Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET ZYCZE NASZYM KLUBOWICZKĄ :kwiatek:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich po długiej przerwie :hi: Oczywiście pamiętam o naszych Paniach.Wszystkie życzenia są dla kobiety

Które bywają czasem niestety

Trochę nerwowe i zalatane

Ale są za to - bardzo lubiane

Nasze dziewczyny , bardzo lubimy

A więc Wam dużo szczęścia życzymy

Nie ważne przecież jaka uroda

Jaka w ubiorze kobiecym moda

Wszystko nieważne jest w życiu Waszym

Bądźcie radością więc w życiu naszym

Wam też życzymy szczęścia wielkiego

Opublikowano

Witam wszystkich po długiej przerwie :hi: Oczywiście pamiętam o naszych Paniach.Wszystkie życzenia są dla kobiety

Które bywają czasem niestety

Trochę nerwowe i zalatane

Ale są za to - bardzo lubiane

Nasze dziewczyny , bardzo lubimy

A więc Wam dużo szczęścia życzymy

Nie ważne przecież jaka uroda

Jaka w ubiorze kobiecym moda

Wszystko nieważne jest w życiu Waszym

Bądźcie radością więc w życiu naszym

Wam też życzymy szczęścia wielkiego

Witamy po dłuuuuuugij nie obecności :) a tak wogóle to :siema: i również dołączam się do życzeń. Najlepszego

Opublikowano

:hi:

dla naszych kobitek wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :cool1:

Opublikowano

Najlepszego dla PAŃ !!

Gurban wkoncu wrociles :good:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego życzę wszystkim kierowniczką A4 ;)

Opublikowano

Wszystkim kierowniczkom, pasażerkom oraz miłośniczkom czterech pierścieni wszystkiego najlepszego :rose:

Manny... fajne te stołki :kox:

Opublikowano

Najlepszego dla naszych dziewczyn!!!!

a tak w ogole to :hi:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA forumowych PAŃ, dla Dziewczyn, Żon i Kochanek [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 09:59_________________________________________________

Witam wszystkich po długiej przerwie :hi: Oczywiście pamiętam o naszych Paniach.Wszystkie życzenia są dla kobiety

Które bywają czasem niestety

Trochę nerwowe i zalatane

Ale są za to - bardzo lubiane

Nasze dziewczyny , bardzo lubimy

A więc Wam dużo szczęścia życzymy

Nie ważne przecież jaka uroda

Jaka w ubiorze kobiecym moda

Wszystko nieważne jest w życiu Waszym

Bądźcie radością więc w życiu naszym

Wam też życzymy szczęścia wielkiego

JESTEM W SZOKU :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Grzesiu to trzeba jakiś spot na powitanie w niedziele przy grillu :D :D :D

Opublikowano

Wszystkim kierowniczkom, pasażerkom oraz miłośniczkom czterech pierścieni wszystkiego najlepszego :rose:

Manny... fajne te stołki :kox:

Stołki :kox: Ale nie ma siuty na takie wydatki to raz, boczków tam nie ma - dwa ;P

Opublikowano

Poczekaj na czarne skórki w komplecie z podłokietkiem i boczkami, kox będzie większy :kox:

Opublikowano

Poczekaj na czarne skórki w komplecie z podłokietkiem i boczkami, kox będzie większy :kox:

Mi się marzy zwykłe szmaciane Recaro :polew: Najlepiej za 500zł komplet w idealnym stanie :D

Opublikowano

Zawsze można gdzieś dac Hurtowo do zrobienia.... to będzie taniej... z Krzysiem Myslimy o okresie wakacyjnym... by dać do obszycia

Opublikowano

Zawsze można gdzieś dac Hurtowo do zrobienia.... to będzie taniej... z Krzysiem Myslimy o okresie wakacyjnym... by dać do obszycia

O stołkach mówisz? Z chęcią bym swoje odświeżył...
Opublikowano

dokładnie o stołkach....

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla Pań! :hi:

Manny, ja mogę polecić z czystym sumieniem (jeśli chodzi o tapicerkę) firmę Black Sun w Toruniu :hi:

Opublikowano

Nowe mody mi się w piątek szykują:

Osłony przegubów

Łożysko

Łączniki stabilizatora

:wallbash:

Z tymi stołkami to nic pilnego ;) Fakt, przedarcie jest, ale jak jadę to tego nie widzę, więc mi nie przeszkadza ;P A te kubły w skórze wczoraj znalazłem i na zrzutę liczyłem :polew: Ale dzięki za info ;)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla Pań! :hi:

Manny, ja mogę polecić z czystym sumieniem (jeśli chodzi o tapicerkę) firmę Black Sun w Toruniu :hi:

Jędruś dziękuje za polecenie moich kolegów. :) Pracuje 2 metry od tej fimry a wdokłądnie drzwi obok także znam ich ale są drodzy. Ale mam kolege który obszywa sam a pracuje u nich i robi bardzo dobrze :)
Opublikowano

Reklama podstawą Handlu :decayed:

Opublikowano

kilkoro moich znajomych obszywało tam samochody i byli zadowoleni więc dlatego polecam :hi: w Mini jak wystrzeliła poducha w fotelu to też zrobili fotel tak jakby był zupełnie nowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.