Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink::decayed:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

nie wiem co Ci napisać....nie mój typ jak chodzi o koło......:wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

Może na początek większa gleba skoro masz gewinde? :naughty:

Opublikowano
:hi: podziękował

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Zdjcie0085.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

A naprawiłeś już to jedno koło ? Czy dalej na zapasie :P

Opublikowano

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

Może na początek większa gleba skoro masz gewinde? :naughty:

stare zdjęcie przód 59 okolo a tył 60 :wink:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

:hi: podziękował

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Zdjcie0085.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

A naprawiłeś już to jedno koło ? Czy dalej na zapasie :P

wczoraj :wink:

Opublikowano

na FB zobacz z dzisiejszej sesji na zachemie :wink: o ile Grzechu wrzucil

Opublikowano

A kiedy teraz robimy spota ??

Opublikowano

we wrześniu zapewne albo listopadzie

Opublikowano
we wrześniu zapewne albo listopadzie

:hi: z tym terminem to wy tak serio?? :grin: ja dopiero zawitałem przed chwila do bdg tu dłużej zagoszczę ( kilka/naście miechów) Orientujecie się jakie są ceny garaży w BDG ile trzeba na najm liczyć? ( orientacyjnie) oraz gdzie szukać ogłoszeń? Na następnego spota bym z chęcią zawitał:)

Opublikowano
we wrześniu zapewne albo listopadzie

:hi: z tym terminem to wy tak serio?? :grin: ja dopiero zawitałem przed chwila do bdg tu dłużej zagoszczę ( kilka/naście miechów) Orientujecie się jakie są ceny garaży w BDG ile trzeba na najm liczyć? ( orientacyjnie) oraz gdzie szukać ogłoszeń? Na następnego spota bym z chęcią zawitał:)

na jakim osiedlu?

Opublikowano

:hi:

może byśmy coś teraz w tygodniu ogarnęli? piątek-sobota wyjeżdżam na działkę do znajomego, a w niedzielę żużel.. więc dla mnie najlepiej w tygodniu.. może w czwartek? :decayed:

Opublikowano
we wrześniu zapewne albo listopadzie

:hi: z tym terminem to wy tak serio?? :grin: ja dopiero zawitałem przed chwila do bdg tu dłużej zagoszczę ( kilka/naście miechów) Orientujecie się jakie są ceny garaży w BDG ile trzeba na najm liczyć? ( orientacyjnie) oraz gdzie szukać ogłoszeń? Na następnego spota bym z chęcią zawitał:)

na jakim osiedlu?

haha dobre pytanie, wiem, że gdzieś na bartodziejach ulice później sprawdzę bo nie pamietam, kojarzycie czy te okolice są bezpieczne? bo nie chcę by się okazało, że na dniach mi auto zniknie nim coś znajde. co do spota w tygodniu jestem za mi czwartek by pasował:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

może byśmy coś teraz w tygodniu ogarnęli? piątek-sobota wyjeżdżam na działkę do znajomego, a w niedzielę żużel.. więc dla mnie najlepiej w tygodniu.. może w czwartek? :decayed:

ja się na spota piszę :decayed:

Opublikowano

a ja bede w Elblągu :grin:

Opublikowano
a ja bede w Elblągu :grin:

na tą godzinę przyjedziesz, ja też dojeżdżam :wink:

Opublikowano

jedzie ktos jeszcze do ostrowa z kuj-pom? za jedrka nikt nie jedzie? czy juz ktos chetny sie znalazl?

Opublikowano
a ja bede w Elblągu :grin:

na tą godzinę przyjedziesz, ja też dojeżdżam :wink:

:shock3: vw lt jade

Opublikowano

Witam. :wink: Może ktoś z Was wie, gdzie w Świeciu lub okolicach jest jakiś dobry tokarz? Żeby dorobić nakrętki do gwintu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.