Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur, jak pracujesz w tym tygodniu? Moze bym podskoczyl to bysmy podpieli moja padake pod kompa bo twerdzi ze jestem na srodku ... baltyku ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lista na jutro:

1. wera

2. jedrekx

3. bula87

4. Kierownik (?)

5. Janekx (?)

6. Reniu (?)

7. ArturB6 (?)

o nikim nie zapomniałem? :decayed:

standardowo jak będzie padało to TESCO, a jeśli nie to Łuczniczka :wink:

praca mgr zakończona:kox:, czeka na oficjalne zatwierdzenie i druk :dancing:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Artur, jak pracujesz w tym tygodniu? Moze bym podskoczyl to bysmy podpieli moja padake pod kompa bo twerdzi ze jestem na srodku ... baltyku ;)

listwy boczne tak poszerzają, że unosi się na wodzie? :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam ja dopiero 21 bede w polsce, a z checia wpadlbym na spota...:hi: nawet czasu nie ma zeby na forum posiedziec :wallbash:

Opublikowano

ja potwierdzam przybycie na jutro...

...winczako mam druga zmiane, ale jutro bede z kompem...no a podstrawa to sprawdz antene...bo ja tak mialem jak antena stracila mase

Opublikowano

przed podpięciem CANów było w miarę wporządku, Cany ją "zdezorientowały" ;). Kurde, ja dziś na dyżurze siedze 150km z bydgoszczy :/. Chyba nie jest nam dane sie spotkac :(. O ktorej konczysz zmiane? o 22? Moze po tej godzienie? to jest 10-15min roboty (a moze i mniej). Oczywiscie jesli nie pasuje Ci tak pozno to odłożymy temat do przyszlego weekendu np?

Opublikowano

Spocik dzisiaj o 17?

Opublikowano

tak :good:

Opublikowano

No to do zobaczenia :hi:

Opublikowano

:siema:

mee too

Opublikowano

dzięki za spocik! :hi: dobra frekwencja, fajnie było zobaczyć niektórych po dość długiej nieobecności :decayed:

Opublikowano

10km/h wolniej na rondzie i by wpadł we mnie samochód ale nie trafił dostalo auto za mną i wylądował na latarni .....;d;d

Opublikowano

rowniez dziekuje za spota :decayed::decayed:

Opublikowano

równiez dzieki :thumbup1:

Opublikowano

Dzięki za spota :hi: jak się inni kierowcy na nas patrzeli jak jechaliśmy w stronę Fordonu w kilka aut :decayed:

Opublikowano

Również dziękuje bardzo za spota:) no i miło było was zobaczyć po dłuższej przerwie

10km/h wolniej na rondzie i by wpadł we mnie samochód ale nie trafił dostalo auto za mną i wylądował na latarni .....;d;d

no to szcześcia troche miałeś...

a odnośnie tej fordońskiej to sympatycznie jest jechać w kilka autek jednego modelu:) kierowcy patrzą z zazdroscią :P :P trzeba częściej :) no i pomyślcie nad tym grillem

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

a taka mała informacja , Toruniu powstał profesjonalny tor do kartingów, tzn on w zasadzie był od czasu kiedy została wybudowana motoarena ale teraz dopiero został wykorzystany, więć jeśli byście reflektowali można się kiedyś umówić na małe sciganie :)Racing Arena - Strona główna

Opublikowano

no trzeba będzie coś skręcić :naughty: tylko trzeba pomyśleć nad terminem i miejscem

Opublikowano

w Bydgoszczy tor kartingowy jest w tracie rozbudowy :naughty:

Opublikowano

za tydzień to z grilem może być ciężko z racji tego weekendu i meczy, ale może za 2 tygodnie? ktro wie jeśli pogoda dopisze , w zasadzie na grila to wystarczy troche trawki, jakieś miejsce do siedzenia ewentualnie drewniany stolik:P

Opublikowano

podobno w Toruniu na Barbarce jest fajna miejscówka? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.