Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogę też wpaść?? chyba Binek już będzie w pl to podjedzie Swoją 7er :mysli:

PS objechać A6 2.8 quattro na kamiennej...bezcenne :kox:

:hi:

Binka jeszcze nie będzie :tongue4:

w pierwszej połowie października przylatuje :cool1:

miłego dzionka wszystkim życzę, chyba fajna pogoda zapowiada się na weekend :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko.

Jakbyscie słyszeli że ktoś chce kupić A4 to ja sprzedaje swoją.

Miłego dzionka :hi:

Opublikowano

Zrozumiałem tylko że czarna wołga dzieci porywała wczoraj wieczorem w Świeciu :wink4:

jechała po Ciebie :decayed:

Ja już nie dziecko :gwizdanie:

Opublikowano

Siemanko.

Jakbyscie słyszeli że ktoś chce kupić A4 to ja sprzedaje swoją.

Miłego dzionka :hi:

no name napisz do niego[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 11:29_________________________________________________Reniu podwies tego 25/09 i robimy liste bo jak bedzie malo chetnych to ja taz zmieniam plany, Binek wraca 5/10 jak cos ja od 8/10 ma wielka robote poza toruniem takze jak cos to na nastepny spot zawitam pewnie w przyszlym roku...

Opublikowano

Podwiesze, ale gdzie jest ten spot planowany? Byd czy Tor?

Opublikowano

Podwiesze, ale gdzie jest ten spot planowany? Byd czy Tor?

ogolnie ja bym byl za jakims inny miejscem moze byc oczywiscie byd/tor ale jakiis inny parking gdzies gdzie mozna jakies fajne fotki porobic?

a taka moja propozycja, tylko ktos z chlopakow musial by potwierdzic bo ja tam latalem za dzieciaka a teraz sie troche pozmienialo, podgorz za stadionem elany tam gdzie kiedys bylo boisko na poligonie tam jest teraz droga ale kiedys bylo tam pelno takich drog betonowych, moze tam gdzies?

Opublikowano

a może Barbarka?

Opublikowano

juz sa dwa miejsca :good: Reniu wrzucaj date spotu do gory a miejscowke ustalimy do polowy przyszlego tygodnia, oczywiscie zeby nikt nie bladzil zbiorke zrobimy na pipie jezeli bedzie w toruniu albo na łuczniczce jak bedzie w bydgoszczy i potem jazda...

Opublikowano

Podwiesze, ale gdzie jest ten spot planowany? Byd czy Tor?

ogolnie ja bym byl za jakims inny miejscem moze byc oczywiscie byd/tor ale jakiis inny parking gdzies gdzie mozna jakies fajne fotki porobic?

a taka moja propozycja, tylko ktos z chlopakow musial by potwierdzic bo ja tam latalem za dzieciaka a teraz sie troche pozmienialo, podgorz za stadionem elany tam gdzie kiedys bylo boisko na poligonie tam jest teraz droga ale kiedys bylo tam pelno takich drog betonowych, moze tam gdzies?

tam na terenie poligonu są fajne miejscówki do zdjęć...

Opublikowano

Witam wszystkich po długiej nieobecności :kox: robimy jutro jakiegoś spota w Bydgoszczy? ogólnie padam na pysk... 18 godzin na nogach i samolot opóźniony ponad 4 godziny :wallbash:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

ja jestem chetny na spota nawet dzisiaj :tongue4:

jakby cos sie dzialo piszcie gdzie i o ktorej !

Opublikowano

:hi:

oddam smycz klubową w dobre ręce (wyprana jak nowa)

+ gratis

1_cce2700c65f8.jpg

mogę też podmienić z kimś ramki klubowe (jak nowe) na jakieś inne zwykłe

wszystko za free

jak co dawać na GG lub PW

Opublikowano

:hi:

WIŚNIA ogarnij ten telefon bo się dogadać nie szło. Zrozumiałem tylko że czarna wołga dzieci porywała wczoraj wieczorem w Świeciu :wink4:

czarna wołga latała po Świeciu :naughty: a telefon jak to telefon jak trzebny to się rozładowuje :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

może o 18 na Łuczniczce (nie powinno być już wielu ludzi)? ilu byłoby chętnych?

Opublikowano

ja na luczniczke się wybieram na około 15 wiec powinienem być :naughty:

Opublikowano

Wiśnia będziesz na spocie bo nie wiem czy warto jechać :mysli:

Opublikowano

Wiśnia będziesz na spocie bo nie wiem czy warto jechać :mysli:

WTF[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 14:30_________________________________________________chyba sie jakies grupki wzajemnej adoracji porobily na forum...... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Wiśnia będziesz na spocie bo nie wiem czy warto jechać :mysli:

raczej nie,nie chce mi się

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.