Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

powiem Ci tak..myślisz że w 3.0 jest dużo mniejsze?? 3 litry różnicy w spalaniu ...a frajda, wygoda i dzwięk o wiele lepszy

ale OC o wiele większe :rolleyes: nie wspomne o częściach :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak..myślisz że w 3.0 jest dużo mniejsze?? 3 litry różnicy w spalaniu ...a frajda, wygoda i dzwięk o wiele lepszy

ale OC o wiele większe :rolleyes: nie wspomne o częściach :rolleyes:

Chłopie.. za ten litrarz płacisz tyle samo... rocznikowo tez podobnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

powiem Ci tak..myślisz że w 3.0 jest dużo mniejsze?? 3 litry różnicy w spalaniu ...a frajda, wygoda i dzwięk o wiele lepszy

ale OC o wiele większe :rolleyes: nie wspomne o częściach :rolleyes:

Chłopie.. za ten litrarz płacisz tyle samo... rocznikowo tez podobnie..

jak liczyłem w AXA OC na bete to przy 2.8 wyszło 1290zł, przy 3.0 wyszło 1570zł a przy 4.0 wyszło 1750zł :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi ubezpieczeniami to i tak jest różnie.. biorą wszystko pod uwage, musiałby Ci wyliczyć ubezpieczyciel bezpośrednio. tak czy inaczej widze że zszedłeś na normalną droge co mnie cieszy.. :good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 13:07_________________________________________________to weż pod uwage to... http://otomoto.pl/audi-a6-szwajcaria-3-0l-serwis-skora-C18356320.html :slina:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 13:09_________________________________________________gdybym miał tylko kase... :([br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 13:11_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-rs6-450km-4-2-v8-bi-turbo-2003r-z-niemiec-i1683846607.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rs6 omawiane było na AKP.. niezbyt dobry egzemplarz podobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rs6 omawiane było na AKP.. niezbyt dobry egzemplarz podobno

a był ktoś oglądać że taka opinia? ideał to tylko z salonu. .i też nie zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam :decayed: ogólnie to ten handlarz sam w sobie nie cieszy się dobrą opinią w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek.... jak to handlarz...trzeba się liczyć z tym kupujac od takiej osoby auto...

najlepiej brać od pasjonata ... tylko cena wtedy także będzie pasjonujaca i odpowiednio wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie A6 w tej budzie kombi średnio mi podchodzi...

z tego co ja sie orientowałem to powyżej 2,5l poj. opłaty sa jednakowe za OC.

co do spalania to Malik mi opowiadał ze ta jego niegdys była S4 4.2 najmniej wziela 10/11 litrów jak jechal 100km/h w usa. ale 30l to pewnie nie problem jak moj zimą raz wzial 18l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo :good: choć długo bym się zastanawiał czy RS6 C5 czy RS4 B5... chyba jednak wziąłbym RS4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba rs6. Widziałem raz w życiu to auto , i miałem okazje posłuchać v8 BiT , nie do opisania ta melodia (bez urazy ale v6 do v8 to jak gejowskie pierdzenie ) :kox: :kox: :kox:

:kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, mi się aż tak A6/S6/RS6 w budzie C5 nie podobają, może dlatego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie Buła i Jedrek...czy Wy mnie chcecie puscic z torabmi :polew: :polew: :polew:

Jest to kąsek ale narazie sie nie skusze ze wzgledów czysto finansowych :evil: i powiem wiecej - nie do końca jestem przekonany czy by mi podeszła

RENIU mogę prosić VT na felgach RS6 (Jedrka)

Reniu prośba, pokaż Arturowi z tą klapą, że też będzie kozak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie Buła i Jedrek...czy Wy mnie chcecie puscic z torabmi :polew: :polew: :polew:

Jest to kąsek ale narazie sie nie skusze ze wzgledów czysto finansowych :evil: i powiem wiecej - nie do końca jestem przekonany czy by mi podeszła

RENIU mogę prosić VT na felgach RS6 (Jedrka)

Reniu prośba, pokaż Arturowi z tą klapą, że też będzie kozak :good:

Reniu chyba wakacje ma teraz ;)

Dzisiaj wyprane fotele i kanapa u mnie były :D Zobaczymy jak wyschnie do końca, ale efekt już widać :good: Tylko na fotelu pasażera jakaś biała plama wyszła i za cholerę się tego doczyścić nie dało, jeszcze spróbuję na własną rękę.

Wieczorkiem wymiana oleju na Motula, zobaczymy czy jest taki wspaniały :mysli:

BTW, jak byłem na praniu tapicerki (EL-CAR na chodkiewicza) to na podnośniku stała klubowa B5 2.8 sedan, grafitowa na Aleksandrowskich blachach. Kojarzę ją z jakiegoś ze spotów w Toruniu, niestety nie pamiętam czyja, w każdym bądź razie pozdrawiam kierownika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... Fordon ta wiocha mnie juz doprowadza do pasji... Probuje zakupic pakiet TV + Internet.

1) TPSA <--- fajna promocja neta, TV dla Emerytow (Trwam i Style to podstawa)

2) NETIA <--- fajna promocja neta, nie swiadcza uslug TV

3) UPC <--- Wogole nie swiadcza uslug na mojej ulicy...

4) GAWEX <--- fajna oferta TV, ale 2mb lacze internetowe za 60zl :shocked:

Macie jakies alternatywy? Nie mowie tu o Alternatywach 4... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) TPSA <--- fajna promocja neta, TV dla Emerytow (Trwam i Style to podstawa)

No wiesz... Style wcale nie jest dla emerytów :decayed:

Gawexu napewno nie bierz :no:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 16:15_________________________________________________Kempes wszystkiego najlepszego! :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła klapy USA nie bedzie bo przejrzalem i mi sie Polskie tablice kwadratowe nie podobaj...a przed policja ryzykowac nie bede jakas podrobka tablicy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła klapy USA nie bedzie bo przejrzalem i mi sie Polskie tablice kwadratowe nie podobaj...a przed policja ryzykowac nie bede jakas podrobka tablicy :thumbdown:

no niestety u nas nie ma fajnych... a za podróbki niestety ścigają.. ale to jest też tak że gdy Cie zatrzymają już.. i masz gdzieś w bagażniku tą normalną to nie będzie sprawy jeśli założysz przy nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła klapy USA nie bedzie bo przejrzalem i mi sie Polskie tablice kwadratowe nie podobaj...a przed policja ryzykowac nie bede jakas podrobka tablicy :thumbdown:

no niestety u nas nie ma fajnych... a za podróbki niestety ścigają.. ale to jest też tak że gdy Cie zatrzymają już.. i masz gdzieś w bagażniku tą normalną to nie będzie sprawy jeśli założysz przy nich

ja do siebie szukam US na avant B5 ale jeszcze nie spotkałem może się coś wyjaśni jak kolega zza wielkiej wody wróci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...