Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Albo trafi na łosia albo weźmie ślub z autem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ponad 18tyś :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked:

ja tam nigdy kredytu na auto nie wezne... jedno wielkie bagno... coś się stanie z autem a i tak musisz spłacać... [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 13:49_________________________________________________jest możliwość wynajęcia Toru w Bydgoszczy za około 40zł na godzine... bylibyście chętni?? wtedy można by nagłośnić tą sprawe z dziennikarzem... jeśli będzie większa liczba chętnych i aut

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?pid=3235#p3235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 18tyś :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked:

ja tam nigdy kredytu na auto nie wezne... jedno wielkie bagno... coś się stanie z autem a i tak musisz spłacać... [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 13:49_________________________________________________jest możliwość wynajęcia Toru w Bydgoszczy za około 40zł na godzine... bylibyście chętni?? wtedy można by nagłośnić tą sprawe z dziennikarzem... jeśli będzie większa liczba chętnych i aut

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?pid=3235#p3235

git :good: ale po 26/06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

oj Grzechu.. to pewnie nie prędko sprzedaż fure. :mysli:

Albo trafi na łosia albo weźmie ślub z autem ;)

mam zamiar stopniowo opuszczać cene....i normalne fotki na dniach wrzucić

a co do kredytu to w tych 18tyś procenty to 5tyś ....po 2 latach jeszcze ceny samochodu nie spłacam nawet :wallbash:

nigdy przez bank się nie pakujcie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

i kolejne auto mi sprzątnęli sprzed nosa :wallbash: w dodatku było zarezerwowane do jutra dla nas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siucek to ty mnie dzisiaj na 80 z Torunia wyprzedzałeś?? Nie jestem pewien, ale furka jak twoja tylko tył mi nie pasował, ale dawno twojego autka nie widziałem.

Najprawdopodobniej mam nieszczelność w dolocie i to z każdym dniem coraz większą. Syczy strasznie, brak mocy... Dzisiaj w drodze z Torunia non stop w trybie awaryjnym :wallbash: Za cholerę nie mogę tego zlokalizować. Ogarnia ktoś logi dynamiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Siucek to ty mnie dzisiaj na 80 z Torunia wyprzedzałeś?? Nie jestem pewien, ale furka jak twoja tylko tył mi nie pasował, ale dawno twojego autka nie widziałem.

Najprawdopodobniej mam nieszczelność w dolocie i to z każdym dniem coraz większą. Syczy strasznie, brak mocy... Dzisiaj w drodze z Torunia non stop w trybie awaryjnym :wallbash: Za cholerę nie mogę tego zlokalizować. Ogarnia ktoś logi dynamiczne?

a ten wąż co u mnie :?: ciężko dojść do niego i najprędzej on pęka (to jest ten spod turbawy do coolera,potrzebny kanał żeby go wywalić)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiazujac do:

wogołe to jest opcja troszeczke rozdmuchania naszego klubu kujaw... w gazecie... opisania na portalu www.jazdamiejska.pl dzisiaj rozmawiałem z dziennikarzem i jeśli będzie się coś działo to mamy im poprostu dać znać.. przyjadą zrobią sesje opiszą.. u nas przynajmniej w Toruniu pisze się o BMW ... o Mercedesach a tak naprawde o Audi nie było.. o grupie ludzi którzy w tej marce się lubują widza pasję i wokół tych aut toczy się ich życie.. także zastanówcie się kiedy takie coś można bybyło zoorganizować u nas..

ponad 18tyś :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked:

ja tam nigdy kredytu na auto nie wezne... jedno wielkie bagno... coś się stanie z autem a i tak musisz spłacać... [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 13:49_________________________________________________jest możliwość wynajęcia Toru w Bydgoszczy za około 40zł na godzine... bylibyście chętni?? wtedy można by nagłośnić tą sprawe z dziennikarzem... jeśli będzie większa liczba chętnych i aut

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?pid=3235#p3235

czy bylo by wiecej chcetnych?

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?id=227&p=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siucek to ty mnie dzisiaj na 80 z Torunia wyprzedzałeś?? Nie jestem pewien, ale furka jak twoja tylko tył mi nie pasował, ale dawno twojego autka nie widziałem.

