Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki, nie widziałem tego tematu :decayed: ale ceny tam nie ma :tongue4:

Opublikowano

do CSW gnałem od staruszków z CB :naughty: A3 jechałeś? :mysli:

nie, nie... jasnym Q7 na blachach WE...

będe na czasie sprzedawał Honde.. może ktoś potrzebuje dla dziecka jako 1 autko ?? :naughty: :naughty: :naughty:

a jaki tam masz silnik i ile byś chciał? bo może miałbym chętnego... :naughty:

silnik bardzo oszczędny bo 1.3 ... ale igła... oleju nie bierze, delikatnie się poci jak to na Honde, ostatnio wymieniłem przeguby na nowe oryginalne, przetoczone heble, nowe szczęki, chłodnica wymieniona w poprzedni weekend na nówke większą od 1.6 Vteca i pare gratów dorzucam, drugi silnik, jakieś tam pierdoły różne

Opony Letnie nówki stan idealny... zimówki stan bdb.

Wrócił normalny tłumik bo mnie drażniła już głośność w aucie ale także dorzucam oczywiście poprzedni

do zrobienia jak to w każdej Hondzie nadkola i pare poprawek blacharskich.

3600zł

Opublikowano

będę się odzywał jak coś :good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

gdzie polecacie w Bydgoszcyz napelnic klimatyzacje??

Opublikowano

ostatnio robiłem pełny serwis klimy u ojca w Q7, za 300zł u Landowskich na Gajowej... auto było gotowe po 2-ch godzinach i jest naprawdę dobrze zrobione - nie śmierdzi (a capiło niesamowicie :/) i bardzo dobrze chłodzi :) podobno dobrze też robią w serwisie auto-klima na Toruńskiej http://www.autoklima.bydgoszcz.pl/

w A3 robiłem przy okazji przeglądu u Konara i też wyszło koło 300 zł.. i moim zdaniem też zrobili dobrze

Opublikowano

gdzie polecacie w Bydgoszcyz napelnic klimatyzacje??

Krakowski

teraz jakiś tam rabat dają i chyba najtaniej w bydg

mi przy okazji sprawdzili elektryke przy klimie i przewody :good:

Opublikowano

gdzie polecacie w Bydgoszcyz napelnic klimatyzacje??

W zeszłym roku u krakowskiego robiłem napełnienie, czyszczenie, odgrzybienie za 99zł. Trafiłem wtedy na jakąś promocję, normalnie nie wiem jaki koszt. Ja zadowolony byłem. Z tego co pamiętam grzechu też tam robił...

EDIT. A no właśnie ;P

Opublikowano

DZIEKI wielkie

Opublikowano

gdzie polecacie w Bydgoszcyz napelnic klimatyzacje??

Bosch service kluszczyński sepia 13 [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 16:59_________________________________________________ps bd mial dopilnowanie do szczegółów :cool1:

Opublikowano
:good: :good: :good:
Opublikowano

szkoda bo fajnie wyglądało:([br]Dopisany: 09 Maj 2011, 09:28_________________________________________________będe na czasie sprzedawał Honde.. może ktoś potrzebuje dla dziecka jako 1 autko ?? :naughty: :naughty: :naughty:

Dam znać chłopakom z Honda Team Włocławek;)

Opublikowano

szkoda bo fajnie wyglądało:([br]Dopisany: 09 Maj 2011, 09:28_________________________________________________będe na czasie sprzedawał Honde.. może ktoś potrzebuje dla dziecka jako 1 autko ?? :naughty: :naughty: :naughty:

Dam znać chłopakom z Honda Team Włocławek;)

podziękował :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

startujemy z zapisami na

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska

Zapraszamy :good:

info: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Ja już zapisany ;)

Dzisiaj się pobujałem B7 2.0 140KM chyba w full wypasie... Aż żal się było przesiadać do swojego...

Opublikowano

Ja już zapisany ;)

to już jest Nas 3 z kuj-pom :kox:

btw na paintballa się piszecie :naughty:

no i musimy wygrać turniej karaoke w pojedynku regionów :kox:

Opublikowano

btw na paintballa się piszecie :naughty

w sumie nigdy nie grałem... warto spróbować :D dopiszesz mnie?

Opublikowano

dopiszesz mnie?

tylko Jarko i Hugo mogą dokonywać zmian w watku zlotowym...dam znać Jarkowi :cool1:
Opublikowano

oki - myślałem, że Ty też... a za paintballa trzeba od razu zapłacić? bo ja póki co tylko zaliczkę przesłałem, która jutro dopiero wyjdzie... (pieprzone PKO)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.