Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: widzę, że dziś dużo mnie nie ominęło :wink4: właśnie wróciłem z trasy moim Wichrem :kox: też jestem za tym, aby zrobić świątecznego spota z wigilijną pizzą w większym gronie :good:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SUPER PANOWIE !!! i weź teraz przyjedz do Bydgoszczy na spota !!! :gwizdanie:

i po co ten komentarz...poprostu wczesniej było wiecej chetnych a z TRN i tak nikt nie deklarował, że przyjedzie

Opublikowano

widzę że tu stara bida :naughty: Tak kpicie z posiadaczy Bmw a to całkiem normalni kierowcy i obywatele byłem wczoraj na spocie i poznałem parę osób zgrana ekipa nawet znajomego spotkałem

Opublikowano

fajnie, że na spoty BMW jeździsz.. szkoda, że na naszym byłeś ostatnio... dawno temu :gwizdanie: ale co kto woli :wink4:

Tak kpicie z posiadaczy Bmw a to całkiem normalni kierowcy i obywatele byłem wczoraj na spocie

znam kilku i w większości tacy nie są :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 21:32_________________________________________________Kierownik, wpłaciłeś za kalendarz? bo z tego co zauważyłem to nie ma wpłaty tylko od Ciebie z naszej wspólnej wysyłki..

Opublikowano

nie mialem nawet czasu

jutro poleci :)

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry: damian jak nie bedzie chetnych to my sie spotkamy i jak sie uda to przyjedzie trzech nowych klubowiczow-tylko okres przedswiateczny wiec nie wiadomo jak u nich z czasem ale sa chetni na spoty -a4 b6,a4 b5 i klubowiczka audi 80
Opublikowano

Klubowicze? :mysli:

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to tylko ja jestem klubowiczem z kuj-pom :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to tylko ja jestem klubowiczem z kuj-pom :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

:good:

:bry:

Opublikowano

:hi:

Dawno mnie nie było :kox: :kox: tak sobie czytam i stwierdzam że na świątecznym spocie wypadałoby się pojawić :> :>

Będę uważnie śledził poczynania organizacyjne !!!! :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja się oczywiście piszę na tą pizzę w weekend, tylko muszę dokładniej znać dzień i godzinę żeby sobie wszystkie plany poustawiać :good: no i przydałoby się też miejsce :decayed:

Siucek, a Ciebie to teraz bardzo często widuję :wink4: głównie przy tej nowej siłowni na Wyzwolenia :decayed:

Opublikowano

A no tak :> :> mianowałem się Hardkorowyn koksem :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:bry: damian jak nie bedzie chetnych to my sie spotkamy i jak sie uda to przyjedzie trzech nowych klubowiczow-tylko okres przedswiateczny wiec nie wiadomo jak u nich z czasem ale sa chetni na spoty -a4 b6,a4 b5 i klubowiczka audi 80

fajnie by było gdybyście dali znać wcześniej i żeby godzina była mało wiele stała. Bo wiadomo, że każdy ma jakieś plany o ile osoby na miejscu mogą sobie podjechać w 5 min i najwyżej wrócić do domu jak nie wypali o tyle np ja mam do Bydgoszczy prawie 50 km

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to tylko ja jestem klubowiczem z kuj-pom :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

a cala reszta to co?....... uzytkownicy..... ktorzy nie pili wodki z innymi klubowiczami....

Opublikowano

Cała reszta to forumowicze :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

z tego co mi wiadomo to tylko ja jestem klubowiczem z kuj-pom :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

a cala reszta to co?....... uzytkownicy..... ktorzy nie pili wodki z innymi klubowiczami....

nie denerwuj się Przemek - nie zauważyłeś emoty " :decayed: " ? dla mnie forumowicz, vip, klubowicz to żadna różnica. liczy się człowiek :cool1:

tak w ogóle to ja z innymi na zlocie wódki nie piłem, ewentualnie piwo :wink4: więc wyluzuj :good:

Opublikowano

Co by tu dużo nie mówić od zawsze był widoczny taki podział i nie jest to nic nowego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.