Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja za 2 tygodnie jadę na wesele kuzynki, ale myślę że ogarnę :wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jest jest, jeśli byli by chętni na jechanie z Bydgoszczy no to pewnie, można i tak coś zoorganizować ... heh albo tak jak kiedyś.. na poligonie:P trawy pełno, miejsce jest gdzie autko postawić, zrobić zdjątko... może przy okazji kolejna sesja z większą ilością autek ?!

Opublikowano

ale to trzeba by było zrobić z miesięcznym wyprzedzeniem, żeby wszyscy co pracują na zmiany mieli wolne w ten dzień to frekwencja dopisze :naughty: wtedy nawet wcześniej można coś zorganizować niż 17:00

Opublikowano

no to już się pisze.. :D za 2 tygodnie spot grilowy z fotografirennnn ... :) toruń-poligon :)

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

17 czerwca

Opublikowano
:siema:
To po co lakierujecie, porysowanych nie rysuja...

To po h*j jeździsz audi...jak fordy też jeżdżą :doh:

:polew::thumbup1:

pw

mam taki 100% sprawny dwa dni temu wyciadniety z mojego auta, podrzyc 4-paka i jest twoj... pw..

Opublikowano

U mnie w kambodżańskiej wiosce na Bajce ostatnio gość się przebiegł po samochodach przed moją klatką... też mu przeszkadzały że stoją..., a 2 dni później komuś przeszkadzało lusterko w samochodzie który stał to je upier.... i leżało obok.

Ps. Reniu to nie bieda, to nuda lasuje mózgi...

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a Ty wczoraj dałeś ciała bo miałeś być..

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema, również dziękuję za wczorajszego spota :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Miłego dzionka pomimo pogody wszystkim:D

Opublikowano

:siema:

lepiej późno niż wcale :grin:

Opublikowano

mam takowe pytanko czy miał ktoś styczność możne z tym danym głośnikiem w realu

HORN - PRODUKTY :: DO SAMOCHODU :: FOCAL :: PERFORMANCE :: SUB P 30 DB

niby specyfikacja OKI lecz bardzo słaba możliwość wychylenia membrany i nie wiem czy ryzykować czy iść w pewne subwofery ale focal to już powinno być samo w sobie dobre ;)

Opublikowano

tak jak obiecałem są zdjęcia :hi:

http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/gie-da-kujawsko-pomorska-og-oszenia-102749/index5.html#post2890542

Przepraszam za jakość robione kalkulatorem, jak będę miał trochę więcej czasu to wrzucę lepsze

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

mam takowe pytanko czy miał ktoś styczność możne z tym danym głośnikiem w realu

HORN - PRODUKTY :: DO SAMOCHODU :: FOCAL :: PERFORMANCE :: SUB P 30 DB

niby specyfikacja OKI lecz bardzo słaba możliwość wychylenia membrany i nie wiem czy ryzykować czy iść w pewne subwofery ale focal to już powinno być samo w sobie dobre ;)

firma dobra podejrzewam, że gra dobrze ale czy nie lepiej za te pieniądze kupić coś innego? np jakiś dwucewkowy?

Opublikowano

heh ale to jest 2 cewkowy i to każda cewka 4 omy czyli wzmak mono stabilny pod 2 omy i będzie lusterka urywało ;))) ma być jakość a ten sub ma super częstotliwość i może być mega głęboki basss ale to przekonam sie chyba na własnych uszach ;d

Opublikowano

sorry nie doczytałem dokładnie opisu :wink:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.