Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naklejki sa jakie tylko chcecie :gwizdanie:

zapomniałem.. tak dla jasności Artur, proszę weź na kolejnego spota naklejkę dla mnie :wink4: taką samą rozmiarowo jak Ty masz na aucie i też białą. Później dogadamy się co do obklejenia auta dokumenty już wypisane tylko złożyć, dostawcy już towar szykują jeszcze trochę i będzie oficjalnie :naughty:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 19:06_________________________________________________http://allegro.pl/filtr-simota-sport-vw-passat-audi-a4-a6-s4-rs4-i1595613098.html

czy ktoś zainteresowany?? będę zamawiał dla siebie więc może ktoś przy okazji też potrzebuje przesyłka do podziału

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3:

Wiśnia auto już masz zrobione? :gwizdanie:

zależy co masz na myśli? :gwizdanie:

no np., listwa, błotnik, lusterko, przerywające turbo... :wink4:

dobra dobra wiem ze poprostu zazdroscicie.... :polew: ponoc to auto ma byc w kolejnej najnowszej czesci nfs

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3:

Wiśnia auto już masz zrobione? :gwizdanie:

zależy co masz na myśli? :gwizdanie:

no np., listwa, błotnik, lusterko, przerywające turbo... :wink4:

dobra dobra wiem ze poprostu zazdroscicie.... :polew: ponoc to auto ma byc w kolejnej najnowszej czesci nfs

to wszytko jest robione po to żeby dostać się do polskiej edycji Pimp My Ride by Coca-Cola ZERO :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiśnia robi podonie jak Nosb

z tym że Nosb b6 reza na RS4 b7 a nasz kolega b5 reza na b2 :kox:

Opublikowano

Wiśnia robi podonie jak Nosb

z tym że Nosb b6 reza na RS4 b7 a nasz kolega b5 reza na b2 :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3:

Wiśnia auto już masz zrobione? :gwizdanie:

zależy co masz na myśli? :gwizdanie:

no np., listwa, błotnik, lusterko, przerywające turbo... :wink4:

dobra dobra wiem ze poprostu zazdroscicie.... :polew: ponoc to auto ma byc w kolejnej najnowszej czesci nfs

ja słyszałem ze ta audiczka była w "Szybcy i Wściekli 5" :polew:

Opublikowano

Wiśnia robi podonie jak Nosb

z tym że Nosb b6 reza na RS4 b7 a nasz kolega b5 reza na b2 :kox:

ty,b2 zajmij się lepiej elektryką w żabie :wink4:

Opublikowano

b2 jest :kox: :kox: :kox:

nasze klubowe b2

Opublikowano

Wiśnia robi podonie jak Nosb

z tym że Nosb b6 reza na RS4 b7 a nasz kolega b5 reza na b2 :kox:

ty,b2 zajmij się lepiej elektryką w żabie :wink4:

ogarniete :cool1:
Opublikowano

trzeba mieć albo czas albo kasę a ja nie mam ani tego ani tego

Opublikowano

trzeba mieć albo czas albo kasę a ja nie mam ani tego ani tego

też nie mam kasy na mody :confused4:

może w ramach kompromisu sprzedamy Twoje Audi i wymodzimy moja żabke :naughty:

wilk będzie syty i owca cała :kox:

Opublikowano

trzeba mieć albo czas albo kasę a ja nie mam ani tego ani tego

też nie mam kasy na mody :confused4:

może w ramach kompromisu sprzedamy Twoje Audi i wymodzimy moja żabke :naughty:

wilk będzie syty i owca cała :kox:

w te parę kucyków :polew: :polew: to lepiej moją stadninę odświeżyć :naughty:

Opublikowano

te pare kucyków ośmiesza twoją stadnine przy dystrybutorze :gwizdanie:

Opublikowano

te pare kucyków ośmiesza twoją stadnine przy dystrybutorze :gwizdanie:

Wiśnia nasze poczciwe "AHU" rzuca palenie więc to jest odpowiednie auto na wszech obcne czasu kryzysu :tongue4:

Opublikowano

te pare kucyków ośmiesza twoją stadnine przy dystrybutorze :gwizdanie:

Wiśnia nasze poczciwe "AHU" rzuca palenie więc to jest odpowiednie auto na wszech obcne czasu kryzysu :tongue4:

i co warto dodać ... wcale nie jest powolne :guma: podobnie jest z 1Z
Opublikowano

Czyli pisząc po Polsku :sexinbed: was na trasie :D no ale przy dystrybutorze ;( ale warto :naughty:

Opublikowano

Czyli pisząc po Polsku :sexinbed: was na trasie :D no ale przy dystrybutorze ;( ale warto :naughty:

z tego co mówiłeś to policja ciebie dyma na trasie mandatami :polew:

powiedzmy sobie szczerze....do normalnej jazdy te 90/110 KM styknie

Opublikowano

zaraz znowu się zacznie rozmowa

Benzin vs Disel

a bylo to wałkowane juz nie raz :decayed:

Opublikowano

już będe grzeczny :cicho:

:klamie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.