Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie dostałem jeszcze, ale Jarek pisał w wątku, że przeprasza, ale Mu się obsunęło ze względów rodzinnych. wysyłka max do środy podobno :wink4: zresztą mi się nie śpieszy :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-a4-C19164299.html ale cena :shocked:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:56_________________________________________________Grzes poszedl po bandzie :shocked:
Opublikowano

może jeleń się znajdzie co tyle da :evil:

tak na serio to dalem zawyżoną cene z powodu powyżej i żeby za szybko się nie sprzedała (taki czas na zastanowienie,nawet z fotkami się nie fatygowałem)

potem stopniowo bede zjeżdzać z ceny

Opublikowano

no z jedną fotą to raczej wielu chętnych nie będziesz miał....

E38 fajne.. ale do jazdy codziennej... po ciasnych uliczkach to się nie nadaje :tongue4:

Opublikowano

no z jedną fotą to raczej wielu chętnych nie będziesz miał....

i o to narazie chodzi :wink4:

jak nie e38 to chodzi za mną 2-3letnie Polo albo Jetta :cool1:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 23:05_________________________________________________wiecie ile jeszcze mi zostało kredytu do spłacenia za żabke po 2 latach :?: ponad 18tyś :shocked:

nigdy już przez bank auta nie kupie :disgust:

Opublikowano

ponad 18tyś :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

oj Grzechu.. to pewnie nie prędko sprzedaż fure. :mysli:

Opublikowano

Albo trafi na łosia albo weźmie ślub z autem ;)

Opublikowano

ponad 18tyś :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked:

ja tam nigdy kredytu na auto nie wezne... jedno wielkie bagno... coś się stanie z autem a i tak musisz spłacać... [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 13:49_________________________________________________jest możliwość wynajęcia Toru w Bydgoszczy za około 40zł na godzine... bylibyście chętni?? wtedy można by nagłośnić tą sprawe z dziennikarzem... jeśli będzie większa liczba chętnych i aut

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?pid=3235#p3235

Opublikowano

ponad 18tyś :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked:

ja tam nigdy kredytu na auto nie wezne... jedno wielkie bagno... coś się stanie z autem a i tak musisz spłacać... [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 13:49_________________________________________________jest możliwość wynajęcia Toru w Bydgoszczy za około 40zł na godzine... bylibyście chętni?? wtedy można by nagłośnić tą sprawe z dziennikarzem... jeśli będzie większa liczba chętnych i aut

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?pid=3235#p3235

git :good: ale po 26/06

Opublikowano

oj Grzechu.. to pewnie nie prędko sprzedaż fure. :mysli:

Albo trafi na łosia albo weźmie ślub z autem ;)

mam zamiar stopniowo opuszczać cene....i normalne fotki na dniach wrzucić

a co do kredytu to w tych 18tyś procenty to 5tyś ....po 2 latach jeszcze ceny samochodu nie spłacam nawet :wallbash:

nigdy przez bank się nie pakujcie :no:

Opublikowano

:bry:

i kolejne auto mi sprzątnęli sprzed nosa :wallbash: w dodatku było zarezerwowane do jutra dla nas :/

Opublikowano

i kolejne auto mi sprzątnęli sprzed nosa :wallbash: w dodatku było zarezerwowane do jutra dla nas :/

nie chcesz mojego :naughty::polew:
Opublikowano

Siucek to ty mnie dzisiaj na 80 z Torunia wyprzedzałeś?? Nie jestem pewien, ale furka jak twoja tylko tył mi nie pasował, ale dawno twojego autka nie widziałem.

Najprawdopodobniej mam nieszczelność w dolocie i to z każdym dniem coraz większą. Syczy strasznie, brak mocy... Dzisiaj w drodze z Torunia non stop w trybie awaryjnym :wallbash: Za cholerę nie mogę tego zlokalizować. Ogarnia ktoś logi dynamiczne?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.