Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

SPOT 17.04.2011 TORUŃ PIOTR I PAWEŁ GODZINA 18.00[/size] (może być inne miejsce)

1. Krzychu

2. Bula87

3.damian

4. wera

to z Bydgoszczy nikt nie jedzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

SPOT 17.04.2011 ŚWIECIE PARKING LIDL (KOŁO STACJI BP) GODZINA 18.00 i po problemie z uwagi na to że nie mam hamulców tam jakoś sie doczłapie. Skoro CB i CT nie odpowiada niech będzie CSW.

1. WIŚNIA

2.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide znowu do szkoły :wallbash: ale nie wiem czy w takie ładne popołudnie będzie mi sie chciało tam siedzieć :decayed: zależy czy będzie jeszcze ktoś "normalny", kto mi później da notatki :mysli: Tylko uzgodnijcie w końcu gdzie ten spot. [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 23:49_________________________________________________

Jak jeszcze kosza nie zrobiłaś to Kliknij prawy przyciskiem myszy na pulpicie wybierz właściwości, i tam w jednej zakładce powinno być dostosuj pulpit czy jakoś tak i tam jak w tą opcje wejdziesz to tam możesz sobie dodać jakie chcesz mieć ikony na pulpicie(Mój komputer, Internet Explorer, kosz )

zaznaczasz kosz zastosuj i ok i powinno wskoczyć :D

dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT 17.04.2011 TORUŃ PIOTR I PAWEŁ GODZINA 18.00[/size] (może być inne miejsce)

1. Krzychu

2. Bula87

3.damian

Widzę że po raz kolejny koledzy z Bydgoszczy... (prócz Nowka, Renia, Blondi, Grzesia, Rafiego... ) Mają spot w Toruniu głeboko w 4 literach... Róbcie tak dalej Panowie... czemu mnie to nie dziwi... że Jędrek po raz któryś z rzędu nie może... a Artur pewnie jutro idzie do Pracy :polew: Pozdrawiam

To indywidualna sprawa czy ktoś chce/może jechać czy nie. Jak ktoś chce, to proszę bardzo. Moim zdaniem nikt nie powinien mieć pretensji o to, że ktoś nie przyjeżdża to tu to tam. A skoro już mówisz, że niektórzy mają spot w Toruniu w 4 literach... Spójrz z drugiej strony. Od jakiegoś czasu w Bydgoszczy też nikogo z Torunia nie widziałem. Spot to chyba sprawa dobrowolna, przynajmniej tak mi się wydawało.

Damian... znowu siejesz... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: co do spota ja bede bo i tak musze jechac do torunia wiec jak by sie mialo miejsce zmienic to prosze o esa bo nie bede miala dostepu do neta przez caly dzien :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT 17.04.2011 ŚWIECIE PARKING LIDL (KOŁO STACJI BP) GODZINA 18.00 i po problemie z uwagi na to że nie mam hamulców tam jakoś sie doczłapie. Skoro CB i CT nie odpowiada niech będzie CSW.

1. WIŚNIA

2.Kempes

Ale wymyśliłeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT 17.04.2011 ŚWIECIE PARKING LIDL (KOŁO STACJI BP) GODZINA 18.00 i po problemie z uwagi na to że nie mam hamulców tam jakoś sie doczłapie. Skoro CB i CT nie odpowiada niech będzie CSW.

1. WIŚNIA

2.Kempes

Ale wymyśliłeś :good:

:cool1: tylko ciekawe czy ten pomysł przejdzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 09:27_________________________________________________możemy sie spotkać pod Lidlem,a później na zamek pojechać :naughty:http://miasteria.pl/miejsce/Zamek-Krzyzacki-w-Swieciu.html[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:06_________________________________________________W razie zaakceptowania planów,jestem pod fonem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT 17.04.2011 ŚWIECIE PARKING LIDL (KOŁO STACJI BP) GODZINA 18.00 i po problemie z uwagi na to że nie mam hamulców tam jakoś sie doczłapie. Skoro CB i CT nie odpowiada niech będzie CSW.

1. WIŚNIA

2.Kempes

Ale wymyśliłeś :good:

:cool1: tylko ciekawe czy ten pomysł przejdzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 09:27_________________________________________________możemy sie spotkać pod Lidlem,a później na zamek pojechać :naughty:http://miasteria.pl/miejsce/Zamek-Krzyzacki-w-Swieciu.html[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:06_________________________________________________W razie zaakceptowania planów,jestem pod fonem :naughty:

Najwyżej będziemy na 2 auta.

Jędrek 100 lat :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na spot w TRN ale o 15?? bylby ktos chetny :mysli:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 11:36_________________________________________________albo moze byc o 15 CSW ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na spot w TRN ale o 15?? bylby ktos chetny :mysli:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 11:36_________________________________________________albo moze byc o 15 CSW ??

Mi tam już nie robi gdzie, ale faktycznie mógłby być wcześniej, niż o 18. Myślę, że 16 byłaby optymalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki Nowek za pozdrowienka

ustalajcie gdzie ten spot w końcu ma być

mi obojętnie czy w świeciu bydgoszczy czy w toruniu

żeby się z moim kolegą Arturem spotkać i sprawdzić moje seryjne 150 koni z jego niemieckimi zchipowanymi... podjede gdzie bedzie trzeba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...