Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oki dzieki spróbuje

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki chłopaki za spota :naughty: atmosfera jak zawsze git :good: a "esa" była tak szybka :polew: , że niestety nie widzieliśmy jej nawet jak już było po spocie ;([br]Dopisany: 16 Październik 2011, 18:49_________________________________________________Jędrek i Damian poszedł mail :wink4:

Manny dawaj zdjęcia z tej nowej busoli pokaż czy była warta "takiej" obstawy w transporcie przez most :polew:

ok dzieki za maila:) będe naganiał klientele :P

Dariusz dawaj foto :P [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 21:54_________________________________________________ludzie to mają pomysły.... :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki za spota :hi: Dopiero wróciłem :gwizdanie: Jak pojechałem po Anię na starówkę to spotkałem znajomych i się w Toruniu zasiedzieliśmy ;)

Damian dzięki za pomoc! :notworthy: Przy najbliższej okazji stawiam browara ;P

Fotki zaraz będę zgrywał.

Opublikowano

wporządku, nie ma za co dziękować :good:

czekamy na zdjęcia :)

Opublikowano

Jędrek a chłopaki się odezwali do Ciebie w końcu czy już nie?

Opublikowano

po tym jak wysłałem SMS :no:

Opublikowano

oj to nieładnie, nieładnie...

Opublikowano

może im naleśniki zaszkodziły :tongue4:

Darek zdjęcia :good: , najładniejsza "esa" :decayed:

Opublikowano

Darek ładne zdjęcia :notworthy:... pomniejszyłeś je pewnie?

Opublikowano

Darek ładne zdjęcia :notworthy:... pomniejszyłeś je pewnie?

Dość znacznie ;) oryginały 4288x2848 pikseli, trochę ważą...

Opublikowano

Damian one są już z maksa rozciągnięte zobacz jaka kasza na fotach :polew:

Opublikowano

Damian one są już z maksa rozciągnięte zobacz jaka kasza na fotach :polew:

no dobra, zgrałem miniaturki :kox:

Opublikowano

dsc0005ofp.jpg

na tym zdjęciu stwierdzam, że mój przedni zderzak jest okropny :tongue4: byle do wiosny :kox::evil:

dsc0007fz.jpg

a na tym, że te chromy są fe :decayed:

Opublikowano

Jędrek a chłopaki się odezwali do Ciebie w końcu czy już nie?

Toć my dopiero żeśmy wrócili :decayed:

po tym jak wysłałem SMS :no:

Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem

może im naleśniki zaszkodziły :tongue4:

Darek zdjęcia :good: , najładniejsza "esa" :decayed:

nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale na tym pierwszym zdjęciu jaki mam mały prześwit pomiędzy kołem a nadkolem :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:01_________________________________________________

Jędrek a chłopaki się odezwali do Ciebie w końcu czy już nie?

Toć my dopiero żeśmy wrócili :decayed:

po tym jak wysłałem SMS :no:

Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem

może im naleśniki zaszkodziły :tongue4:

Darek zdjęcia :good: , najładniejsza "esa" :decayed:

nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: :naughty:

a my się już baliśmy, że Wam coś zaszkodziło :tongue4: , ale na zdjęciach ze spotu Jesteście :polew:

Opublikowano

oj oj a my tak na was liczyliśmy:P to trzeba było powiedziec w którym miejscu będziecie na jedzonku, bysmy podjechali :)

dsc0005ofp.jpg

na tym zdjęciu stwierdzam, że mój przedni zderzak jest okropny :tongue4: byle do wiosny :kox::evil:

dsc0007fz.jpg

a na tym, że te chromy są fe :decayed:

heh nie przesadzaj... to taki efekt jest zmniejszenia fotek :P [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:03_________________________________________________

ale na tym pierwszym zdjęciu jaki mam mały prześwit pomiędzy kołem a nadkolem :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:01_________________________________________________

Jędrek a chłopaki się odezwali do Ciebie w końcu czy już nie?

