Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grześ to żadna złośliwość....jakoś tak w codziennym języku przyjeło mi się "klekot" .... żeby nie raziło postaram się nie używać tej nazwy :D

Pozdrawiam ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a4 klub VS. BKB :naughty:
i co Wy wystawicie?? jedno S4 (wciągnięte przez M5 e39 400KM) ,reszta same klekoty :D

m5 porównuj z podobną klasą czyli rs6. Wynik chyba jasny. Tak naprawdę m3 do rs4, a s4 do ..?? chociaz i s4 z m3 powalczy. ;)

Opublikowano

Grzechu nie skomentuje tego :facepalm:

Opublikowano
Grzechu nie skomentuje tego :facepalm:
nikt Ci nie karze
Opublikowano

sweet focia na fordońskiej przed sek wpadła ... :wallbash:

Opublikowano

dzieki za spotkanie ;). Szkoda ze tak pozno sie zdecydowalem wsiąść w ese. Tak sobie mysle ze z ta 335i moze być ciekawie - jesli jest seryjna to ma 5,5 sek do sety, co jest porownywalne ze mna ;). Wogóle co sie stalo z tym czerwonym? nie trafil z biegiem, bo zniknal jakos szybko?

Opublikowano
dzieki za spotkanie ;). Szkoda ze tak pozno sie zdecydowalem wsiąść w ese. Tak sobie mysle ze z ta 335i moze być ciekawie - jesli jest seryjna to ma 5,5 sek do sety, co jest porownywalne ze mna ;). Wogóle co sie stalo z tym czerwonym? nie trafil z biegiem, bo zniknal jakos szybko?

jak wyszedles na starcie to chlopak odpuscil

Opublikowano

:bry:

WIŚNIA zamieniasz się na felgi? Bo czas zimówki zdjąć

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dzieki za spotkanie ;). Szkoda ze tak pozno sie zdecydowalem wsiąść w ese. Tak sobie mysle ze z ta 335i moze być ciekawie - jesli jest seryjna to ma 5,5 sek do sety, co jest porownywalne ze mna ;). Wogóle co sie stalo z tym czerwonym? nie trafil z biegiem, bo zniknal jakos szybko?

jak wyszedles na starcie to chlopak odpuscil

a i tak startowalem asekuracyjnie ze wzgledu na sprzeglo... Jak zmienie to powienien byc diabel - mam nadzieje ;)

Opublikowano
dzieki za spotkanie ;). Szkoda ze tak pozno sie zdecydowalem wsiąść w ese. Tak sobie mysle ze z ta 335i moze być ciekawie - jesli jest seryjna to ma 5,5 sek do sety, co jest porownywalne ze mna ;). Wogóle co sie stalo z tym czerwonym? nie trafil z biegiem, bo zniknal jakos szybko?

jak wyszedles na starcie to chlopak odpuscil

a i tak startowalem asekuracyjnie ze wzgledu na sprzeglo... Jak zmienie to powienien byc diabel - mam nadzieje ;)

a ja dziękuje za przejażdzkę :) zrobisz sprzęgło to będzie latać jak trzeba :)

Opublikowano

:bry:

byle do wtorku...

Opublikowano

:siema: również dzięki chłopaki za spotkanie i za transport :naughty:

Z rana już było mycie "Wichra" i rezanko :wink::ad:

Opublikowano

a co dłubałeś w czerwonym wichrze? :decayed:

Opublikowano

zdjęcia będą jak wrócę z pracy :kox:

Opublikowano
:bry:

byle do wtorku...

odbierasz autko :naughty:

Opublikowano

ajjj szkoda ze nie mam manualna tak bym podłubał u siebie i by klekot szedł jak należny ;d;d winczako daj spiekę i będzie start mega i wieczne sprzęgło :) trochę ciężko na początku w normalnym użytkowaniu się jeździ ale ogarniesz i będzie cacy :) tak piekna pogoda pojechałem umyć klekota zamiast siedzieć i sie nudzi na wykładzie d;d;d

Opublikowano

może pomyślimy nad jakimś grilem? :->

Opublikowano

spiek nie wchodzi w grę. Wzmocnienie u Radzika jak najbardziej ;))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.