Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: wszystkim

kazdy ma swoje opinie o ogolnopolskim :naughty:

bylo dobrze jak na pierwszy raz

jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma :hahaha:

KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to po spocie :decayed: byłem, widziałem, nikogo nie zastałem (stałem do 17:15 i na moment podjechałem pod Tesco) to wróciłem :gwizdanie: ale przynajmniej przejechałem się trochę po mieście i nie nudziłem się w domu :good:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: wszystkim

kazdy ma swoje opinie o ogolnopolskim :naughty:

bylo dobrze jak na pierwszy raz

jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma :hahaha:

KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :polew: :polew:

wyczuwam zazdrość ..... :sesese:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

:bry: wszystkim

kazdy ma swoje opinie o ogolnopolskim :naughty:

bylo dobrze jak na pierwszy raz

jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma :hahaha:

KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :polew: :polew:

wyczuwam zazdrość ..... :sesese:

ale że o co? :tongue4:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

:bry: wszystkim

kazdy ma swoje opinie o ogolnopolskim :naughty:

bylo dobrze jak na pierwszy raz

jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma :hahaha:

KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :polew: :polew:

wyczuwam zazdrość ..... :sesese:

ale że o co? :tongue4:

ojtam ojtam

selekcjonera znalazles??? :naughty:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

:bry: wszystkim

kazdy ma swoje opinie o ogolnopolskim :naughty:

bylo dobrze jak na pierwszy raz

jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma :hahaha:

KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :polew: :polew:

wyczuwam zazdrość ..... :sesese:

ale że o co? :tongue4:

ojtam ojtam

selekcjonera znalazles??? :naughty:

muszę skompletować drużynę :D jesteś 1-sza na liście :good:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

:bry: wszystkim

kazdy ma swoje opinie o ogolnopolskim :naughty:

bylo dobrze jak na pierwszy raz

jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma :hahaha:

KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :polew: :polew:

wyczuwam zazdrość ..... :sesese:

ale że o co? :tongue4:

ojtam ojtam

selekcjonera znalazles??? :naughty:

muszę skompletować drużynę :D jesteś 1-sza na liście :good:

ojtam ojtam starałam się jak mogłam tak doceń to :decayed: :decayed:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

:bry: wszystkim

kazdy ma swoje opinie o ogolnopolskim :naughty:

bylo dobrze jak na pierwszy raz

jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma :hahaha:

KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :polew: :polew:

wyczuwam zazdrość ..... :sesese:

ale że o co? :tongue4:

ojtam ojtam

selekcjonera znalazles??? :naughty:

muszę skompletować drużynę :D jesteś 1-sza na liście :good:

ojtam ojtam starałam się jak mogłam tak doceń to :decayed: :decayed:

doceniam,doceniam w jednym gangu graliśmy :good: :good:

Opublikowano

no i oto chodzi młodego też wkręcimy jak już się będzie drużynę kompletować :polew:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

no i oto chodzi młodego też wkręcimy jak już się będzie drużynę kompletować :polew:

i będziemy trzepać kasiorkę :naughty: :naughty:

Opublikowano

to jak będziecie kompletować drużynę to dajcie znać:) może na ławkę sie załapię

Opublikowano

to jak będziecie kompletować drużynę to dajcie znać:) może na ławkę sie załapię

no co ty żartujesz na ławkę nie nie tak pięknie ci wychodziła obrona całym ciałem heheh że przy siatce bedziesz stał :cool1:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

no to po spocie :decayed: byłem, widziałem, nikogo nie zastałem (stałem do 17:15 i na moment podjechałem pod Tesco) to wróciłem :gwizdanie: ale przynajmniej przejechałem się trochę po mieście i nie nudziłem się w domu :good:

Ja też byłem na spocie, ale od 18. do 18.15. 21082011310.jpg

Opublikowano

:bry:

no to zapowiada się upalny dzień :heat:

Opublikowano

Raczej duszny :disgust: i zapewne jak będę wychodził do domu po pracy to zostanę zmoczony przez deszcz :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Miłego dzionka:)

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

Witam,

Mówiłem że ten Fordon to Kambodżańska wioska...

20urias.jpg

Na szczęście byli takimi fachowcami jak ci w usterce z TVNu i się nie dostali nawet do środka...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.