Toć my dopiero żeśmy wrócili :decayed:

po tym jak wysłałem SMS :no:

Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem

może im naleśniki zaszkodziły :tongue4:

Darek zdjęcia :good: , najładniejsza "esa" :decayed:

nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: :naughty:

a my się już baliśmy, że Wam coś zaszkodziło :tongue4: , ale na zdjęciach ze spotu Jesteście :polew:

ale na tym pierwszym zdjęciu jaki mam mały prześwit pomiędzy kołem a nadkolem :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:01_________________________________________________

Jędrek a chłopaki się odezwali do Ciebie w końcu czy już nie?

Toć my dopiero żeśmy wrócili :decayed:

po tym jak wysłałem SMS :no:

Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem

może im naleśniki zaszkodziły :tongue4:

Darek zdjęcia :good: , najładniejsza "esa" :decayed:

nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: :naughty:

a my się już baliśmy, że Wam coś zaszkodziło :tongue4: , ale na zdjęciach ze spotu Jesteście :polew:

żle zaparkowali dlatego :polew:

Opublikowano

ale na tym pierwszym zdjęciu jaki mam mały prześwit pomiędzy kołem a nadkolem :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:01_________________________________________________

Jędrek a chłopaki się odezwali do Ciebie w końcu czy już nie?

Toć my dopiero żeśmy wrócili :decayed:

po tym jak wysłałem SMS :no:

Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem

może im naleśniki zaszkodziły :tongue4:

Darek zdjęcia :good: , najładniejsza "esa" :decayed:

nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: :naughty:

a my się już baliśmy, że Wam coś zaszkodziło :tongue4: , ale na zdjęciach ze spotu Jesteście :polew:

jakby nam coś zaszkodziło to nie naleśniki a wódeczka jedynie :naughty: :naughty:

dzięki za zdjęcia :polew: :polew:

a gdzie my żeśmy nie byli na tej szamie chłopie :decayed:

Opublikowano

chociaż dobre jedzenie podali ?

Opublikowano

oj oj a my tak na was liczyliśmy:P to trzeba było powiedziec w którym miejscu będziecie na jedzonku, bysmy podjechali :)

dsc0005ofp.jpg

na tym zdjęciu stwierdzam, że mój przedni zderzak jest okropny :tongue4: byle do wiosny :kox::evil:

dsc0007fz.jpg

a na tym, że te chromy są fe :decayed:

heh nie przesadzaj... to taki efekt jest zmniejszenia fotek :P [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:03_________________________________________________

ale na tym pierwszym zdjęciu jaki mam mały prześwit pomiędzy kołem a nadkolem :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:01_________________________________________________

Jędrek a chłopaki się odezwali do Ciebie w końcu czy już nie?

Toć my dopiero żeśmy wrócili :decayed:

po tym jak wysłałem SMS :no:

Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem

może im naleśniki zaszkodziły :tongue4:

Darek zdjęcia :good: , najładniejsza "esa" :decayed:

nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: :naughty:

a my się już baliśmy, że Wam coś zaszkodziło :tongue4: , ale na zdjęciach ze spotu Jesteście :polew:

ale na tym pierwszym zdjęciu jaki mam mały prześwit pomiędzy kołem a nadkolem :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:01_________________________________________________

Jędrek a chłopaki się odezwali do Ciebie w końcu czy już nie?

Toć my dopiero żeśmy wrócili :decayed:

po tym jak wysłałem SMS :no:

Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem

może im naleśniki zaszkodziły :tongue4:

Darek zdjęcia :good: , najładniejsza "esa" :decayed:

nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: :naughty:

a my się już baliśmy, że Wam coś zaszkodziło :tongue4: , ale na zdjęciach ze spotu Jesteście :polew:

żle zaparkowali dlatego :polew:

Parking jest do 2 godzin tylko. Limit czasu przekroczyli :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.