Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślę, że Arturowi chodzi o ten "dyfuzor" bo on moim zdaniem ni w ch*j ni w p*zdę nie pasuje

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzechu ogólnie furka bardzo ladna...ale ten tył to chyba dopracujesz jak juz ja kupisz :mysli:

wiem że są zderzaki do odmalowania bo inny odcień mają

a co według Ciebie jest tam do wyrezania :mysli: mi się podoba,zresztą dziwnie na tych foto wygląda....na żywo jest o wiele ładniejsze

no jak Tobie się podoba to mi też :wink4:

Opublikowano

myślę, że Arturowi chodzi o ten "dyfuzor" bo on moim zdaniem ni w ch*j ni w p*zdę nie pasuje

jaki dyfuzor??? gdzie?? :mysli::decayed:

to coś od haka na środku zderzka :mysli: :mysli:

Opublikowano

o to mi chodzi:

c195818934.jpg

moim zdaniem psuje to obraz auta, ale ogólnie mi się auto podoba. tylko poprawić to coś i będzie furka jak ta lala :kox:

Opublikowano

o to mi chodzi:

c195818934.jpg

moim zdaniem psuje to obraz auta, ale ogólnie mi się auto podoba. tylko poprawić to coś i będzie furka jak ta lala :kox:

aaaaa no faktycznie trochę dupowate..... i jeszcze ta listwa chrom pod klapą do wywalenia :mysli:

zobaczymy bo dzisiaj gdybam a jutro moge dostać info na GG że fura sprzedana (odpukać) :)[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 11:42_________________________________________________a jak nie to jest opcja rezerwowa :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-C19018220.html

http://moto.allegro.pl/audi-a4-3-0-v6-lpg-full-opcja-stan-idealny-i1689916077.html (avant :bag: )

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-benzyna-gaz-polecam-C19708854.html

ich przewaga to automatyczna skrzynia... bo taką bym chciał teraz :cool1:

Opublikowano

ta fura lukasa wypasiona...grzechu masz kase ? to kupuj .. nie wiem nad czym sie zastanawiac

ta reszta biedna w porównaniu do tej.

Opublikowano

:hi:

Tobie Grzesiu się co chwile zmienia :P Najpierw kup.. a pózniej pogadamy :)

Opublikowano

Tobie Grzesiu się co chwile zmienia :P Najpierw kup.. a pózniej pogadamy :)

dobrze gadasz :decayed::good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 12:46_________________________________________________

grzechu masz kase ? to kupuj .. nie wiem nad czym sie zastanawiac

właśnie do ok końca lipca na kase musze czekać :disgust:
Opublikowano

mi się bardziej takie coś podoba http://otomoto.pl/audi-s6-C19580444.html ..

a na B6 3.0 w ładnym stanie musisz liczyć koło tych 27-30 tyś

Opublikowano

mi się bardziej takie coś podoba http://otomoto.pl/audi-s6-C19580444.html ..

za duży motor,za duże spalanie,za dużo kasy :gwizdanie:
Opublikowano

powiem Ci tak..myślisz że w 3.0 jest dużo mniejsze?? 3 litry różnicy w spalaniu ...a frajda, wygoda i dzwięk o wiele lepszy

Opublikowano

ja nie wiem ale mi się ona zupełnie nie widzi ... jedyne to fajne te lampy z przodu dodają efektu

Opublikowano

powiem Ci tak..myślisz że w 3.0 jest dużo mniejsze?? 3 litry różnicy w spalaniu ...a frajda, wygoda i dzwięk o wiele lepszy

ale OC o wiele większe :rolleyes: nie wspomne o częściach :rolleyes:
Opublikowano

powiem Ci tak..myślisz że w 3.0 jest dużo mniejsze?? 3 litry różnicy w spalaniu ...a frajda, wygoda i dzwięk o wiele lepszy

ale OC o wiele większe :rolleyes: nie wspomne o częściach :rolleyes:

Chłopie.. za ten litrarz płacisz tyle samo... rocznikowo tez podobnie..

Opublikowano

powiem Ci tak..myślisz że w 3.0 jest dużo mniejsze?? 3 litry różnicy w spalaniu ...a frajda, wygoda i dzwięk o wiele lepszy

ale OC o wiele większe :rolleyes: nie wspomne o częściach :rolleyes:

Chłopie.. za ten litrarz płacisz tyle samo... rocznikowo tez podobnie..

jak liczyłem w AXA OC na bete to przy 2.8 wyszło 1290zł, przy 3.0 wyszło 1570zł a przy 4.0 wyszło 1750zł :cool1:
Opublikowano

z tymi ubezpieczeniami to i tak jest różnie.. biorą wszystko pod uwage, musiałby Ci wyliczyć ubezpieczyciel bezpośrednio. tak czy inaczej widze że zszedłeś na normalną droge co mnie cieszy.. :good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 13:07_________________________________________________to weż pod uwage to... http://otomoto.pl/audi-a6-szwajcaria-3-0l-serwis-skora-C18356320.html :slina:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 13:09_________________________________________________gdybym miał tylko kase... :([br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 13:11_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-rs6-450km-4-2-v8-bi-turbo-2003r-z-niemiec-i1683846607.html

Opublikowano

to rs6 omawiane było na AKP.. niezbyt dobry egzemplarz podobno

Opublikowano

to rs6 omawiane było na AKP.. niezbyt dobry egzemplarz podobno

a był ktoś oglądać że taka opinia? ideał to tylko z salonu. .i też nie zawsze...

Opublikowano

nie pamiętam :decayed: ogólnie to ten handlarz sam w sobie nie cieszy się dobrą opinią w internecie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.