Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie.. :kwasny:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam panowie obecnie szukam pracy tak doryczo poki czegos ciekawego sobie nie znajde na dłuzej... wczesniej głównie w Urzędach sie obracalem ale tez za czasów studiowania i magazyny i hurtownie nie byly zle ;)

Nie mam doświadczenia w sprzedaży ale też przedstawicielka nie pogardze jak szukaja kogos na probe i do przeszkolenia ( dobrze by bylo urozmaicić swoje cv) byle nie akwizycja jakas ;)

ktos cos wie jakas hurtownia czy fima szuka młodego, ambitnego i szybko przystosowującego się do nowych warunków ?

tak pytam moze ktos cos akurat wie.... bo same przeglądanie ofert i wysylanie cv to za malo a za cos trzeba żyć i modzić ; P

Jak cos to pisac na priv ;) Pozdrawiam

Opublikowano

:bry:

godzinę temu sprzedali mi auto, które dziś chciałem zaklepać :wallbash:

A wczoraj o tym gadaliśmy :kwasny::wallbash:

Opublikowano

zobaczymy.. mam nadzieję, że trafi się coś podobnego, równie fajnego :/

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

miłego dnia życzę :hi:

Opublikowano

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

Opublikowano

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

Jeździć z podartym :polew: A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie.

BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html

Byłby :kox:

Opublikowano

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

Jeździć z podartym :polew: A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie.

BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html

Byłby :kox:

dobre fotele :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 17:02_________________________________________________

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

jakie masz fotele? kubelki czy placki? z regulacja ledzwia czy bez? jaki wzor/kolor najlepiej jak bys fotke podrzucil, bo mam w garazu fotel kierowcy w bdb stanie

Opublikowano

Darek ma kubełki :cool1: na boczku zazwyczaj jest tkanina bez wzorka, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem niepotrezbnego fotela :przebiegly:

Opublikowano

ehh typowa przypadłość kubłów :(

u Jędrzeja w a3 też już sie przecierał nawet ;(

Opublikowano

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

Jeździć z podartym :polew: A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie.

BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html

Byłby :kox:

dobre fotele :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 17:02_________________________________________________

No dobre, tylko szkoda, że w takim stanie, gdyby nie to to już bym je brał :)

Opublikowano

Darek ma kubełki :cool1: na boczku zazwyczaj jest tkanina bez wzorka, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem niepotrezbnego fotela :przebiegly:

no to lipa bo ja mam zwykly fotel a na kubelki wiecej materialu potrzeba, Reniu masz racje ze tkanina jest taka sama tylko ze ja chce za caly fotel w 100% sprawny 50zl i jeszcze moge pomoc go zalozyc ewentualnie za dodatkowego browara przelozyc regulacje ledzwia ze starego fotela, takze wydaje mi sie ze zabawa w tapicera bedzie nie oplacalna, bo za 50zl to niewiem czy bedzie chcial zdjac material z fotela a potem go spowrotem zalozyc a gzie tu nowy material i szycie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 18:27_________________________________________________

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

Jeździć z podartym :polew: A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie.

BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html

Byłby :kox:

dobre fotele :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 17:02_________________________________________________

No dobre, tylko szkoda, że w takim stanie, gdyby nie to to już bym je brał :)

jak by nie bylo dziur i plam od jakis olejow/farb to mysle ze spokojnie bys je doczyscil

Opublikowano

W sumie jakbym dał swoje ładnie do obszycia w ten sposób... :kox:

Opublikowano

W sumie jakbym dał swoje ładnie do obszycia w ten sposób... :kox:

wydaje mi sie ze jak bys rozebral fotele to za samo wszycie skory duzo bys nie zaplacil, bo z rozbieraniem foteli jest duzo zabawy i duzo czasu na to schodzi, musze zorientowac sie w jakim stanie jest maszyna do szycia mojej mamy :decayed: wiem ze napewno skory nie przeszyje ale ten zwykly material to kto wie.... moze da rade.... i wtedy poswiecil bym stara tylna kanape i zrobilbym jeszcze ze 2 fotele kierowcy bo spokojnie ma w garazu pare stelazy :naughty: a w sumie jest to dosc chodliwy towar... takze jak cos to ustawiac sie w kolejke :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.