Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

Newman wszystkiego naj :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________Blondi gdzie parkujesz? :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________Dzisiejszy dzień zaczął sie tak :naughty:

7:30 pobudka i śniadanko,

8:15 paczka z serwo i pompą do niuni,

9:00 wymiana pompy,

9:30 jakiś wariat widziany w grafitowej Audi A4 B5 szalejący po ulicach Świecia :evil:

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:11_________________________________________________

Dzięki Wszystkim za wczorajszego spota :> miło było Was poznać mam nadzieję, że następny spot będzie miał większą frekwencję oraz może i Świecie się w większej grupie pokaże :wink4: Pozdrawiam

teraz trzeba tych starych pryków namówić żeby do CSW przyjechali :gwizdanie:

Niejaki Bula87

tak zgadza się to ja :tongue4: mały problem był z nimi bo się nie mieściły ale są dystanse 16mm na stronę i można jeździć :wink4:, dziś u mnie w sklepie był kolejny klubowicz ze Świecia srebrną A4 B5 jak na razie z jego udzielania się są klubowe ramki.. :decayed:

Co to znaczy że nie mieściły Ci się? :mysli:

U mnie wchodzą bez ziewania, aczkolwiek dystans 15mm na tył by się przydał bo przy ciasnym i szybkim skręcie opona dotyka do tależyka amora (lekko wyślizgane jest).

Co to znaczy że nie mieściły Ci się? :mysli:

Moje są 8" szerokie i mam oponę 235/45/R17, nie wiem dlaczego nie chciały wejść. Przód bez dystansu nie podszedł wcale, a tył głupio wyglądał i też był problem na zakrętach, podobny jak u Ciebie, więc też dołożyłem. Teraz mnie czeka jakieś obniżenie tego wystraszonego kocura :polew:

No koza jest :decayed:

U mnie mniejszy problem bo opona 225/45R17 o dostansie myslę, tylko nie chciałbym jakiejś lipy kupić. Jakiś H&R z kołnierzem by sięprzydał... :gwizdanie:

jakby ktoś z Was albo Waszych znajomych szukał bardzo dobrego A6... :gwizdanie: http://otomoto.pl/show?id=C18561743&preview=1

cena jest do sporej negocjacji ;)

No koza jest :decayed:

No na zdjęciach kocura nie widać, ale moja zawieszka była nie lada zdziwieniem na wczorajszym spocie :polew: ja dystanse mam sparco 16mm na tył a przód 15mm nie wiem jakiej firmy z tym ze za firmowe trzeba położyć siana.. :kwasny: ja płaciłem za sparco prawie 300 :wallbash:

działaj, działaj ;) wspomnij o sporej negocjacji ceny :P im szybciej pójdzie tym szybciej będzie A4 :kox:

wczoraj byłem świadkiem tego wypadku ... jak sie przyjrzeć to za busem widać

Dwa dni wcześniej po drugiej stronie skrzyzownia po kolizji jeszcze pieszego zgarnęło :wallbash: