Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fatalny wypadek...na tym rondzie często coś się dzieję, w zeszłym tygodniu jechełem rano koło 8.30 własnie przez to rondo z Ina do Świecia... podobnie ciężarówka najechała na auto... [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:38_________________________________________________

na wszystkim można robić biznes :decayed:

Opublikowano

to chyba uaktualnili na tej stronie co Reniu podał bo wcześniej tego nie widziałem :mysli:

(moment wypadku)

Opublikowano

Tak, dorzuciłem materiał z TVK Ogrody.

Opublikowano

on nie hamował wogóle ciężarówką :shocked:

Opublikowano

Nie bylo w ogóle śladów hamowania.

W 2007 była podobna sytuacja tyle że szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Przygotowałem wtedy wizualizację jaki kawał on przeleciał zanim zatrzymał się na nasypie:

tirbezhamulcow.th.jpg

http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=498&NrSection=1&NrArticle=54323

Opublikowano

Grzech ,a ty czego nie odpisujesz na gg ? :evil:

Opublikowano

Grzech ,a ty czego nie odpisujesz na gg ? :evil:

kiedy :blink:

:mysli:

Opublikowano

odpowiem morze za Jędrzeja , Tak jest :wink4:

Kieras chłopie, Ty w tym roku piszesz chyba mature :evil:

pieprzone t9 w telefonie :decayed: ale wtopa hahahahah :polew:

Opublikowano

Grzech ,a ty czego nie odpisujesz na gg ? :evil:

kiedy :blink:

:mysli:

jak były szwedy :cool1:

Opublikowano

zobaczcie chwile wcześniej przed uderzeniem(od 0:19s)....ta ciężarówka zachacza o jasną osobówke która zjeżdza na pobocze :gwizdanie:

o tym media nie informują :cool1:

Opublikowano

Grzesiu... ta osobówke została zepchnieta na bok.... przez tą ciężarówke... ewidentnie albo kierowca zasłabł w tym momencie albo poprostu wysiadły mu halumce, zupełnie brak hamowania....

Opublikowano

a przechodnie dzide za***ali,nikt sie nie zatrzymał :wallbash:

Opublikowano

osobowka nie dostala wogole... z naprzeciwka nadciagalem istna masakra ludzie w sumie bezradni i tak nie mieli jak pomoc... czas przyjazdu pogotowia strazy i policji ok 15 min :confused4: przydal by sie radar tam ale no coz.... :wallbash: kierowca uchronil zycie tym ze wbil sie w samochody a nie zjechal na bok... i tak zabil dziewczynke :sick3::thumbdown: teraz bedzie wielka akcja na tiry zobaczycie pozatym ile wczesniej juz mogl wykonac taki manewr na moje zaspal albo zaslab hamoce tez mozliwe ale kierowcy co jezdza na tirach chyba maja doswiadczenie w takich przypadkach i sa od tego kontrolki tir nie hamuje w 50 m :wallbash:

Opublikowano

Grzesiu... ta osobówke została zepchnieta na bok.... przez tą ciężarówke... ewidentnie albo kierowca zasłabł w tym momencie albo poprostu wysiadły mu halumce, zupełnie brak hamowania....

na moje to wygląda jakby chciał uciekać na pusty pas z prawej ,ale ten samochód to "uniemożliwił" :mysli:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

moim zdaniem jakby próbował zjechac na rondo i przez srodek sie pchac to mogloby sie udac... akurat byla zmiana swiatel i nic nie jechalo...

Opublikowano

:bry:

Grzesiu weekend masz wolny czy w Trasie?

Opublikowano
:hi: jedzie ktoś w następny weekend na otwarcie sezonu na pas do Koronowa??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.