Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Binek najlepszego!! :drinks:

Bawara na sprzedaż: http://otomoto.pl/bmw-735-C22430870.html

Ktoś poznaje??

uuuuu chyba kogoś koszta zjadły :->

i jaka cena :blink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy planuje ktoś jechać z kuj-pom na zimowy zlot?? :hi:

a planuje... w ciągu tygodnia się wyjaśni :wink4:

ja już się zapisałem i mam nadzieje że będe w PL :hi: fajnie jak wiecej ludzi z kuj-pom pojedzie :wink4:

Opublikowano

Binek najlepszego!! :drinks:

Bawara na sprzedaż: http://otomoto.pl/bmw-735-C22430870.html

Ktoś poznaje??

cena netto :naughty: już wrzucałem to Kierownikowi na GG kilka dni temu :wink4:'

Darek, byłeś oglądać jakieś B6?

Opublikowano

Binek najlepszego!! :drinks:

Bawara na sprzedaż: http://otomoto.pl/bmw-735-C22430870.html

Ktoś poznaje??

uuuuu chyba kogoś koszta zjadły :->

i jaka cena :blink:

kogo to bo mi internet pad i nawet fotek nie chce mi zaladowac[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:48_________________________________________________dobra spoko.......

Opublikowano

Grzecha :wink4:

Opublikowano

Koledzy planuje ktoś jechać z kuj-pom na zimowy zlot?? :hi:

a planuje... w ciągu tygodnia się wyjaśni :wink4:

ja już się zapisałem i mam nadzieje że będe w PL :hi: fajnie jak wiecej ludzi z kuj-pom pojedzie :wink4:

no widziałem Was na liście, muszę się streszczać bo miejsca się kończą :gwizdanie:

Opublikowano

sprzedam alufelgi 18"

klape USA sedan

kratki podświetlane europa czarne

ręczny w skórze

pisać jak ktoś chętny

Opublikowano

sprzedam alufelgi 18"

klape USA sedan

kratki podświetlane europa czarne

ręczny w skórze

pisać jak ktoś chętny

Sprzedajesz serie + graty?

Opublikowano

sprzedam alufelgi 18"

klape USA sedan

kratki podświetlane europa czarne

ręczny w skórze

pisać jak ktoś chętny

Sprzedajesz serie + graty?

auto juz chyba poszlo

marcin wrzucilem info o gratach na battalionie

Opublikowano

Binek najlepszego!! :drinks:

Bawara na sprzedaż: http://otomoto.pl/bmw-735-C22430870.html

Ktoś poznaje??

cena netto :naughty: już wrzucałem to Kierownikowi na GG kilka dni temu :wink4:'

Darek, byłeś oglądać jakieś B6?

Niet... Ostatnio w ogóle czasu nie mam. Nawet swojej jeszcze nigdzie nie wystawiłem, bo najpierw trzeba ją umyć ;P

Opublikowano

auto juz chyba poszlo

What's next? Jest już coś czy jest jakiś plan?

Opublikowano

auto poszło bez klapy i na stalówkach do torunia. graty które mi zostały i coś jeszcze się znajdzie. następny projekt tylko poszukuje najpierw bazy:)coś będzie to wstawie ale już nie Audi ale dalej grupa VAG:)

Opublikowano

Dalej 2.8? może jakieś VR6 :evil:

Opublikowano

2.2T :evil:

nie wiem co jeszcze koxiarskie na 5 garkach chodzi... :mysli:

Opublikowano

2.3 v5 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.