Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew:

Majki i Tz pryeciwko mnie...nie wierze :polew: :polew: :polew:

A kolega TomiFOX jak ma problem to zapraszam na PW... jesli nie podobala Ci sie jazda tej B6 z dwoma rurkami z tylu i antena na klapie to napisz do ziarna albo Pani Domu...moze za dwa tygodnie dostaniesz odpowiedz... :polew: :polew: :polew:

A tak powaznie to zrobil Ci ktos z tego peletonu jakas krzywde na drodze, ze taki problem Ci to stwarza...

PS. Majki a Ty nie wywołuj wilka z lasu :polew: :polew: :polew:

widze ze to problem wam to stwarza...mi doslownie zadnego:)

zacząć jakos trzeba a przez takie ... polemizowanie... przynajmniej mnie zapamietaja:)

poza tym Audi kupie jak MI sie zachce a nie jak mi ktos powie czy mam kupic czy tez nie...a BMW...hmm.. tez niemiec... i tez solidne wykonanie, oczywiscie nie po jakims dresie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki sa jakie tylko chcecie :gwizdanie:

Bula a co do tych sprezyn to raczej na seryjnych amorach to jak juz to do -30...a Twoje sa od stara200 :wink4: wiec raczej nie podejda [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:05_________________________________________________a tak z innej beczki....kto by sie podjal i by sie pisal na jakas fajna sesje dla aut w fajnym miejscu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na taką sesje bym się pisał... ale z moją serią to do pokazania zadużo nie mam :gwizdanie:

można nawet zrzucić się, dac komuś pare groszy kto się tym zajmuje profesjonalnie.. a miejsce hmmm w Toruniu najlepsze na tle starówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja jestem w stałym kontakcie z fotografem... czekamy na ładną pogodę i robimy fotki A3, jak będziesz chciał to możesz się dołączyć :) albo zapytam jego czy Ci zrobi sesję.. :) a wiem, że szuka aut do swojego portfolio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zadam pytanie z innej beczki.. znajomy uparł się na kupno ŁOPLA... Astry Bertone 2.0T... orientuje się ktoś w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma bertone , gniję jak skurczybyk , jeszcze lepiej jak mojego ojca Zafira :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma bertone , gniję jak skurczybyk , jeszcze lepiej jak mojego ojca Zafira :kox:

czyli trzeba zwracać uwage na bude w takim razie... a ten silnik?? 2.0? bo jak by nie patrzeć 200 koni tam siedzi i to nawet nawet się zbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma bertone , gniję jak skurczybyk , jeszcze lepiej jak mojego ojca Zafira :kox:

czyli trzeba zwracać uwage na bude w takim razie... a ten silnik?? 2.0? bo jak by nie patrzeć 200 koni tam siedzi i to nawet nawet się zbiera

mojego kolegi kuzyn ma 2.0T bertone.. bardzo ładne auto, silnik w gazie daje radę, ale więcej rady chyba usłyszysz na forum Opla albo Astry, swego czasu sam chciałem takie auto kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazu do takiego auta to raczej szkoda... [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:21_________________________________________________

:jerk: ah ah ale piekne B6

gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja jestem w stałym kontakcie z fotografem... czekamy na ładną pogodę i robimy fotki A3, jak będziesz chciał to możesz się dołączyć :) albo zapytam jego czy Ci zrobi sesję.. :) a wiem, że szuka aut do swojego portfolio :)

Jedrek to ustawiaj nas i jedziemy...ja sie na to pisze razem ze srodkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale wiesz... spalanie 15 litrów w mieście przy lekkim "pałowaniu" jest trochę przeginką moim zdaniem ;)

Artur, jutro do niego napiszę o Tobie i jak będzie jakiś termin to dam Ci znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 200 musi łyknąć odrobinke.. powiem szczerze że ja za tą kase wolałbym już coś innego...niż Opla... te 20 tyś trzeba dać za dobry stan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale wiesz... spalanie 15 litrów w mieście przy lekkim "pałowaniu" jest trochę przeginką moim zdaniem ;)

Artur, jutro do niego napiszę o Tobie i jak będzie jakiś termin to dam Ci znać :)

Jedrek bede wdzieczny... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...