Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

n75.jpg

nie wiem jak w 1.8 T ... ale w 1.8 steruje długim kanałem i jest tu[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:05_________________________________________________http://www.ms-motor-service.com/ximages/pg-news_2007-1_web.pdf tu masz jeszcze jak dokładnie wygląda

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak nie wiesz to szaka faka :polew:

pewnie byś szukał w bagażniku to zmniejszyłem Ci pole poszukiwań zaworu :cool1:

niewdzięczniku :disgust:

Opublikowano

n75.jpg

nie wiem jak w 1.8 T ... ale w 1.8 steruje długim kanałem i jest tu[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:05_________________________________________________http://www.ms-motor-service.com/ximages/pg-news_2007-1_web.pdf tu masz jeszcze jak dokładnie wygląda

dzięki,ale wiem gdzie jest :wink4: zrobiłem sobie dojście do niego bo mi wyskakuje na VAG-u "zawór N75 przerwa na wyjściu" chce go sprawdzić miernikiem czy wszystko gra

Opublikowano

a masz wtyki do autodaty żeby sprawdzić jakie powinien mieć parametry sprawny ? to jest czujnik więc potrzebny ci będzie oscyloskop do dokładnej diagnozy :wink4:

Opublikowano

a zwykłym miernikiem elektrycznym nie sprawdze?

Opublikowano

tylko rezystancje/napięcie etc, a z autodaty będziesz wiedzieć ewentualnie ile moze tego miec i ile ma przedział podany przez producenta :)

Opublikowano

jeszcze raz dzieki za życzenia :)

Opublikowano
:bry: Miłego dzionka w tę piękną pogodę :>
Opublikowano

a juz chcialem rowera dzisiaj odpalic

Opublikowano

:bry:

życzę wszystkim miłego dnia - w końcu ładna pogoda :notworthy:

jakby ktoś szukał fajnego Seata Leona to kolega sprzedaje :)http://otomoto.pl/C18563561.html

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:hi::read:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Zobaczcie tego małego chłopczyka(2 latka) jak zna znaki drogowe :gwizdanie: :good:

Opublikowano

tylko rezystancje/napięcie etc, a z autodaty będziesz wiedzieć ewentualnie ile moze tego miec i ile ma przedział podany przez producenta :)

temat nieaktualny :decayed: jak dziś składałem maszynkę do kupy, zajrzałem z ciekawości pod gumkę od wtyczki,kabelek był przerwany dlatego błąd wyskakiwał zarobiłem na nowo końcówkę, złożyłem przejechałem sie... i stwierdzam że miał chyba od początku ten kabelek przerwany bo nigdy w życiu takiej piz*y nie miał :naughty: zaczynam sie bać nią jeździć :polew: nawet słychać fabryczną pierdziawkę turba :naughty: tylko coś przerywa i szarpie jak sie gaz do podłogi depnie,ale dojdziemy do tego :naughty:

Opublikowano

:hi:

A ja do pracy w tą pogode :wallbash::angry: w przyszłym tygodniu jak będę miała na rano to napewno będzie padał deszcz.

Opublikowano

wiecie moze gdzie mieszaja dobrze lakiery potrzebuje zeby dobrali moj kolor

Opublikowano

wiecie moze gdzie mieszaja dobrze lakiery potrzebuje zeby dobrali moj kolor

W Dragaczu pod Grudziądzem dobrze lakiery dobierają, ale to trochę daleko żeby po lakier jechać :kwasny:

Opublikowano

no troche hmm musze zaslepke spryskow pomalowac

Opublikowano

temat nieaktualny :decayed: jak dziś składałem maszynkę do kupy, zajrzałem z ciekawości pod gumkę od wtyczki,kabelek był przerwany dlatego błąd wyskakiwał zarobiłem na nowo końcówkę, złożyłem przejechałem sie... i stwierdzam że miał chyba od początku ten kabelek przerwany bo nigdy w życiu takiej piz*y nie miał :naughty: zaczynam sie bać nią jeździć :polew: nawet słychać fabryczną pierdziawkę turba :naughty: tylko coś przerywa i szarpie jak sie gaz do podłogi depnie,ale dojdziemy do tego :naughty:

no nie ukrywam że był zamulony Twój samochód ....na pewno nie było czuć tam 180KM :cool1:

ciekawe jak jest faktycznie teraz :naughty::mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.