Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: Gratulacje dla rodziców :drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grzechu idziesz z nami ciac krzycha zderzak?

Opublikowano

grzechu idziesz z nami ciac krzycha zderzak?

Nie bedzie mnie,jade do pracy,ale klucze wam zostawie u mojej żony.Tylko prosze grzecznie jak mnie nie bedzie :naughty: Wiecie o co chodzi:D
Opublikowano

grzechu idziesz z nami ciac krzycha zderzak?

Nie bedzie mnie,jade do pracy,ale klucze wam zostawie u mojej żony.Tylko prosze grzecznie jak mnie nie bedzie :naughty: Wiecie o co chodzi:D

spoko butelki posprzatamy :decayed:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim

Kieras teraz dopiero na tyle się ogarnąłem żeby zrozumieć Twojego posta - Julii oczywiście też dziękuję, a co do pępkowego to WIŚNIA miał pomysł na spota w Świeciu połączonego z pępkowym :wink4:

Zobaczymy jak to będzie bo moje Dziewczyny prawdopodobnie w niedzielę wyjdą do domu

Opublikowano

turbinka na 2 wężykach tylko sie trzyma :naughty: żeby rozruszać sztangę trzeba było turbo wywalać :wallbash:

Opublikowano

ale ruszyła??

Opublikowano

Jeszcze jej nie wykręciłem,kciuk sobie przy tym wszystkim wybiłem :kwasny:

Opublikowano

L4 i nie musisz do roboty iść :polew:

Opublikowano

no właśnie myślę nad tym :mysli::polew:

Opublikowano

Flaszkę bez kciuka utrzymasz :naughty:

Opublikowano

No i mam wolne :naughty: idę dokończyć to co zacząłem i można myśleć nad :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:50_________________________________________________Jak chcesz Dominik to możesz wpaść mnie dopingować, chociaż pewnie ni masz głowy dzisiaj do tego :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:51_________________________________________________Jak coś to jestem w garażu :cool1:

Opublikowano

Nie wiem czy % już wyparowały :gwizdanie:

Wolę nie sprawdzać [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:53_________________________________________________Jak ogarniesz to musisz mnie przewieźć :cool1:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:55_________________________________________________Zresztą pewnie będziesz chciał błędy skasować :naughty:

Opublikowano

Flaszkę bez kciuka utrzymasz :naughty:

hehe :)

Opublikowano

gratulacje Dominik dla Ciebie i Twojej malzonki :) a imie juz wybrane?

Opublikowano

Dzięki

Tak imię już dawno było - Lenka.

chłopiec byłby Norbert ale lekarze już dawno pozbawili mnie złudzeń :tongue4:

Opublikowano

Dzięki

Tak imię już dawno było - Lenka.

chłopiec byłby Norbert ale lekarze już dawno pozbawili mnie złudzeń :tongue4:

leć pieluchy zmieniać a nie na forum :cygaro:

:kox:

Opublikowano

Kempes gratulacje :> to teraz czekamy na foto Lenki :wink4:

Opublikowano

no to teraz pora postarać się o Norberta :decayed:

Opublikowano

no to teraz pora postarać się o Norberta :decayed:

:polew:

Jędrek czemu bestia taka mała na avatarze :mysli::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.