Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

25.09.2011 zbiórka na pip Torun a potem jedziemy na barbarke lub poligon... godzina mysle tak 16-17?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi tam pasuje:)

może wkońu uda się zgrać jakaś większą ilość osób chętnych, jak by nie patrzeć to ostatni spot letni w tym roku....[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 22:02_________________________________________________

25.09.2011 zbiórka na pip Torun a potem jedziemy na barbarke lub poligon... godzina mysle tak 16-17?

ja jestem za poligonem:) póżniej można przejechac się na widokowy...

Opublikowano

proponuje 17

Opublikowano

mi tam pasuje:)

może wkońu uda się zgrać jakaś większą ilość osób chętnych, jak by nie patrzeć to ostatni spot letni w tym roku....[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 22:02_________________________________________________

25.09.2011 zbiórka na pip Torun a potem jedziemy na barbarke lub poligon... godzina mysle tak 16-17?

ja jestem za poligonem:) póżniej można przejechac się na widokowy...

:good:

Opublikowano

Wera zrób coś z tymi wgniotami :gwizdanie: :kox:

byś zobaczył moje :naughty:

wstyd :facepalm:

:decayed:

a te rysy na twojej :buahaha:

to postrzałowe rysy :cool1:

postrzelony to jesteś od urodzenia :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

1. dropsone

2. jedrekx

3. Janekx

4. Darek

5. Bula87

6. Damian

7.chevidan

8. ArturB6

9. Krzychu

10.

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 09:30_________________________________________________:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Reniu a Ty sie nie wybierasz??

Opublikowano

Raczej nie, mam inaczej rozplanowany czas :confused4:

Opublikowano

A szkoda Reniu, mam nadzieję że troche więcej wpadnie autek :) choć i tak już nie jest żle :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 11:34_________________________________________________Ależ tu cisza wiara :tongue4:

Opublikowano

A szkoda Reniu, mam nadzieję że troche więcej wpadnie autek :) choć i tak już nie jest żle :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 11:34_________________________________________________Ależ tu cisza wiara :tongue4:

Świecie co jest znów tylko ja?? :gwizdanie:

Opublikowano

kogo spotkałem na myjni koło Car-man-a :naughty:

ciemny avant b6....chwile pogadaliśmy ale nie wiem jaki nick :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.