Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jechałem;] tak załadowany ze szok na wybojach opony mi obcierały z tylu :polew: wiozlem kominek i 4 osoby z czego kobita z przodu (nie jedz tak szybko) :tongue4: pozdrowionka :gwizdanie:

Aż tak wolno nie jechałeś. A widziałem, że auto było załadowane. Ja jechałem jako pasażer z bratem (Jego A6). Twoje A4ka od razu rzuciła się w oczy - zadbana :good:

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Damian...staram sie jak moge :gwizdanie:

bedzie zawias i listwy z esy i wtedy bedzie :kox:

troche pracy i pieniążków włożyłeś w to auto... bardzo mi się podoba :notworthy: szukałem dokładki (spojlera) na klape do B5.. ale coś nie moge znaleźć :P ma to jakaś fachową nazwe ? :wink4:

poszukaj pod "lotka" ;)

Ja znalazłem taką ;)

http://allegro.pl/audi-a4-lotka-spoiler-na-klape-super-okazja-i1532797023.html :polew:

Opublikowano

Blondi koła :good:

Blondi koła pierwsza klasa :kox:

Dziękuje za spota...i dla tych którzy byli :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Artur auto prezentuje się faktycznie Mega :notworthy: :notworthy:

Blondi jestem pod wielkim wrażeniem Twoich felg a w szczególności ich ceny :kox:

Dzięki :notworthy::wink4:

No i dzięki za spota :>[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:27_________________________________________________

Blondi poka koła :evil:
[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:29_________________________________________________Już, niech tylko foty zmniejsze[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:30_________________________________________________O takie:

100_0361.jpg

Opublikowano

Dzięki Wszystkim za wczorajszego spota :> miło było Was poznać mam nadzieję, że następny spot będzie miał większą frekwencję oraz może i Świecie się w większej grupie pokaże :wink4: Pozdrawiam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

****

Newman... wszystkiego najlepszego :drunk::drinks::dance::thumbup:

Opublikowano

też dołączam sie do życzeń :kox:

Opublikowano

najlepszego Darek! :hi:

a tak w ogóle to :bry:

Opublikowano

Wszystkiego naj :>

Opublikowano

Newman najlepszego! :drunk:

Opublikowano

Newman najlepszego! :drunk:

:drunk:
Opublikowano

Daras wszystkiego najlepszego!!!

Opublikowano

Newman wszystkiego naj :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________Blondi gdzie parkujesz? :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________Dzisiejszy dzień zaczął sie tak :naughty:

7:30 pobudka i śniadanko,

8:15 paczka z serwo i pompą do niuni,

9:00 wymiana pompy,

9:30 jakiś wariat widziany w grafitowej Audi A4 B5 szalejący po ulicach Świecia :evil:

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:11_________________________________________________

Dzięki Wszystkim za wczorajszego spota :> miło było Was poznać mam nadzieję, że następny spot będzie miał większą frekwencję oraz może i Świecie się w większej grupie pokaże :wink4: Pozdrawiam

teraz trzeba tych starych pryków namówić żeby do CSW przyjechali :gwizdanie:

Opublikowano

Niejaki Bula87

Opublikowano

Niejaki Bula87

tak zgadza się to ja :tongue4: mały problem był z nimi bo się nie mieściły ale są dystanse 16mm na stronę i można jeździć :wink4:, dziś u mnie w sklepie był kolejny klubowicz ze Świecia srebrną A4 B5 jak na razie z jego udzielania się są klubowe ramki.. :decayed:

Opublikowano

Co to znaczy że nie mieściły Ci się? :mysli:

U mnie wchodzą bez ziewania, aczkolwiek dystans 15mm na tył by się przydał bo przy ciasnym i szybkim skręcie opona dotyka do tależyka amora (lekko wyślizgane jest).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.