Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie! 8 września przylatuję na parę dni do PL na wesele, więc może jakiś mikro spocik? Tylko nie w sobotę i w niedzielę, może być piątak albo poniedziałek bo jadę aż na Śląsk. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-
żaba prawdopodobnie zostanie w rodzinie bo młoda poszła na prawko i chce ją do upalania :decayed:

ja po części jestem zgadany z Lukasem o jego auto....musze tylko do końca lipca poczekać (może szybciej)

http://otomoto.pl/audi-a4-C19581893.html

oby mi tylko nie poszło pod nosem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

czyli jednak nie BMW? :naughty:

chyba nie bo stare już są jak tak sobie pomyśle....i gniją a na to uczulony jestem.

zawsze chciałem mieć b6 3.0 Q a fure Lukasa znam z Jarosławca....jej dźwięk budził mnie pomrukiem V6-tki :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moim zdaniem to najlepsza opcja.. :gwizdanie: chyba, że chcesz coś większego to A6 C5, choć ja osobiście wolałbym B6 :good:

to na ogólnopolski jedziemy nowymi autkami :naughty: (o ile ja coś w końcu znajdę :wallbash: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

i moim zdaniem to najlepsza opcja.. :gwizdanie: chyba, że chcesz coś większego to A6 C5, choć ja osobiście wolałbym B6 :good:

to na ogólnopolski jedziemy nowymi autkami :naughty: (o ile ja coś w końcu znajdę :wallbash: )

szczerze to patrze pod tym względem że na allegro/otomoto nie znajde tak pewnego auta jak Lukasa

inne musiałbym prześwietlić żeby znowu się nie wkopać,a po to jade i biore :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu ogólnie furka bardzo ladna...ale ten tył to chyba dopracujesz jak juz ja kupisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu ogólnie furka bardzo ladna...ale ten tył to chyba dopracujesz jak juz ja kupisz :mysli:

wiem że są zderzaki do odmalowania bo inny odcień mają

a co według Ciebie jest tam do wyrezania :mysli: mi się podoba,zresztą dziwnie na tych foto wygląda....na żywo jest o wiele ładniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że Arturowi chodzi o ten "dyfuzor" bo on moim zdaniem ni w ch*j ni w p*zdę nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu ogólnie furka bardzo ladna...ale ten tył to chyba dopracujesz jak juz ja kupisz :mysli:

wiem że są zderzaki do odmalowania bo inny odcień mają

a co według Ciebie jest tam do wyrezania :mysli: mi się podoba,zresztą dziwnie na tych foto wygląda....na żywo jest o wiele ładniejsze

no jak Tobie się podoba to mi też :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

myślę, że Arturowi chodzi o ten "dyfuzor" bo on moim zdaniem ni w ch*j ni w p*zdę nie pasuje

jaki dyfuzor??? gdzie?? :mysli::decayed:

to coś od haka na środku zderzka :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodzi:

c195818934.jpg

moim zdaniem psuje to obraz auta, ale ogólnie mi się auto podoba. tylko poprawić to coś i będzie furka jak ta lala :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

o to mi chodzi:

c195818934.jpg

moim zdaniem psuje to obraz auta, ale ogólnie mi się auto podoba. tylko poprawić to coś i będzie furka jak ta lala :kox:

aaaaa no faktycznie trochę dupowate..... i jeszcze ta listwa chrom pod klapą do wywalenia :mysli:

zobaczymy bo dzisiaj gdybam a jutro moge dostać info na GG że fura sprzedana (odpukać) :)[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 11:42_________________________________________________a jak nie to jest opcja rezerwowa :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-C19018220.html

http://moto.allegro.pl/audi-a4-3-0-v6-lpg-full-opcja-stan-idealny-i1689916077.html (avant :bag: )

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-benzyna-gaz-polecam-C19708854.html

ich przewaga to automatyczna skrzynia... bo taką bym chciał teraz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Tobie Grzesiu się co chwile zmienia :P Najpierw kup.. a pózniej pogadamy :)

dobrze gadasz :decayed::good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 12:46_________________________________________________

grzechu masz kase ? to kupuj .. nie wiem nad czym sie zastanawiac

właśnie do ok końca lipca na kase musze czekać :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak..myślisz że w 3.0 jest dużo mniejsze?? 3 litry różnicy w spalaniu ...a frajda, wygoda i dzwięk o wiele lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...