Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jap......e myślałem ze tu sie nic nie dzieje, a okazało się ze mi sie subskrypcja tego watku wyłączyła :facepalm: w sumie od poniedzialku grzebie w aucie....

co myslicie o piatku na plazie w toruniu? 20 - 20.30?

Opublikowano

ja raczej odpadam.. na 18 jadę rodziców odwieźć do Torunia i pewnie będę ich odbierał w okolicach 22-23 :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

a może w solcu kujawskim na placu SOLBET-u zrobimy spota? w pół drogi z Toruniem :naughty: a jak będzie śnieg to baja,cały wybrukowany

solbet solec kujawski - Mapy Google

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Świeżaki dopisywać się a nie tylko ramki na samochodzie :rant:

Opublikowano

Na Mnie nie najezdżaj :) w Solcu kujawskim może być ale tak wiesz 16-18 jak w weekend :D

Opublikowano
Na Mnie nie najezdżaj :) w Solcu kujawskim może być ale tak wiesz 16-18 jak w weekend :D

ty masz rozgrzeszenie bo chociaż się tu udzielasz :grin:

Opublikowano

:P dopiero się rozgrzewam :D wiec jak sobota czy niedziela 16 bądz 17 solec ??

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

Za jakieś 30min będe w BDG :) dla wiadomości :P jak cos 792895273

Opublikowano

Pany.... padła mi pompka a właściwie grafitowy wiatraczek w pompce od centralnego.

foto samego wiatraczka:

98536493.jpg

Wszystko dokladnie tak jak tutaj opisane:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-grafitowego-wirnika-module-centralnego-zamka-69024/

Może ma ktoś takie ustrojstwo gdzieś na stanie albo wie gdzie tanio dostać bo na allegro ceny dosc spore - średnio po 200zl

Kod części mojej pompki to: 8L0 862 257L

wszystko mam już wyciągnięte tylko musze ten wiatraczek przełożyć.

HILFE....!!!!!!

Opublikowano

przerabiałem temat chyba z 3 razy (pasuje z audi 80, golfa III, i mercedesów Wxxx) chwila przerabiania i po klopocie a kasy w kieszenie wiecej

Opublikowano

dokladnie jak kierownik pisze :wink:

Opublikowano

no oki.. dzieki

ale i tak musze kupic cala pompke bo samego wiatraczka nie kupie przeca :/

Opublikowano

a Ty, Panie Kolego kiedy się pojawisz na spocie? i na SF też Cię nie widziałem jeszcze :decayed:

Opublikowano
no oki.. dzieki

ale i tak musze kupic cala pompke bo samego wiatraczka nie kupie przeca :/

Darek dokladnie tak jak piszesz tylko zobacz na ceny tych pompek np z golfa III kupisz duzo, duzo taniej niz z a4

Opublikowano
a Ty, Panie Kolego kiedy się pojawisz na spocie? i na SF też Cię nie widziałem jeszcze :decayed:

dzieki za info !!!

Jedrek ostanio krucho u mnie z czasem... dorabiam sobie jako przedstawiciel UPC po godzinach i troche czasu to zabiera. Ale na ricocheta na pewno wpadne do sport bo opona mi urosla.

a tak juz przy okazji ...jakby kogos interesowala telewizja internet telefon z UPC to zapraszam na priv

Kieras / dropsone

czy taka bedzie oki? bo ja mam na dwa wężyki a to jest na jedna i generalnie te wszystkie co sa od golfa III sa na jeden weżyk.

pompka centralnego zamka VW GOLF III (2882257493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

dropsone, widziałem dziś Twoje auto na Grudządzkiej w ruchu.. jest petarda :slina:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.