Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kocham torun nie ma to jak dorwac zestaw bose 4 glosniki z Audi a6 za 100zl :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:11_________________________________________________rok 2006

to zestaw czy 4 glosniki? :mysli:

Opublikowano

Przewidywany plan imprezy:

08:00 Otwarcie bram, zbiórka na terenie toru rally crossowego w Toruniu (Bielańska 66)

10:00 - Start Konkursów .

- Najniższe auto zlotu.

- Przejazdy na czas po torze.

- Rzut oponą.

Oraz wiele niespodzianek oraz konkursów odbywających się w trakcie (innymi słowy dużo śmiechu i zabawy dla każdego)

W trakcie konkursów możliwość grillowania ( Prosimy zabrać ze sobą grille, węgiel, kiełbaski ) udostępniamy teren pod grille.

15:00 Zakończenie głosowań

17:00 Rozdanie nagród

WJAZD: 15 ZŁ.

PLANOWANY WYJAZD Z BYDGOSZCZY GODZINA 9, STRZYŻAWA

Kiedy ten wyjazd???

Opublikowano

9 kwietnia, sobota[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________ :bry:

ale tu cisza...

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

Twins_Turbo_Dodge_Viper.JPG

dolotem to on wciaga dzieci biegające koło drogi, dlatego ten chłopiec stoi w bezpiecznej odległości :kox: :kox:

Opublikowano
:siema: no mamy słonko za oknem wiec miłego dnia życzę wszystkim
Opublikowano

Bry panowie i panie :decayed:

ktos regenerwal swoje fele w Bydgoszczy i okolicach ?

Ile tak srednio biora za 17 ? z malowaniem np na czarny lub polerka zeby do chromu grila i lamp pasowalo ;p

Jakies polecane zaklady i nie polecane tak pytam w ryj nie dostane za to hehe ;0

Opublikowano

Bardzo polecam ul Miechowska

sprawdzony temat, profesjonalni ludzie

Opublikowano

z tego co wiem to -makaveli- regenerował swoje aluski w firmie RAF-CAR

tu masz ich stronę

http://www.raf-car.com.pl/

:wink4:

Opublikowano

ma ktoś od nas audi a4 b5 kremową przed lifta? bo stoi na leszczyńskiego na klubowych ramkach :naughty: [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________

Mudżyny dają rade :naughty:

Opublikowano

Całe życie byś śmigał po drzewach to na drążku gimnastycznym też byś wymiatał :polew:

Nie no dla gościa szacun bo jest na prawdę niezły :good:

Opublikowano

ma ktoś od nas audi a4 b5 kremową przed lifta? bo stoi na leszczyńskiego na klubowych ramkach :naughty: [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________

Mudżyny dają rade :naughty:

Tak to jest auto MichalG23

Opublikowano

jeśli chodzi o regenerację felg to ja polecam zakład na Miechowskiej... jedni z lepszych w Bydgoszczy. mój brat 2 tygodnie temu regenerował tam felgi i wyglądają jak nowe..

Opublikowano

Całe życie byś śmigał po drzewach to na drążku gimnastycznym też byś wymiatał :polew:

Nie no dla gościa szacun bo jest na prawdę niezły :good:

do wakacji też tak będe sie wyginał :naughty: na drzwiach i ramkach okien w audi :polew:

Opublikowano

z tego co wiem to -makaveli- regenerował swoje aluski w firmie RAF-CAR

tu masz ich stronę

http://www.raf-car.com.pl/

:wink4:

polecam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.