Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rowniez dziekuje za spota :good:

lepiej mieć 312 tys realne (o ile już nie skręcone) niż 150 tys na budziku i nie wiadomo ile w rzeczywistości :cool1:

no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła :naughty:

Wiśnia piszesz o swoim :mysli:

:polew: :polew: :polew:

nie o twoim,bo znajomy sprzedawał 2 latat temu :polew: ale dobrą spoinę położył żeby te 2 połowy połączyć także się nie przejmuj :naughty:

Wiśnia mój póki co jeździ a Twój stoi i wiecznie mu coś nie domaga :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rowniez dziekuje za spota :good:

lepiej mieć 312 tys realne (o ile już nie skręcone) niż 150 tys na budziku i nie wiadomo ile w rzeczywistości :cool1:

no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła :naughty:

Wiśnia piszesz o swoim :mysli:

:polew: :polew: :polew:

nie o twoim,bo znajomy sprzedawał 2 latat temu :polew: ale dobrą spoinę położył żeby te 2 połowy połączyć także się nie przejmuj :naughty:

Wiśnia mój póki co jeździ a Twój stoi i wiecznie mu coś nie domaga :cool1:

a skąd wiesz? :mysli: jak na razie jeździ,a stoi tylko na moje życzenie

Opublikowano

Wiśnia ma teraz inny problem....będzie musiał garaż powiększyć jak BMW e38 już będe mieć :polew:

bo teraz to ledwo A4 się mieści :decayed:

Opublikowano

Wiśnia ma teraz inny problem....będzie musiał garaż powiększyć jak BMW e38 już będe mieć :polew:

bo teraz to ledwo A4 się mieści :decayed:

cos się wymyśli,pod POLO dużo miejsca jest :polew:

Opublikowano

dzięki wszystkim za spota :hi:

:thumbup:

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:39_________________________________________________a tak wogole to wziolem dzisiaj aparat zeby fotki porobic ale wychodzac z domu wsadzilem zonie do torebki.... no i zdjecie poszly w piz*u...... na zakupy[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:40_________________________________________________d52d2b1d90285cbfmed.jpg

:tongue4:

Opublikowano

:polew:

no ale się smiejecie .. mój służbowy sprinter (2005r) ma przejechane 546 tyś.. i lata jak należy... [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:44_________________________________________________

dzięki wszystkim za spota :hi:

:thumbup:

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:39_________________________________________________a tak wogole to wziolem dzisiaj aparat zeby fotki porobic ale wychodzac z domu wsadzilem zonie do torebki.... no i zdjecie poszly w piz*u...... na zakupy[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:40_________________________________________________d52d2b1d90285cbfmed.jpg

:tongue4:

Przemas sprawdzisz mi z tym radiem czy można pod zmieniarke podpiąć?

Opublikowano

Dzięki Wszystkim obecnym za spota dziś w końcu trochę więcej aut niż 5-6 :tongue4::decayed:

Opublikowano

rozbiło się towarzystwo

kiedyś na spotach było zawsze ok lub ponad 10 aut :gwizdanie:

Opublikowano

rozbiło się towarzystwo

kiedyś na spotach było zawsze ok lub ponad 10 aut :gwizdanie:

to Grzesiu przyjeżdzaj na spoty....

na Moje jest bardzo sympatycznie nawet w mniejszym gronie:) Pozdrowionka dla obecnych dzisiaj :good:

Opublikowano

co sądzicie o tym longu?? warto się zainteresować??

http://otomoto.pl/bmw-728-okazja-long-sekwencja-C19398836.html

312tysi na benzynke to już trochę dużo,jeszcze w gazie :thumbdown: no ale 96 rok to nie ma co sie dziwić w sumie

na przebieg nigdy nie patrze .... z góry zakładam że jest kręcony.... nawet w żabce, bo 220000tys to ona miała w 2000r :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:58_________________________________________________ :slina:

Wiśnia ma teraz inny problem....będzie musiał garaż powiększyć jak BMW e38 już będe mieć :polew:

bo teraz to ledwo A4 się mieści :decayed:

rozbiło się towarzystwo

kiedyś na spotach było zawsze ok lub ponad 10 aut :gwizdanie:

Trochę się pogubiłem, to jeszcze A4 forum, czy już BMW?? :polew:

Miałem dzisiaj podjechać na spota, ale trochę innych ,nieprzewidzianych przygód miałem, nieważne :wallbash:. Chciałem nareszcie Dropsone'a furę na żywo zpbaczyć :wallbash:

Opublikowano

:hi: Miłego dnia wszystkim życze

Dariusz PW ...

Opublikowano
:bry: miłego Wszystkim :naughty:
Opublikowano

:hi:

misja sesja zakończona :naughty:

forum też już mi działa jak należy więc wszystko git! teraz można zabrać się do roboty :kox:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

:bry:

Bula87 nie zostało Ci przypadkiem trochę tej żółtej folii z halo? Może masz chęć i moje przerobić :embarrassed:

Póki co to pracuję nad zakupem mieszkania :gwizdanie: i zapeszać nie chcę ale prawdopodobnie będę miał do WIŚNI 2 kroki - może nareszcie jakiegoś browara wspólnie odpijemy bo tak to tylko on pije a mi :slina:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 16:18_________________________________________________Manny Twoja Teściowa coś nie oddzwania ale zresztą możesz jej powiedzieć że to już nieaktualne ...

...pozyskałem inwestorów więc i zdolność kredytowa mi się zwiększyła :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

Bula87 nie zostało Ci przypadkiem trochę tej żółtej folii z halo? Może masz chęć i moje przerobić :embarrassed:

Póki co to pracuję nad zakupem mieszkania :gwizdanie: i zapeszać nie chcę ale prawdopodobnie będę miał do WIŚNI 2 kroki - może nareszcie jakiegoś browara wspólnie odpijemy bo tak to tylko on pije a mi :slina:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 16:18_________________________________________________Manny Twoja Teściowa coś nie oddzwania ale zresztą możesz jej powiedzieć że to już nieaktualne ...

...pozyskałem inwestorów więc i zdolność kredytowa mi się zwiększyła :gwizdanie:

folii jeszcze trochę mam, więc spoko :wink4: a co do mieszkania jutro będę miał najładniejsze i najtańsze dywany w mieście :kox:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 18:26_________________________________________________jakby ktoś potrzebował opony 2 szt. 235/45/R17 to oddam za dobrego browara :decayed: dziś odkupiłem od swojego kierownika cały komplet za 50zł :polew:

Opublikowano

ok ugadamy się z halogenami, a z dywanami może też :good:

Opublikowano

:bry:

Bula87 nie zostało Ci przypadkiem trochę tej żółtej folii z halo? Może masz chęć i moje przerobić :embarrassed:

Póki co to pracuję nad zakupem mieszkania :gwizdanie: i zapeszać nie chcę ale prawdopodobnie będę miał do WIŚNI 2 kroki - może nareszcie jakiegoś browara wspólnie odpijemy bo tak to tylko on pije a mi :slina:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 16:18_________________________________________________Manny Twoja Teściowa coś nie oddzwania ale zresztą możesz jej powiedzieć że to już nieaktualne ...

...pozyskałem inwestorów więc i zdolność kredytowa mi się zwiększyła :gwizdanie:

u mnie sąsiedzi chyba będą mieszkanie sprzedawać na piętrze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.