Najprawdopodobniej mam nieszczelność w dolocie i to z każdym dniem coraz większą. Syczy strasznie, brak mocy... Dzisiaj w drodze z Torunia non stop w trybie awaryjnym :wallbash: Za cholerę nie mogę tego zlokalizować. Ogarnia ktoś logi dynamiczne?

Oczywiście to byłem Ja :)

Właśnie coś mi nie pasowało że tak wolno jedziesz, pomyślałem sobie... Co za ekonomia!!! :polew: :polew: :polew:

Ale miło było minąć kolegę z Klubu :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiazujac do:

wogołe to jest opcja troszeczke rozdmuchania naszego klubu kujaw... w gazecie... opisania na portalu www.jazdamiejska.pl dzisiaj rozmawiałem z dziennikarzem i jeśli będzie się coś działo to mamy im poprostu dać znać.. przyjadą zrobią sesje opiszą.. u nas przynajmniej w Toruniu pisze się o BMW ... o Mercedesach a tak naprawde o Audi nie było.. o grupie ludzi którzy w tej marce się lubują widza pasję i wokół tych aut toczy się ich życie.. także zastanówcie się kiedy takie coś można bybyło zoorganizować u nas..

ponad 18tyś :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked:

ja tam nigdy kredytu na auto nie wezne... jedno wielkie bagno... coś się stanie z autem a i tak musisz spłacać... [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 13:49_________________________________________________jest możliwość wynajęcia Toru w Bydgoszczy za około 40zł na godzine... bylibyście chętni?? wtedy można by nagłośnić tą sprawe z dziennikarzem... jeśli będzie większa liczba chętnych i aut

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?pid=3235#p3235

czy bylo by wiecej chcetnych?

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?id=227&p=2

czy bez logowania nie dam rady tam wejsc?

moze ktos przekleic tresc topicu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"HelloŁ

Kolega LeszekMK81 z klubu A3 rzucil ciekawym pomyslem i mysle ze chetnie go wykorzystam A mianowicie chodzi o to ze mozna w CB wynajac tor na pojezdzawki za posrednictwem kolegi z tego miasta koszt wynajmu toru 40/h wiec cena nie jest wygurowana. Mozna tam urzadzic grilla, jakies zawody zrecznosciowe i inne ciekawe zabawy. Wiec mozna urzadzic wiekszego spota cos na podobe "Rozpoczecia sezonu VAG".

Dodatkowo kolega Damian od A4 pisal do mnie ze poznal jakiegos dziennikarza z gazety motoryzacyjnej ktory chetnie by opisal o naszych spotkaniach. Jest to dobra okazja aby rozglosnic to co probujemy od dluzszego czasu !!!!

Co do terminu wszystko bedzie pewnie zalezne od wolnego terminu na torze !

Potrzebowal bym chetne osoby do pomocy w organizacji tego wszystkiego i wymysleniu nazwy takiej imprezy, ktora by mogla sie wpisac w kalendarz spotow audi z naszego regionu !"

proszę Newman :good:

a tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj dalsze info:

9 lipca 2011 [sobota]

tor dostepny od godz 10

wstepnie miala byc niedziela ale w tedy odbywa sie tam gielda samochodowa i jest lipa

minimalna liczba to 20 aut zeby bylo ciekawiej

Cena 40 zl / 1h za auto do tego przyjda koszty zrzutki na pucharki

wpisujac sie na liste prosze wpisac pojemnosc i moc silnika w celu podzialu klasowych na silniki

wpisuja sie tylko osoby ktore wiedza ze pojada na 100%

Lista chętnych :

1. No Name [1.9 Tdi - 90ps]

2. Maxus [2.0 PB -90ps]

3. dropsone [1.9 tdi - 90ps]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, kartodrom. Ja jeszcze nie wiem czy pojade na to.. i nie wiem jak mocowo u mnie bedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz z innej beczki

gdzieś czytałem że NSX jest teraz najlepszą lokatą pieniężną jaką można włożyć w kupno auto, pójda diametralnie w góre cenowo... zawsze mi się strasznie podobały....

http://otomoto.pl/honda-nsx-serwisowany-salon-honda-okazja-C18848402.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...