Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

misja sesja zakończona :naughty:

forum też już mi działa jak należy więc wszystko git! teraz można zabrać się do roboty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Bula87 nie zostało Ci przypadkiem trochę tej żółtej folii z halo? Może masz chęć i moje przerobić :embarrassed:

Póki co to pracuję nad zakupem mieszkania :gwizdanie: i zapeszać nie chcę ale prawdopodobnie będę miał do WIŚNI 2 kroki - może nareszcie jakiegoś browara wspólnie odpijemy bo tak to tylko on pije a mi :slina:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 16:18_________________________________________________Manny Twoja Teściowa coś nie oddzwania ale zresztą możesz jej powiedzieć że to już nieaktualne ...

...pozyskałem inwestorów więc i zdolność kredytowa mi się zwiększyła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Bula87 nie zostało Ci przypadkiem trochę tej żółtej folii z halo? Może masz chęć i moje przerobić :embarrassed:

Póki co to pracuję nad zakupem mieszkania :gwizdanie: i zapeszać nie chcę ale prawdopodobnie będę miał do WIŚNI 2 kroki - może nareszcie jakiegoś browara wspólnie odpijemy bo tak to tylko on pije a mi :slina:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 16:18_________________________________________________Manny Twoja Teściowa coś nie oddzwania ale zresztą możesz jej powiedzieć że to już nieaktualne ...

...pozyskałem inwestorów więc i zdolność kredytowa mi się zwiększyła :gwizdanie:

folii jeszcze trochę mam, więc spoko :wink4: a co do mieszkania jutro będę miał najładniejsze i najtańsze dywany w mieście :kox:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 18:26_________________________________________________jakby ktoś potrzebował opony 2 szt. 235/45/R17 to oddam za dobrego browara :decayed: dziś odkupiłem od swojego kierownika cały komplet za 50zł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Bula87 nie zostało Ci przypadkiem trochę tej żółtej folii z halo? Może masz chęć i moje przerobić :embarrassed:

Póki co to pracuję nad zakupem mieszkania :gwizdanie: i zapeszać nie chcę ale prawdopodobnie będę miał do WIŚNI 2 kroki - może nareszcie jakiegoś browara wspólnie odpijemy bo tak to tylko on pije a mi :slina:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 16:18_________________________________________________Manny Twoja Teściowa coś nie oddzwania ale zresztą możesz jej powiedzieć że to już nieaktualne ...

...pozyskałem inwestorów więc i zdolność kredytowa mi się zwiększyła :gwizdanie:

u mnie sąsiedzi chyba będą mieszkanie sprzedawać na piętrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sąsiedzi chyba będą mieszkanie sprzedawać na piętrze :naughty:

ten co go zjebałem ostatnio :naughty:

nie ,nie po lewej bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w aucie...przestał mi działać nawiew, macie jakiś pomysł od czego zacząć sprawdzać i dlaczego przestał nagle działać?? :wallbash: :wallbash: Sterowanie działa bo coś tam buczy jak się przełącza, więc klapki działają ale nie dmucha.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator może? Ten za filtrem kabinowym?

Kempes, sorry. Podobno teściowa do ciebie dzwoniła, ale poza zasięgiem byłeś czy coś. Żeby nie było, to nic z tego nie mam, po prostu myślałem, żę pomogę, ale jak to z teściowymi (w moim przypadku przyszła ;P ) bywa...

Dzisiaj komorę silnika wyczyściłem, odpływy, jutro za jasnego poprawki i będzie błysk. Kolejny mod to na 100% podszybie z polifta, odpływy czyściłem 2 miesiące temu, dzisiaj było tak zasyfione, że woda znowu nie spływała...

Motul na poczcie czeka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik sprawdz do wentylatora...rozpisak jest w dziale elektrycznym [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 20:59_________________________________________________o tu: http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w aucie...przestał mi działać nawiew, macie jakiś pomysł od czego zacząć sprawdzać i dlaczego przestał nagle działać?? :wallbash: :wallbash: Sterowanie działa bo coś tam buczy jak się przełącza, więc klapki działają ale nie dmucha.. ;(

bezpiecznik/szczotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za pomoc chyba muszę rozebrać wentylator i go wyczyścić. Ogólnie tak mnie to zirytowało, że do teraz siedziałem w garażu i grzebałem przy tym i sprawa wygląda następująco wentylator jak dłużej auto postoi to nie rusza ale delikatnie się dotknie łopatek i zaczyna dmuchać prysnąłem WD-40 jakby lepiej okaże się rano ale coś mi się wydaje, że mam zajęcie na sobotę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za pomoc chyba muszę rozebrać wentylator i go wyczyścić. Ogólnie tak mnie to zirytowało, że do teraz siedziałem w garażu i grzebałem przy tym i sprawa wygląda następująco wentylator jak dłużej auto postoi to nie rusza ale delikatnie się dotknie łopatek i zaczyna dmuchać prysnąłem WD-40 jakby lepiej okaże się rano ale coś mi się wydaje, że mam zajęcie na sobotę :kwasny:

szczotki..... w aso 1200zl :decayed::naughty: jedz do jakiegos elektryka samochodowego to Ci sprzeda za 20zl a przelutujesz sobie sam, wd40 nic nieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

Kurfa... Bo imprezie kupiliśmy dzisiaj nad ranem z kumplami malucha na shellu na grunwaldzkim :blink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

Kurfa... Bo imprezie kupiliśmy dzisiaj nad ranem z kumplami malucha na shellu na grunwaldzkim :blink::decayed:

Manny Ty i te Twoje imprezy mnie rozbawiają do łez :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...