Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja akurat od ciotki z urodzin wracałem, a zaraz do Poznania śmigam. Następnym razem może mi się uda na spot wpaść ;)

BTW,dokładnie nie widziałem, ale autko zyskało na tych felach :wink:

:decayed: o to chodziło,tylko na gwincie jeszcze muszę zjechac

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Kiedyś miałem ale zapodział mi się ... w tel szukałem i nic ... zdenerwowalem się :P troszke

przyzwyczajaj sie :facepalm: taka organizacja u nas

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kiedyś miałem ale zapodział mi się ... w tel szukałem i nic ... zdenerwowalem się :P troszke

przyzwyczajaj sie :facepalm: taka organizacja u nas

:) trza tu porzadek zrobic :P

Opublikowano
ja lece Torun - Inowroclaw - Konin - Kalisz...... z kuj-pom chyba tylko ja jade na chwile obecna

a jakbyś wykręcił na Słupce ? bo od nas bliżej i leć na Orchowo :wink:

Opublikowano
:shock3::doh:

:decayed:

o 5 wróciłem od Natalii :grin::grin:

co do spota to ja mówiłem do Buły, że mnie nie będzie bo byłem na żużlu (o 18:30 był mecz).

Opublikowano

z tymi spotami to u nas jakaś lipa straszna częściej z niektórymi przez telefon rozmawiam niż ich widzę :facepalm: trzeba od*ebać jakiegoś grilla :naughty:

Opublikowano

ejj.. dobrze, że chociaż gadamy przez telefon i mamy do siebie numery :decayed:

Opublikowano
:shock3::doh:

:decayed:

o 5 wróciłem od Natalii :grin::grin:

..........

będę wujkiem :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::thumbup1::decayed:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

:dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing:

:decayed:

Opublikowano

oby jeszcze nie :grin:

Opublikowano
oby jeszcze nie :grin:

eee tam .....,a kiedy ??

jakby co to tu też będziemy se mogli później pisać :decayed:

Opublikowano

daj spokój, za młodzi jeszcze jesteśmy, a przynajmniej ja :decayed:

Opublikowano
ejj.. dobrze, że chociaż gadamy przez telefon i mamy do siebie numery :decayed:

do mnie masz nawet chyba 4 :polew:

Opublikowano

od przyszłego tygodnia robimy spoty w Sodzie :grin:

Opublikowano
ejj.. dobrze, że chociaż gadamy przez telefon i mamy do siebie numery :decayed:

do mnie masz nawet chyba 4 :polew:

kto bogatemu zabroni mieć tyle numerów! :decayed::decayed:

Opublikowano
ejj.. dobrze, że chociaż gadamy przez telefon i mamy do siebie numery :decayed:

do mnie masz nawet chyba 4 :polew:

róznym laskom rozdajesz rózne numery....i kumple potem mają bidę się dodzwonić :grin:

Opublikowano

no ba :decayed: niedługo będę świecił w nocy od tych telefonów :polew:

Opublikowano

ehhh ......to młode pokolenie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Bartek masz kontakt do tego lakiernika magika,nie wiesz jak u niego z terminami?

Opublikowano
ja lece Torun - Inowroclaw - Konin - Kalisz...... z kuj-pom chyba tylko ja jade na chwile obecna

a jakbyś wykręcił na Słupce ? bo od nas bliżej i leć na Orchowo :wink:

bedziemy w kontakcie

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.