Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zaparaszamy do Torunia w piątek o 21 na wyścigi :) Kreska zawsze otwarta

columbian-street-party-cefjiklpdfgkiklp.jpg:polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Reniu Ty to zawsze coś wynajdziesz ... Dobre :polew:

Opublikowano

Haha dobre :polew: ale nie te kreski panie :tongue4:

Opublikowano

:siema:

Pozdrowienia z Mińska Mazowieckiego :cool1:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 15:41_________________________________________________a co do kreski to małe sprostowanie

Ja vs. Jedrek - 1:1

PS. Pierwszy start zupełnie mi nie wyszedł a drugi pomimo, że szliśmy łeb w łeb jednak minimalnie wygrałem :cool1:

Opublikowano

siema:

Pozdrowienia z Mińska Mazowieckiego :cool1

Siemanko :hi:

Ciebie to przypadkiem miało nie być dziś w Wawce na spociku :gwizdanie: ?

Opublikowano

miałem być ale niestety praca mi nie pozwoli a, że jestem na delegacji to czasu mam nie za wiele :kwasny:

Opublikowano

miałem być ale niestety praca mi nie pozwoli a, że jestem na delegacji to czasu mam nie za wiele :kwasny:

lipa :kwasny:

to co w Mińsku działasz ?

Opublikowano

Toruński żużel na TVN Turbo ;)

Opublikowano

Nowy prezent dla samochodu :naughty:

dsc03600l.jpg

Opublikowano

Ja vs. Jedrek - 1:1

PS. Pierwszy start zupełnie mi nie wyszedł a drugi pomimo, że szliśmy łeb w łeb jednak minimalnie wygrałem :cool1:

dokładnie, o pół maski, ale jednak Artur wygrał.. :hi: trzeba to powtórzyć koniecznie :) jednak 100 kg więcej u mnie daje troszkę różnicy

Opublikowano

miałem być ale niestety praca mi nie pozwoli a, że jestem na delegacji to czasu mam nie za wiele :kwasny:

lipa :kwasny:

to co w Mińsku działasz ?

maluje pojazdy szynowe dla Koleji Mazowieckich :cool1::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja vs. Jedrek - 1:1

PS. Pierwszy start zupełnie mi nie wyszedł a drugi pomimo, że szliśmy łeb w łeb jednak minimalnie wygrałem :cool1:

dokładnie, o pół maski, ale jednak Artur wygrał.. :hi: trzeba to powtórzyć koniecznie :) jednak 100 kg więcej u mnie daje troszkę różnicy

Różnicę jaką robi waga było widać jak ustawiałem się z kolegą z A6... W jedną stronę on z pasażerem - moja wygrana, w drugą stronę ja z tym samym pasażerem - przegrana ;P Jeszcze trzebaby porównać wagę A4 B5 i A6 C5...

Opublikowano

Panowie i Panie, potrzebuję pomocy.. mianowicie prosiłbym aby ktoś z Was zrobił jakieś ładne foto na ładnym tle swojemu A4 i wysłał zgłoszenie do kalendarza klubowego. bo niestety jest lipa, a na wrzesień są całe 2 zdjęcia.. termin nadsyłania zdjęć to 30.09, a jeśli dalej będzie tak mało to wydłużę go jeszcze... z góry dziękuję za pomoc :hi:

P.S. nowym punktem w regulaminie jest to, że 1 użytkownik forum może przesłać tylko 1 zdjęcie. :good:

Opublikowano

Pomyślimy...

Opublikowano

Panowie i Panie, potrzebuję pomocy.. mianowicie prosiłbym aby ktoś z Was zrobił jakieś ładne foto na ładnym tle swojemu A4 i wysłał zgłoszenie do kalendarza klubowego. bo niestety jest lipa, a na wrzesień są całe 2 zdjęcia.. termin nadsyłania zdjęć to 30.09, a jeśli dalej będzie tak mało to wydłużę go jeszcze... z góry dziękuję za pomoc :hi:

P.S. nowym punktem w regulaminie jest to, że 1 użytkownik forum może przesłać tylko 1 zdjęcie. :good:

jutro jade na poligon robic fotki :naughty:

Opublikowano

Przemek mam nadzieję, że coś wyślesz :good:

Opublikowano

maluje pojazdy szynowe dla Koleji Mazowieckich :cool1

a to zlecę by malowali pociągi :naughty::polew:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

jutro jade na poligon robic fotki :naughty:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.