Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Kompletuje już części, także niedługo wróci do żywych :>[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________Będę musiała alu pomalować, boje sie ze jak pomaluje tylko 1 to bedzie różnice widać w kolorze. Może zrobić je wszystkie na biało? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe są fajne tylko będzie trzeba często zmywać pył od klocków żeby nie osiadł na lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bula, pamiętam, ze swego czasu miales problem z nawiewem w A4... WD-40 na długo pomogło przed wymianą szczotek? Nawiew mi padł, jak poruszam wentylatorem to zaskakuje i ładnie dmucha, więc stawiam na szczotki. Jeżeli wd-40 tymczasowo pomoże to nie opłaca mi się szczotek wymieniać, a nie chce żeby ktoś przyjechał oglądać samochód a tam klops z nawiewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystawiłeś już gdzieś? oglądałeś to B6 co stoi w komisie CAREX koło naszej uczelni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co poszło tylko info na facebooku. Jestem umówiony z kolegą na wymianę łożyska i przegubu jeszcze przed sprzedażą bo strasznie buczy, a zawsze to jeden argument mniej do schodzenia z ceny. W ogóle to nie mam pojęcia ile zawołać :wallbash: Najpierw wystaiwie tak jak stoi z wyższą ceną (jeszcze nieokreśloną, może coś mi podusniecie ;P), a jak nie to wyjmuje graty (kratki, podłokietnik, bose, światła do jazdy dziennej) i taniej puszczę.

Reniu będziesz chciał się wymienić licznikiem z małą dopłatą na FIS'a + kontrola żarówek jak nie pójdzie? :P

Dzisiaj byłem w tym komisie. Mówisz o tym ciemnym sedanie 1.9TDI?? Więcej A4 tam nie widziałem dzisiaj... Ten mi się nie widzi, w ogóle nie wiem czy che diesla jeszcze przy dzisiejszych cenach i prognozach kolejnych podwyżek. Chyba raczej skupię się na benzynie + LPG, najwyżej za jakiś czas wrócę do gnojowozu, wszystkiego trzeba spróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w tym komisie. Mówisz o tym ciemnym sedanie 1.9TDI??

dokładnie, chodziło mi o to ciemne 1.9 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w tym komisie. Mówisz o tym ciemnym sedanie 1.9TDI??

dokładnie, chodziło mi o to ciemne 1.9 tdi

Oglądać, oglądałem ale "d*py nie urywa", jeśli jednak będę brał diesla to na pewno będzie avant. Niestety ale zauważyłem, że strasznie ciężko znaleźć 1.8T, więc jak się trafi coś godnego uwagi to nie będę wybrzydzał na sedana. TDI jest zdecydowanie więcej, więc będę bardziej wybredny. Z resztą nie wiem czy będzie B6. Może A6 C5? A3? 2 rzeczy są pewne: 1. Szukam przede wszystkim Audi ;) 2.Na pewno będzie coś z VAG. Nic innego nie wchodzi w grę.

Dobry patent na przyciemniane szyby :D

http://otomoto.pl/audi-a4-xenon-sport-paket-1-8t-C22553077.html Trochę utargować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...