnik co pokazałeś to drogawy trochę... na takie potrzeby jak Twoje (seryjne auto) wystarczy taki za 50-100zł..

szukałem :embarrassed: i nie widziałem takiego z białym ew. czerwonym podświetleniem :mysli:

albo taka łajza ze mnie :sarcastic:

Opublikowano

w Tuning Studio na pewno taki znajdziesz :good:

Opublikowano

w Tuning Studio na pewno taki znajdziesz :good:

pytałem...to mają jeden cyfrowy za ok.250zł :blink: a ja chce analogowy :kox:
Opublikowano

zawsze Łukasz sprowadzał... hmm.. dziwne, sprawdź może jeszcze na stronie rally-shop'u w Toruniu

Opublikowano

ja właśnie skończyłem przeglądać wnikliwie wątek pt: "zrób to sam" i znalazłem wiele ciekawych info więc od pon zaczynam :ad:

Opublikowano

zawsze Łukasz sprowadzał... hmm.. dziwne, sprawdź może jeszcze na stronie rally-shop'u w Toruniu

od 129-399zł :confused4:
Opublikowano

dsc01030g.jpg

Co powiecie na te felgi + moja buda?

zajebioza...

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

fotek ze spotu ni ma :mysli: ???

miłego dzionka :>

-17 u mnie o 6.30

Opublikowano

nie , niestety fotek brak :wink4:

-18 u mnie o 5:00

Opublikowano

siemano.gif:sesese:

Wiśnia tak mi serwis skasowałeś że znowu w oczy razi :disgust:

:tongue4:

Opublikowano

dsc01030g.jpg

Co powiecie na te felgi + moja buda?

Bardzo fajne, również je rozważałem :good: Pamiętaj że na foto są 18" i działająca grawitacja :cool1:

Opublikowano

działająca grawitacja

co do gleby to powiem Wam że wróciła radość z jazdy po przejściu na seryjne zawieszenie :kox: wiem że to wina amorów ,ale jednak mimo wszystko trzeba wtedy uważać na byle wyboje czy nierówności na drodze (nawet na utwardzonych amorach) :cool1:

a straty to druga sprawa....wahacze,przeguby,końcówki drążków,powgniatana podłoga,pęknięta osłona silnika itd

z mojego doświadczenia wiem że nie warto pchać się w sportowe zawieszenie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.