Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Poniedziałek :disgust:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gościu napisal, że to oryginalny zderzak rs4:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1486762900

Mi się wydaje, że to wcale nie jest rs4, bo przecież w b5 i b7 są takie wloty po bokach to pewnie w b6 też by tak zrobili. No i szerszy wtedy jest no nie? Bo tak to nie będzie pasował...Nie wiem jak wyglada zderzak rs4 do b6 dlatego pytam :decayed:Tu jeszcze macie fotki, które mi na maila wysłał:

2011_03_03_14_04_27_797.jpg

2011_03_03_14_04_37_980.jpg

Miałam zamiar licytować, ale jak zobaczyłam te fotki z maila to chyba szału nie zrobi... :disgust: Już sama nie wiem, doradźcie.

Opublikowano

Gościu napisal, że to oryginalny zderzak rs4:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1486762900

Mi się wydaje, że to wcale nie jest rs4, bo przecież w b5 i b7 są takie wloty po bokach to pewnie w b6 też by tak zrobili. No i szerszy wtedy jest no nie? Bo tak to nie będzie pasował...Nie wiem jak wyglada zderzak rs4 do b6 dlatego pytam :decayed:Tu jeszcze macie fotki, które mi na maila wysłał:

2011_03_03_14_04_27_797.jpg

2011_03_03_14_04_37_980.jpg

Miałam zamiar licytować, ale jak zobaczyłam te fotki z maila to chyba szału nie zrobi... :disgust: Już sama nie wiem, doradźcie.

W budzie B6 nie było RS4 z tego co mi wiadomo :P

Opublikowano

Gościu napisal, że to oryginalny zderzak rs4:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1486762900

Mi się wydaje, że to wcale nie jest rs4, bo przecież w b5 i b7 są takie wloty po bokach to pewnie w b6 też by tak zrobili. No i szerszy wtedy jest no nie? Bo tak to nie będzie pasował...Nie wiem jak wyglada zderzak rs4 do b6 dlatego pytam :decayed:Tu jeszcze macie fotki, które mi na maila wysłał:

2011_03_03_14_04_27_797.jpg

2011_03_03_14_04_37_980.jpg

Miałam zamiar licytować, ale jak zobaczyłam te fotki z maila to chyba szału nie zrobi... :disgust: Już sama nie wiem, doradźcie.

Blondi dwie sprawy...tak jak pisze Manny w budzie b6 nie bylo rs4...to jest zderzak Ms_desing...dla Ciebie on raczej bez sensu...

brakuje zaslepek spryskow...czyli jest pod Xenon...Ty tego nie masz wiec sobie odpusc,...no chyba ze chcesz zakladac Xenonik

Opublikowano

Blondi dwie sprawy...tak jak pisze Manny w budzie b6 nie bylo rs4...to jest zderzak Ms_desing...dla Ciebie on raczej bez sensu...

brakuje zaslepek spryskow...czyli jest pod Xenon...Ty tego nie masz wiec sobie odpusc,...no chyba ze chcesz zakladac Xenonik

Aaa no właśnie :> dlatego też nie znalazłam żadnego rs4b6 na forum :decayed: Ogólnie wyczaiłam na allegro taki sam ale srebrny i to jest niby oettinger. Tak czy inaczej nie jestem do niego przekonana po obejrzeniu paru zdjęć, więc będę szukać dalej...

large_89_a4_b6_front_skirt_lg.jpg

Opublikowano

szukaj od s4...ostatnio-Dzo-Dzo z forum mial na sprzedaz

Opublikowano

a ja bym poszukał na Twoim miejscu nie od S4 tylko S-line. moim zdaniem fajniej wygląda

S-line:

2005-audi-a4-sline-5990.jpg

S4:

001__scaled_600.jpg

Newman pertraktuj, pertraktuj. myślę, że może być fajna impreza :drunk::kox:

Opublikowano

:hi:

Reniu 100lat :drinks:

RENIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :drunk:

:bry:

Reniu wszystkiego najlepszego!!

Darek to widzę, że trochę później ode mnie wróciłeś :naughty:

:hi:

Reniu,

wszystkiego najlepszego !!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

R_E_N_I_U - WSZYSTKIEGO NAJ, NAJLEPSZEGO!!

100lat!! :drunk::ad:

I ja dołączam się do życzeń Reniu. :hi:

:siema: i najlepszego dla kolegi :drunk: :drunk:

Stówa Reniu!! Najlepszego!! :drunk::thumbup::dance::boobs::drinks::banan::banan1::banan2:

:hi:

Sto lat reniu :drunk: :drunk: :drunk:

Wszystkiego najlepszego Reniu :drunk:

:hi: najlepszego Reniu :drunk: :drunk:

najlepszego Reniu :>

pozdrówka dla wszsytkich :cool1:

siemaaa

troche mnie nie bylo.... wczoraj w nocy wrocilem z Holandii... nie ma to jak spedzić w podróży 24 godziny w dwie strony by pogadać z klientem 40 minut :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a wlasnie... Reniu .. najlepszego chlopie!!

Dzięki wszystkim za pamięć :good:

a tak wogole gdzie jest Reniu?

Niestety z powrotem w pracy :wallbash:

Miałem tydzień urlopu i zrobiłem sobie wolne od netu ;)

Opublikowano

witaj z powrotem Reniu! :notworthy:

Opublikowano

Ładny come back :polew:

Myśleliśmy, że cię wcięło ;)

Opublikowano

No zaginąłem trochę w akcji ale czasem trzeba :evil:

Byłem w miedzyczasie u brata w Pruszkowie i jako ciekawostkę podam że paździoch notorycznie wpadający w tryb awaryjny spalił średnio 5.47 litra gnojówki na 100km. Zrobi się cieplej dziad idzie na warsztat.. postanowione :cygaro:

Opublikowano

hehe... noo dobrze tak pare dni odsapnąć od cybernetyki

Opublikowano

Nie no wieczorami grałem :polew:

Opublikowano

Nie no wieczorami grałem :polew:

no juz myslalem ze sie Reniu nam rozchorował :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hmm..... lekka cisza tu nastała :strzal:

Opublikowano

ma ktoś kod do kaspersky-ego? bo mi licencja wygasa za 15 dni :wallbash:

Opublikowano

wera a ty nie w pracy ? :naughty:

Opublikowano
:siema: z rańca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.